Jump to content

± на Q7, бихте ли си купили отново?


Sag

Recommended Posts

4.2TDI от 2007г при 90км/ч извънградско слиза на 8.5/9л на 100км, а при 110-120 държи 10/100

Задкормилното устройство е голям фактор, а аз никак не се доближавам до икономичния стил на шофиране - използвам спирачката доста. Също да добавя, че при мен 10/100 при 90-130км/ч е относително постоянен разход, засичан по колонка. Тук в почти всяка тема за закупуване на автомобил се пита за разход, а както се и подтвърждава, това е едно много разтегливо понятие с милион влияещи фактори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Определено не смятам, че ML-а има по-добра возия от Q7. Говорим за джипове без въздушно. На мен лично ML-а ми вози като дървена количка, като този, който карам от време на време е на 19-ки, което за тая машина мисля, че не е от особено значение, защото гумите са си пак достатъчно високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навеждат ли ви се облегалките за глава? На моята не. Ето какво открих по въпроса: http://www.audizine.com/forum/showthread.php/242409-Driver-side-adjustable-headrest-mod?highlight=headrest%20tab

 

Изглежда е нарочно направено да отговаря формално на изисквания, но да може лесно да се направи после за удобно ползване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sag, честито за придобивката.

На моето Q7 ми се струва, че също му се накланяха подглавниците, но не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря :-)

VIPER - грешно се изразих, имах предвид точно обратното. И на моята (предишната) от 2005-та подглавниците се накланяха.

На по-новите (предполагам от някакви изисквания за сигурност) не се местят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройките на окачването отразяват ли се и върху поведението на мотора и ск. кутия?

Например при комфорт и динамик има ли разлика в начина, по който сменя предавки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...