Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Искам да попитам за оригиналните джанти на б6 авф куатро,колко и е офсета и колко са широки? Стои ми някак си много пребрана в калника,с гуми 215 55 16 съм не мисля че са тесни,по скоро си мисля за офсета на джантата,колко позволява да се изнесе.Съжалявам,че точно сега не мога да прикача снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги да,audi phone dial се водят,42мм. Офсет.Колко трябва да е,и колко може да е максимума,за да напълнят калника както се казва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7мм може да изнасяш. Летните ми джанти са с офсет ЕТ35 - няма проблеми и наистина стои много по-добре от зимните, които са като твоите. За по-малък офсет нека други колеги да потвърдят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ползваш същите джанти ще трябват фланци и на четирите колела,също и болтове,най-добре е да се мери всичко.

Преди време си правих фланци от дуралуминий при стругар,оригиналните в Ауди бяха на цена от 200 лева и нагоре за брой. ;)

Говоря за 17'' джанти,при 16'' трябва да е подобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За други джанти 16'' нямам идея.

Дуралуминиевите са по-добре от железните фланци,по-леки са,стига да намериш такъв материал и да има кой да ги направи,също и на каква цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си из Плоиф имам човека който прави такива...цена не мога да ти кажа но е добър в това защото прави на няколко приятели...

Ако не ,можеш да си поръчаш и с Еконт да ги вземеш ...

Оп.. Сега видях че не си от региона...:rolleyes: тел ако искаш пиши на лично и ще разговоряте с човека, стига да желаеш

Sent from my ST25i

Редактирано от stodi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих летните гуми 235/40/18 
оообаче на вратата на колата на лепенката с колко атмосфери да ги помпам тоя размер не присъства

имам за 235/45/17 - 3 човека + багаж = 2.2 атм и 5 човека + яко багаж - 2.6 атм

 

с колко да возя 18-йските? някой има ли оригиналдЪ лепенка за тоя размер да сподели ?

Колата е 1.8Т преднячка че нали и това има значение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SYS от къде ги гледаш ? Има ли инфо за 3 човека + куфар и 5 човека + 5 куфара ? :)

че такива са ми картинките на лепенката на вратата и искам да сравня наляганията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напукване отвътре на гумата от недобре напомпани гуми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам въпрос свързан с централното от ключа! Прекъсва се функцията заключване и отключване от ключа! И обикновено става след заключването! Заключвам, отивам до някъде, върша нещо, връщам се и вече не работи. Прекъсва работата и на втория ключ. Та за това си мисля, че не е от ключа. Настройвам ги и двата, работят няколко дни и пак спират! Нещата отиват на конфорт модул. Но някой може ли да даде мнение какво му е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано това ти свърши работа:

5517379791_1172bc72ca.jpg

 

 

http://www.audi-sport.net/xf/threads/tyre-pressure.153812/

 

Edit: колегата ме изпревари.

 

Мерси колеги точно това ми трябваше !!!!!

 

Това което аз знам от гумаджии и личен опит при каране на недонапомпани гуми е:

изяжда се странично крайната част на гумата грайфера заради мачкането на гумата в завоя  и тогава има проблем на мокро като влезеш в завой а си лъснал ръбовете до гладкост :)

ако пък я караш пренапомпана което също съм правил се излизва средната част като на плешивец темето :hilezh:

и затова имам тая параноя със налягането на гумите и постоянно ги меря на бензиностанцията на която зареждам в зависимост за къде карам и колко съм натоварен

 

да подчертая дебело - гуми се мерят САМО И ЕДИНСТВЕНО на студено да не седнете да мерите колко ви е налягането в гумата след 4 часа каране в жегата по магистрала :)

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги истина ли е , че компресора на климатика на ауди а4 б6 винаги работи когато е запалена колата? Значи пуснат или спрян климатроник няма никаква разлика към разход и губене на мощност?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...