Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

момчета занулявам сервизната индикация след смяна на масло и след като карах 500 км на таблото ми пише 
Следваща смяна 570км или 365 дни ...  и предния път след като стана така - след 570 км ми светна лампата за Service 
Как да го зануля така че да светне след 15к км ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно смених маслото преди седмица. Занулих с VCDS 15.2 оообаче на екрана продължи да ми показва старите данни за инспекция.
Тогава занулих и с изключване на колата, задържане на бутона за сервиз, включване на контакт, и натискане а ресет бутона от лоста.

Или поне това си спомням че прочетох някъде из audizine

Е тогава ми излязоха --- --- --- на екрана за следващата инспекция.
Да видим сега като мина 500 км дали ще се получи като на Мишлето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми и миналия път така ми се случи ... след 500 км ми излезна 800 км или една година и след няма един резервоар дизел - Service :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питайте ме дали съм доволен. :)

Събирам мнения за накладки, да взема ли пак ате или.....Гледах едни EBC черни , но нямам наблюдения върху марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно такива дискове хвърлих тази седмица - криви, на има-няма 10к км. Ти си прецени дали да се радваш или да ги сменяш овреме с други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се надяваме, че съм попаднал на истинските. Моите ще ги сваля точно защото единия е крив и ми бие в ръцете при спиране.

За бученето не се притеснявам, защото с моя Brock B1 и без това шума се увеличи.

Ако някой сподели нещо за ЕВС то ще е добре, ако няма отзиви забивам и накладки Ате и квото сабя покаже.

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам едни дискове от Б7 3,0 дизел, почти нови, мисля, че са Текстар но не съм сигурен, на дебелина са около 29 мм. Един приятел си сложи дупчени и тези останаха. Не зная какъв диаметър са, но ако някой се интересува ще ги премеря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми и миналия път така ми се случи ... след 500 км ми излезна 800 км или една година и след няма един резервоар дизел - Service :(

 

 https://www.youtube.com/watch?v=37qTUTCVRvM   

 

 

е с тази комбинация  досега никога не е имало проблеми 

пробвай я и след 500 ще разбереш 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 https://www.youtube.com/watch?v=37qTUTCVRvM   

 

 

е с тази комбинация  досега никога не е имало проблеми 

пробвай я и след 500 ще разбереш 

Аз съм с а4 б6 2002г и при мен тази комбинация не работи. едва ли съм 1вия който е имал проблем:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи точно какво те интересува, аз съм ги свалял

покажи на картинка кои кори питаш

ако е за страничната, тя е на няколко щипки

IMG_0440.JPG

Имаш ли нагледни материали(видео, снимки) как точно се свалят страничните кори в багажника на а4 б6 комби, тази която си показал? Четох в поста ти че си ги свалял. Ако нямаш да ме насочиш как точно да ги търся в you tube. 10х предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...