Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Като изключим крива джанта от какво може да тресе предницата при скорост над 120-130 км? Уточнявам, че имам разни хлопания при преминаване през неравности при ниска скорост.

Ще се ходи да я прегледат, това е ясно. Исках да чуя някакво ваше мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой да сподели ,какво означава DWA във функциите на комфорт модула?

 

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Teilenummern+Komfortsteuergeraete+und+Funktionen+fuer+A4+B6

Редактирано от svoenraven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е, че халогените са чудесни дневни светлини - не заслепяват, по-малко натоварване на крушките на фаровете и инсталацията, по-евтини крушки, не се налага да търсиш място за допълнителни светлини и т.н.

До сега никъде не са ми правили проблем за халогените, а доста км. съм навъртял!

п.с.-все повече коли забелязвам си карат на габарит и фарове за мъгла / т.н. халогени/. Явно са почнали да "минават" и така :)

Не го приемай като заяждане,не е,но какво ти е личното мнение и какво е написано в закона са две различни неща.После ще обжалваш акт с мотива,че забелязваш много да карат така и мога да ти кажа какво ще отговори съдията,ако обжалваш де.Имаше някъде в раздела една тема за фарове и дневни светлини. Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да сподели ,какво означава DWA във функциите на комфорт модула?

 

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=Teilenummern+Komfortsteuergeraete+und+Funktionen+fuer+A4+B6

Diebstahlwarnanlage - демек алармата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като изключим крива джанта от какво може да тресе предницата при скорост над 120-130 км?

Може да е дебалансирано колело, също така провери и гумите, преди време имах случай с лек балон на едната гума и интересното е, че беше от вътрешната страна и на пръв поглед всичко изглеждаше ок, смених я и всичко си дойде на мястото.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нещо такова ли говориш - КУМХО ле спорт на година и половина с 3.5мм остатъчен грайфер и 13 балона на едната и по 5 на другите 3 [emoji15] не съм влизал в ями .. Всичките отвътре [emoji23]

ec4c0073e9301c906beb568cf14c8e21.jpg

Sent from Iphone 6

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От ново до 40к км нямах никакви ядове! Отвън изглеждаха като нови . Иначе Кумхо за среден клас са супер

Sent from Iphone 6

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли колега слагал си полихромно огледало и ако да то било ли е такова без сензор за дъжд - имам буксата ама не знам как да го вържа - малко помощ ? Навсякъде в нета огледалата са със сензор а те са с повече кабели и предполагам се връзват по друг начин !

Ще се радвам да ударите едно рамо

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и от мен въпросче.Карам 2.0 tfsi ще сменям верига и обтегач , но ми се иска и кллапана да сменя , но за сега го нямам.Дали е възможно на по-късен етап да го сменя или ще имам усложнения някакви.Искам да знам дали сега да сменя другитв или ще трябва всичко на веднъж.Вие ако сте го правили как процедирахте?Благодаря предварително.

Редактирано от D.Tonev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля , че беше cam positioner N205

Разположен е от горната страна на капака на веригата

Може и да бъркам английското.Ако не се лъжа отговаря за налягането на маслото към обтегача

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги отдавна не съм писал. Днес ми се развалиха чистачките на аудито оказа се че вследствие на клеасване е е изгоряла 3-тата степен на моторчето както и е спукано едното ухо на механизма на чистачките където се хващат към купето. Намерих си механизъм + моторче, но искам отдавна да сменя и рамената на чистачките и да сложа от А4 Б7. Някой има ли за продан такива?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже серийния номер на лосчето за чистачкити и борд.компа,че го намерих в две морги с различни номера! Моята показва само оставащи км.до зареждане и предстои слагането на лосчето .

Колата е А4 Б6 2004г Седан без автопилот!

Благодаря предварително!

Редактирано от marianski_80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клапан N205 няма нужда да го сменяш ,ако работи.Проверява се с Ваг-ком ,има си за него тест да ли работи коректно.Рядко дефектира и струва към 320лв.Смени веригата и оптегача.Провери да ли майстора има спец.инструмент за застопоряване на валовете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми той си има инструмент.Райно ми даде и цена на клапана.Просто си ислех така и така ще се сменят другите....Само трябва да видя какво щестане ,чекабела ми не работи и ще проверя и клапана.Мерси за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл ,ако не работи клапана коректно веднага набива грешка специално за него.Така че се сменя само по необходимост.Купи си от Райно веригата и оптегача,да не попаднаш на ментета че има доста разглобяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже серийния номер на лосчето за чистачкити и борд.компа,че го намерих в две морги с различни номера! Моята показва само оставащи км.до зареждане и предстои слагането на лосчето .

Колата е А4 Б6 2004г Седан без автопилот!

Благодаря предварително!

8E0953503B
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...