Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Дайте да изнамерим щипки ,койти са за RNS-E

Ето,има ги и в магазин в Стара Загора,аз от там си ги поръчах   :zustimm:

 

Цък-http://tpetrov.com/search.php?s=%D1%EA%EE%E1%E8%20%E7%E0%20%E0%E2%F2%EE%EC%EE%E1%E8%EB%ED%EE%20CD%20%E8%20%EA%E0%F1%E5%F2%EE%F4%EE%ED%20VW%20AUDI

 

Редактирано от svoenraven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги,имам блутуд,и говоря през уредбата на колата,но нямам бутоните слушалки,какво трябва да взема и присада,че да стане както трябва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с този номер на модула на волана мога ли да сложа cruise control. Чета на места - мога, на други - не. Номер : 8E0-953-549-F.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели един пичага с А6 2012-та си е активирал само чрез ваг-ком като включи задна да му сваля страничното огледалото ? Знам че при Бмв си е оригинално така а при Б7 може ли да стане ? [emoji15]

Sent from Iphone 6

Редактирано от mishleto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето,има ги и в магазин в Стара Загора,аз от там си ги поръчах :zustimm:

Цък-http://tpetrov.com/search.php?s=%D1%EA%EE%E1%E8%20%E7%E0%20%E0%E2%F2%EE%EC%EE%E1%E8%EB%ED%EE%20CD%20%E8%20%EA%E0%F1%E5%F2%EE%F4%EE%ED%20VW%20AUDI

Точно с такива опитвах но уви .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригиналните щипки от ауди са ето тези

post-86054-0-81305700-1445100225_thumb.j

 

Парт номера им е 4D0051530

Могат да се поръчат на някой от форумните търговци.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с този номер на модула на волана мога ли да сложа cruise control. Чета на места - мога, на други - не. Номер : 8E0-953-549-F.

Не можеш :( ,общо взето F и S са кофти тръпката :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели един пичага с А6 2012-та си е активирал само чрез ваг-ком като включи задна да му сваля страничното огледалото ? Знам че при Бмв си е оригинално така а при Б7 може ли да стане ? [emoji15]

Sent from Iphone 6

 

Само ако си с ел седалки с памет. Автоматично си е заложено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С контрол на скоростите от волана/автомат

steering2.jpg

 

Без контрол на скоростите от волана/ръчка

silver206.JPG

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А без мултиволан има ли как да се отговори на мобилен телефон свързан чрез блутут? Че понякога никак не ми е удобно да вдигам през телефона.

 

(разбирам, че въпросът ми е малко тъп :hilezh:  )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз имам блутуд,както писах по-горе,говоря през уредбата на колата,но нямам от къде да вдигна.За това пуснах питането,да видя при вас как са нещата,и евентуално да слагам волан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако натиснеш лявото копче на мултиволана не вдига ли телефона? Това е копчето от което сменяш станциите на радиото през волана - освен, че се върти и се натиска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като колегата Nikieva имам блутут, но нямам мулти и трябва да вдигам през телефона, а като забравя да го изкарам от яке/дънки/джоб и започва едно ровене и кълчене по време на движение.. но чак да търся мултифункционален волан едва ли ще се случи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Аз и без това съм се навил да го сменям,Интересно ми е как са сложили блутут,а не са сложили бутони да вдигане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам блутут, говоря през уредбата на колата и вдигам/затварям през копчето на волана. Дори можеш да съхраниш номера в паметта на колата и чрез гласова команда да звъниш на някого

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли разлика между предните две седалки(шофьорската и пасажерската) на Ауди А4 Б6. Идеята е, че искам да си сменя предните две седалки на колата и съм си намерил същите, но колата, която се продава на части е с десен волан. Ще има ли някакъв проблем ? Функционални разлики(ръчки врътки за наклон, напред назад, нагоре надолу) ?

 

П.С. Нямам специфични екстри като издуване и подгряване на седалките. 

Редактирано от plamenkooo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Volodka можеш ли да обясниш, как да съхраниш номерата на абонатите и как да зададеш гласова команда, за да може да се набере даден абонат чрез глас, а не от копчетата?

Редактирано от Niko Zombi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...