Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Значи....зумера трябва да е оригинален,защото трябва да отговаря на определени спецификции,от този дето го сложих се видях в чудо,то пиноее четох, то ключове не намира,направо се припотих.Махнах го и всичко е ОК,просто закачих таблото,вкарах му пина и запали.Въпросния зумер на външен вид е същия,но явно съпротивлението му е различно,и прави шаш и паника на имобилайзера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Така като гледам зумера е 3 евро с ДДС, обаче нещо тая доставка от 9.40 евро с ДДС маалко ме отказва... Мисля да направя групова поръчка... поне 5-6 броя, че да си струва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да се съберем за 5 зумера  и някой поръчава , след това му ги плащаме по 10лв  примерно заедно с доставката ?

И след ще ги пусне по еконт ,който не е от същия град и ще ни се вържат по 14лв макс с еконта ?

Редактирано от rAz1eL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само внимавайте с пазаруването от сайта, понеже като ги купувахме ми взеха няколко пъти по 5,6 евро. Докато се разберем минаха 2 месеца, че даже и картата си смених, за да не могат да теглят. Поръчайте ги с карта, която не използвате често и нямате пари по сметката й. Не казвам, че винаги така става, но имайте едно на ум.

 

Зумерите стават и са същите като тези в колите. Моя даже остана понеже така и не го сложих. Ако някой го иска да пише.

Редактирано от stanislav85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 не ,не става,,,няй малкото няма бутона  слушалка,буксите отзад са различни,това ,че е черен пък е най малкия проблем.Хубавото беше,че е в Плевен,ама,късметец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой правил ли е диференциал на Б6-ца 4х4 ? 

Появи ми се едно виене което след 50-60 се увеличава, мислех си че е лагер и я оставих да ги сменят днеска но майстора се обади да ми съобщи че май е диференциал  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...