Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 2


asenovb

Recommended Posts

Разпръскват повече от перфектно. Ето как е при мен:

 

Значи ,предния задния,и този в багажника би трябвало да имат 8 крушки,каква е спецификацията на този тип крушка да мога да я търся по -лесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 6k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Зависи с какъв светлинен пакет си (аз съм с пълния и в интериора съм с 22 светодиодни крушки). Утре ще постна снимки на моите плафони и какви крушки ползвам.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ,предния задния,и този в багажника би трябвало да имат 8 крушки,каква е спецификацията на този тип крушка да мога да я търся по -лесно.

 

Това е предния ми плафон:

 

Front_01.jpg

 

Крушките, с които е фабрично са:

 

 

Двете в основната секция...

 

 

 

Bulb_10_W.jpg

 

 

И двете в секцията за четене:

Bulb_cokyl.jpg

При мен се получи така:

 

Front_03.jpg

 

И свети така:

 

Front_02.jpg

 

 

Задния ми плафон е:

 

Rear_02.jpg

 

Крушките в него са:

 

Bulb_cokyl.jpg

 

И се получи това:

 

Rear_01.jpg

 

 

При осветлението в багажника е малко по-сложно. Крушката, която фабрично е там е:

Bulb_W5_W.jpg

Но, имам следене за изгоряла крушка. Тоест, за да сложа светодиодна, се наложи да запоя и няколко товарни съпротивления. Аз ги запоих ето къде:

 

Bagajnik_01.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подробната информация.Аз не мисля,че имам следене за изгоряла крушка на плафона в багажника,даже е 1:1 с този на задната седалка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с пълен пакет осветление, и все се чудя дали си заслужава да сменям 22 крушки и колко пък ще е по-добре от оригиналните, според мен си свети напълно задоволително. Ама знам ли, не съм се отказал от идеята, ама все време не остава. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с диодни в купето и багажника, нямам функция за следене за изгорели крушки.

Разликата е, че осветлението с диодните е доста по-силно и по-натрапчиво от това с обикновенните крушки.Но все пак не чета книги в колата :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента подготвям преминаването към по-топло бяло (4000 келвина) с цел да внеса контраст в тъмния интериор. С тестовите крушки става доста добре. Когато направя трансформацията ще постна снимки.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, появи се странно тракане от плоския ремък , помислих че е от демпферната шайба на алтернатора, но като пусна климатика тракането изчезва! Какво може да е това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а някой слагал ли е диоди на подсветките на краката и вратите?
Вече имам диоди в плафоните от предишния собственик. Не знам дали е слагал резистори, не съм отварял плафоните да видя. но нямам грешки за изгорели крушки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 - преден плафон

2 - заден плафон

2 - сенници

4 - осветление в краката (от пред и от зад)

4 - осветление във вратите (при отворена врата да освети къде ще стъпиш)

4 - warning на вратите (червените, при отворена врата)

1 - жабка

1 - багажник

--------------------------------

Total: 22


а някой слагал ли е диоди на подсветките на краката и вратите?

И без да искам, отговорих и на теб.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са от екстериора, за това не съм ги споменал  :rolleyes:  .

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купувам български - 5 лева е цената. Произведени са от Хибридни Интегрални Схеми АД. Нямат нищо общо с китайските боклучета. Светодиодите са с цвят 5000 келвина. Управляват се от три SMD LED драйвера. Това гарантира еднакъв интензитет на светене, при различните волтажи (дали е запалена колата - 14,2V или изгасена 12,6V), плюс неимоверно дълъг живот. Китайските LED крушки, след като са поработили 15 минути, не дават да се пипнат, докато тези след 24 часа примерно светене, спокойно може да се държат в ръка. На другата си кола поставих такива на интериора преди 4 години. И в момента светят, както си светеха и при монтажа.

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти е проблем един линк на лично или тук в темата ?

Мерси предварително - смятам да се възползвам тогава !

Sent from Iphone 6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Линк няма как да ти дам. Нямат онлайн магазин. Даже магазина им не е точно такъв. Крушките са разработка за автомобилна компания. Когато ми трябват, отивам там на място и си купувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги специялно за багажника може да ви де стори малко ромско ама си сложих една лед лентичка и свети доста добре защото специялно на мен ми трябва повече осветление

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо щях да питам ако им се изтреса в офиса дали знаят какво ми трябва и да ми го продадат? Инсче съм гоъов и с VAG номерата на крушките ако това ще им помогне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са точно срещу складовете на ВВВ (май и Топ дринкс), на седми километър в локалното. В двора има ендна "барака" където се води фирмен магазин. Отиваш там и питаш за LED авто светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...