Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

Не очаквайте признание от никому,всичко,което правите и правим по колите си остава за себе си и в частност за хора интересуващи се от дадения модел.

Тук един излиза с мнение,че може да участва почти всяка сносна кола,другия излиза и заявява да си набутаме избора в дивия :nixweiss:

Хванете направете точки с критерии по които да се избират коли и да не се предлагат "дараци" щот не се усещате как обиждате собствениците на стари модели,но на доста прилично ниво,а някой от тях и на високо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тва на кого го обясняваш  :gruebel: не си хаби клавиатурата тя е ясна цялата работа....всичко е коша  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама нашия форум е на по високо ниво.Коли от рода на Б3-Б4 вече не се признават за нищо.

Няма проблеми - нека се покажат чисто нови.Сигурно ще се харесат на 10-тина души.

Пък труда на хората дето се трудят да поддържат 20 годишни коли на нивото на нови - Майната му.

 

Според мен трябва да се съберат 3 от най новите и лъскави аудита :D :D :DНяма къде да се въди това :grinsevil: М че кво е тва Б2,Б3,Б4 м че Ц3 Ц4 :flipoff:

Редактирано от rado_cerber
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че е до желание на собственика - тургаш ключа и да искат няма да могат да седнат :zustimm:

 

Иначе дано някой ден излезем с следните модели:
Audi S1 Quattro и до него Audi RS2 и Rs6 накрая

От другата страна Audi 100 C2 Avant и Audi A/S7

 

Най-отпред пред самите автомобили да пише с голям надпис: Audi - Прогрес към съвършенство :)

 

Силно се надявам някога да имам един от изброените модели - с радост ще го представя да му се порадвате и Вие :)

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нови коли!?!? Еми седнах да гръмна един дюнер на Лозенец и се чудех в БГ ли съм, къде съм. Бях все едно на парад за нови автомобили. Аудита, бмвта, минаха над 2-3 милиона на колела :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение идната година гордо да изложим една В4!

А аз една шкода.

Явно аудита във форума няма...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение идната година гордо да изложим една В4ка!

Нещо аз ли съм скаран с разбиранията за "експонат", вие ли нещо бъркате - не знам.

Ми направи един и го изложи...явно у форума за теб няма Аудита а има каруци  :steinigung:  :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧШшш много па докачливи излезнАхте всички Б3/Б4 оунъри ве.... Реално погледнато от всички дето скачате тука,само един има сносна кола за изложението... и той е 50 на 50 дали ще участва.....

Интересно ми е само едно.... сърдите се като не се говори за ваще коли,но започне ли се изведнъж почвате да скачате един по един и да ни обяснявате как разбираш ли последната здрава е нeвероятен автомобил изпреварил времето си с поне 25 години... по нищо не остъпващ като сигурност от S класа 2014-та година... с пътното поведение на Порш от 2015 а като вървеш е наравно с Аполо 14.... СЛезте на земята ве... карате 20+ годишни буджаци който вече са толкова неугледни,че и в Надин ще спрат да ги искат.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ти говори за технологични чудеса от тези коли ве ?

Сякаш не ти е ясно колко е трудно да поддържаш стара кола в отлично състояние,като казвам отлично имам предвид така както е излезнала от завода си,а не технологичния напредък или изостатък в случая,следствие от миналите години.

Всички сте масони и карате нови Аудита,ай оривайте се в новите колиби и стига обиждахте хората с глупавите си постове кой кво карал,ФВ клуба ша ги гоните много години още :steinigung: :steinigung:

 

Иначе раздела за проектите е пълен с коли,айде дайте ги покажете ги нали са читави,нали са много над нивото на 80% от форума,Къде са тия коли питам аз ? :steinigung:

Редактирано от Kutrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е трудно да поддържаш тоя технологичен отпадък при положение,че неудряни ламарини има по 20 лева на всеки ъгъл,двигатели по 150 лева....

ТИ понеже е мноо трудно затова ли се отказа да си правиш твойта?Или се сети,че няма смисъл да наливаш пари в тия кофтори който даже и удобство и кофморт немогат да ти предложат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не я намесвай,тя си вървеше по план,както и обявата и просто се обади точния човек в точното време.

Ето за това я продадох,защото там където е сега съм сигурен,че ще бъде гледана и няма да бъде класифицирана като 20+ годишен кофтор ;)

Трудно е да го поддържаш от гледна точка на това,че винаги има какво да си пипнеш,ако имаш желание разбира се.

Никой не твърди,че са нещо голямо спрямо новите коли,но ми омръзна да виждам как се обиждат собствениците на такива коли и не се уважава,това което се опитват и правят за колите си.Не забравяйте,че много от Вас са минали по този път и не са се родили в S7-ца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз не виждам защо въобще се намесваш в темата като даже нямаш Ауди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се номинират на колегата Шарабански колите. Да се види от всички посетители на феста етапите от развитието на марката ауди в една различна светлина.

Направо, да не прозвучи обидно, ма тук в тая тема най-много скачат и се обиждат точно В4 оунъри. Сигурно не са забелязали още, че има и други модели на ауди, чийто собственици не страдат от липса на въпросите В4 ки.

Цербера нали е направил цяла група, там да си припадат по тия скрапове, да си ги велпапират и тапицират, нека възможността да сме на феста, да ни мотивира, да бъдем различни всеки път и оригинални.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а злобата идва от това че пустите му кошове дръти искат по малко за подръжка от колкото новите и скъпички колици...

 

 

 

Сякаш не ти е ясно колко е трудно да поддържаш стара кола в отлично състояние...

 

A?!

Ко?!

А я па се объркАх вече...

Ама аз пък съм недостоен да бъда собственик на бе4вурка компет, както рече един друг екзалтиран притежател...

 

Питах вчера Добрин какво става с организацията на феста... Рече, че всичко е готово, остават само 1-2 неща за довършване. Попитах за аудитата - замълча си тактично и деликатно.

Т'ва е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята не я намесвай,тя си вървеше по план,както и обявата и просто се обади точния човек в точното време.

Ето за това я продадох,защото там където е сега съм сигурен,че ще бъде гледана и няма да бъде класифицирана като 20+ годишен кофтор ;)

Трудно е да го поддържаш от гледна точка на това,че винаги има какво да си пипнеш,ако имаш желание разбира се.

Никой не твърди,че са нещо голямо спрямо новите коли,но ми омръзна да виждам как се обиждат собствениците на такива коли и не се уважава,това което се опитват и правят за колите си.Не забравяйте,че много от Вас са минали по този път и не са се родили в S7-ца.

Точно щото сме миналЕ по тоя път Ви се обяснява,че тия коли не са нищо особенно.... още повече пък 90% от тях не са достойни ама грам за тоя фест....... НИКОЙ не иска да гледа сток коли там... още повече пък със забележки... 

Б4-ката която заслужаваше да е там отказа ( тази на Спас) аз лично друг достоен автомобил от този клас в тая тема не видях ;) 

Пък и нали искате разнообразие...... е миналата година имаше Б4-ка.. нека тая е нещо по различно ;) 

 

Аз не виждам защо въобще се намесваш в темата като даже нямаш Ауди?

 

А ти некъв коректив ли си че ще ми казваш къде да пиша ве.... шуменски тигър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко си се объркал бре хахахахаха

Както има евтини така има и 3 пъти по толкова цени за части.Кой кво му е кеф тва си слага.

Лично моята ми костваше доста средства,както и в момента коства на другото момче за да видим колата завършена.

По-назад в темата питах къде са колите от проектите в темите ? Защо ги няма тук,за да ги покажат или и те не искат щот виж некой пръднал на кожата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, по-големи отпадъци от тия на Цербера не съм виждал, но пък то си е негов избор, няма право да се чувства НЕОЦЕНЕН. Чак и обидени около него. Все не ми се искаше да го казвам, но точно заради наличието на бушмени, хората избягват да показват колите си.

Не се сещам кой бушмен точно беше, докато гледаше на Вертер А6 цата, каза с насмешка, че на В4 ката седалката била по-удобна. Еми жалки хейтъри са това, какво друго да са...

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

А, ето, ярък пример на Любо 1918 Разградски, онзи, дето в темата за клубните събития Разград обяснява, че няма пари да изкара колата до площада, тук обявява, че сме се дразнели, щот видиш ли онези коли искали по-малко за поддръжка като средства.

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

А ти некъв коректив ли си че ще ми казваш къде да пиша 

На никой нямам право да държа сметка къде да пише,но от поста ти лъха обида към колегите със скромни автомобили.Моите уважения,но не съм те обидил,така че не е нужно и ти да го правиш.

 

п.с.Осрахме темата да му се не види.

Редактирано от veselin velchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мoга да се лиша от моята за 3 дни, стига да няма сядане в колите и всеки да се изрежда да си играе с копчетата. До тогава трябва да са ми дошли 19ките. Колата е S4 B6. Тук колата е с 18 още

http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=125926&d=1389566875

http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=125929&d=1389566919

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооо

Тигър :hilezh:

Накрая и Фиестаат ще трябва да карам :lol:

 

п.п.На мен не ми е жизнено важно,няма да обяснявам защо.

Бяхме заедно ласт иър,знаеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moга да се лиша от моята за 3 дни, стига да няма сядане в колите и всеки да се изрежда да си играе с копчетата. До тогава трябва да са ми дошли 19ките. Колата е S4 B6.

http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=125926&d=1389566875

Точно щях да пиша за твоята кола.

Като цяло миналата година имаше чекнене,пипане ,натискане и всичко ,което се сетите по колата ми.

Да не говорим за търкането на якета,чадърчета,чанти по калниците като се гледаше маторя.

Събитието си изисква средства,време и нерви,затова апелирам батките дето нареждат кой ,какво и как да закара да се кротнат малко.

Едно такова събиране ми струва повече от 1000лв,за липса на лично време не коментирам.

Много от хората ,които ходят там са пъпчасали Джъстин Бийбър стайл тийнове в диапазона 14-20,разни кифлички с тех и т.н..

Много малко хора разбират и оценяват какво точно се случва и показва там.

Сигурно 5 човека ме питаха миналата година - къде  е второто турбо или ама как може на бензинова кола да се монтира турбо,нали само дизела има.

Тези,които знаят за какво са там......не натискат компчета,не местят седалки и не пускат чалга по радиото.

Вчера малката заспа в колата и патрулирах около КАмиона.....мале на какви неща се наслушах.....новото 2в1 джип и ван на Ауди и всякакви такива.

Важното е колите да са лъскави,или тотално заводски или с хубав и премерен тунинг.

Миналата година изкъртихме кочината с на Емо ретрото,на Роман колата,Палатката и аз.

Кабрио,седан,Авант и ретро квадрат.

Гледам Роман нарежда и иронизира и т.н. ама само той си знае какво ,ака и колко му е струвало да направи коша си такъв.

Колко модели след 2008-2010 сте видяли последните години да се представят от ФауВе???

Тия новите А8 ми се струва,че саповече от такситата вече!!!

По-важното е дали собствениците искат колите им да са там,а не защо да са там,кажете им да ги докарат и така.

Не искат хората и затова няма и избор.

Мoга да се лиша от моята за 3 дни, стига да няма сядане в колите и всеки да се изрежда да си играе с копчетата. До тогава трябва да са ми дошли 19ките. Колата е S4 B6. Тук колата е с 18 още

http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=125926&d=1389566875

http://clubalfaromeo.com/forum/attachment.php?attachmentid=125929&d=1389566919

Иска регистрация:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...