Jump to content

Дойде време за избор на нови три автомобила за участие във VW fest 2014


audi200avant

Recommended Posts

  • Отговори 395
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Съжалявам, объркал съм се нещо сериозно, а уж си изпих кафето. :stumm:

 

Отивам за още една доза. Дано има ефект....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, щях да се радвам повече на В3 ката на Светличко, отколкото на Алекс В4 ката.

+1, още повече че доминатора беше изложил подобен автомобил миналата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще постъпи достойно,ако оттегли кандидатурата си. Нали я мотивира с липсата на други желаещи. Колата,сама по себе си,заслужава внимание и уважение,защото е един от малкото проекти във форума,развити до този етап. Но все пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се бъркаш с колата на вируса защото тя няма нищо общо с тази освен цвета.

 

+1, още повече че доминатора беше изложил подобен автомобил миналата година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спасе, червен седан, петак, С-кови брони, лупи. Колко от посетителите ще различат двата автомобила? Да не вземе се засегне някой сега и двете коли са достойни за изложение, но за масовката са идентични.

ПП: Сега видях каква глупост съм написал в пост 404. Не доминатора, а кола подобна на неговата съм имал предвид.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не се бъркаш с колата на вируса

Още повече, че ще бъде своеобразно "падение", в сравнение с на Вируса колата. Прав е Мартин, публиката помни една и съща червена кола. Както каза Емилион, най-добре ще стане да отстъпи мястото на Светльо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам,че има такъв интерес към 90-ката.

Май ще имам две безсънни седмици в гаража.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е класика, изглежда много добре на снимки, изпъната и без джипси елементи, всеки би направил път за участие на феста на този екземпляр!

 

пп Това не важи естествено за всички буджаци от това поколение, та в този ред на мисли да не се превъзбуждат много колеги с Б3-Б4 антики, пускащи обработени с фотошоп снимки с цел скриване на надписа Заубермахер от боята.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така направих. Мисля, че Светльо заслужава да бъде на този фест, нужна му е нашата подкрепа.

Аз също.

Честно казано подкрепих на всички колите.

Отделно анкетата е до 1ви и разликата е само 10 гласа,така че спокойно може да иЗлезе Светльо с едни гърди напред на финала!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори да не излезе, Алекс джентълменски може да му отстъпи мястото. Той това го умее, пък и сам изрази готовност да го направи, макар и непряко.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...