Jump to content

Избор на коли за VWClub Fest 2014! (Анкета!)


Wizi

VWClub Fest 2014  

266 гласа

  1. 1. Моля изберете кои 3 автомобила са достойни да бъдат изложени?

    • Audi A6 (C5) Allroad - ЦЕЦО
      163
    • Audi 80 (B4) - dominator
      123
    • Audi S4 - Shhhooxxx
      182
    • Audi 80 (B3) - swetli4ko
      134
    • Audi A4 (B5) - Blese
      45
    • Audi A5 - kris7777
      38


Recommended Posts

Нека хората гласували за колата на Blese кажат дали имат против.Щото е нечестно от моя страна да придобивам тези гласове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За да се избегне неудобната ситуация, за която намекна и Захариев, направо кажи преотстъпваш ли мястото на Светльо и да се приключва с неяснотите.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички гласували са ОК да се прехвърлят към Светльо гласовете аз съм ЗА : )

За да няма недоволни пък,Илиян има 45 гласа и има 5 коли,което означава по 9 гласа за всички,което също е вариант,за да няма сърдити :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички гласували са ОК да се прехвърлят към Светльо гласовете аз съм ЗА : )

За да няма недоволни пък,Илиян има 45 гласа и има 5 коли,което означава по 9 гласа за всички,което също е вариант,за да няма сърдити :)

Защо да се разхвърлят на всички останали ?!?

Аз съм гласувал за колите, които съм преценил, а ако гласовете бъдат разхвърляни на всички участвали, каво става... ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради, каквото имах да го кажа съм го казал.Неудобната ситуация я създаваш ти в случая, по същата логика 100+ гласа за моята кола ще бъдат подведени...Надявам се ме разбереш, защото стана абсолютна каша.

За мен беше чест и благодаря на хората, които дадоха своя глас за моята вещ.Оценявам го.Всеки, който иска да я види може спокойно да ми пише едно лично съобщение.Пожелавам от все сърце успех на останалите участници и нека събитието премине с прекрасно настроение и разбирателство.

Редактирано от dominator
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не знам ве баце,то не може хем собствениците на колите участващи в анкетата да са доволни,хем хората гласували за колите им.

Аз също съм гласувал за колите,които съм преценил.

В случая е по-важно хората гласували за колата на Илиянката да изкажат съгласие с разпределението на гласовете им : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неудобната ситуация я създаваш ти в случая...

Нещо се обърка, струва ми се, нека не разваляме духа на темата, точно преди края й.

Вярвам, че няма да си и ти сред обидените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата заприличват на коалиционно правителство с примеси на жесток комунизъм. Не мисля,че ще е коректно да се прехвърлят каквито и да било гласове, поради простата причина, че гласовете са за определена кола. Нали това е идеята на анкетата?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо и няма на тази анкета, въпросът е, че пак има недоволни от сектата на В4. Най-добре да си остане така анкетата, то участниците вече се очертаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият ми глас бе за В5-та, не съм гласувал за ВЗ-та. Съгласен съм вота ми да се прехвърли за последната. Колата радва, а собственикът е заслужаващ уважение ентусиаст :zustimm: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е, че не е коректно да се прехвърлят гласове. Или нова анкета, или подадените гласове за други автомобили просто не се отчитат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за нова анкета. На първо място,защото тази още в началото се изкриви с добавянето на нови кандидати,при положение,че 20-30 човека вече бяха гласували,на второ място-поради отвода на кандидат и "изхабяването" на гласовете в негова полза. Не виждам проблем с времето, за два дни ще се навакса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И колко човека, случайно попаднали на тази анкета, ще се сетят да гласуват отново? Пращайте Shhhooxxx , ЦЕЦО и Светльо и това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще отегчите хората само да гласуват...

Просто отпишете колата от анкетата и това е или я оставете формално да седи.

Почти са ясни участниците,колко от гласувалите са в течение на драмите и ще погледнат отново и ще гласуват пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...