Jump to content

Модификации по нашите А3


audi A3 200+

Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При нашите коли няма толкова много опции за ретрофит на разни екстри като на 8P, ама нищо, хубаво е да има такава тема. Ако не друго, поне всеки може да представи малко или много колата си. Повечето предполагам сме на не-ОЕМ модове, с чип тунинг, и други такива, колегата Moonland може би ще ни анатемоса. :hilezh:

И по темата - къде сте сложили бууст метъра (който има)? Аз моя много искам да го забода за колконката, обаче нещо не намирам подходяща стойка. Само някакви китайски евтини хром и карбон боклуци. Гледах такъв на колега, който го е давал на тапицер, горе долу бива, ама ъгъла под който идва уреда е тотално сбъркан, сочи доста нагоре и трябва доста да се вгледаш, за да видиш какво точно показва. :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ви "анатемоса", само ще ви припомни, че тук не е раздела за "силов тунинг" и чипове, чепове и всякакви други залъгалки следва да не се дискутират в тази тема, така, както не бяха и не са част от дискусиите и в оригиналната. 

Това за обща информация, не конкретно по повод на бууст-метъра ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всеки колега сподели какви модификации е планирал по своята А 3-ка , като прикача снимков материал (както аз по горе в темата си показвам новите джанти :hilezh: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък до скоро така доста все исках това да сменя, нещо да я поглезя ала бала, маски, щуротии ама го реших , че да наливам пари в колата няма смисъл голям, и реших да посъбера някой лев с времето и направо една 8п :) обаче такава любов ми е тази, че като я гледам и не знам как ще се раздела, поне така мисля сега, след 1-2г ще видим  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е а3 1,9 TDI pd, ASZ 131hp

Крило и капак - оригинални от S3 закрепени с оригинални болтове.

post-66153-0-75572200-1412734137_thumb.j

post-66153-0-18804500-1412733687_thumb.j

Blaupunkt RNS-D update

post-66153-0-93233300-1412734231_thumb.j

Добавяне на тунер MPEG-4

post-66153-0-88956500-1412734412_thumb.j

Редактирано от prohard
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги случайно попаднах на този сайт и ми изглежда доста добре http://www.bestauto.bg/shop/diodni-proektori/2930-diodni-proektori-audi-pr002-20.html  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро ще слагам диоди в краката да светят и ще боядисвам орнаментите по колата, че се е олюпило всичко :) По-натам евентуално ще слагам табло с фис и навигация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В духа на започването на темата и аз да споделя, че S3-ката се сдоби и тя с нови джанти(а може и до А3-ката да стигнат някога, знае ли човек  :hilezh:). 

Джантите са Dezent T 8Jx18 ET32 

Общо взето е това, понеже модификациите, които се правят по колата са от друго естество и не намират място в тази  тема :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли някоя снимка да видим как стоят на колата? Джантата изглежда доста "отворена" и си плаче за най-големите възможни дискове. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам налични в момента, а пък и колата си стои в Благоевград в гаража, а аз съм в София и не мога да направя :( Отпред с 312мм е добре, но за отзад наистина трябва да се помисли за по-голям диск. При първа възможност, когато се прибера ще направя снимки, но все още нямам представа кога ще бъде това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, но има малка заигравка с калниците - реже се ръба на калника(когато свалиш мигача, ще видиш за кое става на въпрос), който в момента придържа мигача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Малко да изтупам прахта от темата.

Както бях писал по-горе отдавна си търся някаква по-нормална стойка за колконката за boost meter-а. И така попаднах на нещо, което е правено за 8L, и не изглежда като мизерните китайски карбонови и хром, които са заляли интернет пространството. За съжаление намерих снимки на монтиран само варианта за 2 уреда, но се добива представа, според мен седи много на място. Мисля тези дни да поръчам варианта за 1 уред. Очаквайте снимки. :hilezh:

 

post-63275-0-74592300-1417471001_thumb.j

post-63275-0-78572800-1417471006_thumb.j

post-63275-0-33826900-1417471149_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте,

 

Моят въпрос е за пръскалките на предното стъкло. На моята 8L (фейса) те пръскат на две сртуи, което не ми харесва. Предпочитам от тези, които пръскат на облак, но от коя кола (марка/модел) ще паснат. При мем пръскалките не са на предния капак, а са на една пластмаса, която покрива долния край на челното стъкло. Та, ако някой е правил такава модификация, ще се радвам да сподели инфо. 

 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно си прав колега, но аз предпочитам тип "облак" да са пръскалките. Чисто и просто тези струйки не ме радват. 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, аз искам да правя същата манипулация за пръскалките на моето Ауди А3.

При мен въпросните пръскалки имат и отопление, не знам дали всички са така :)

Та.. от Голф 4 са такива, който правят много добър облак и според мен са по-добри от на А3.

Иска ми се да може, директно цялата кора от Голф 4 да се монтира на нашият прозорец, понеже и защитата на филтъра за купето е по-добра, имам в предвид от вода :)

Ако някой е пробвал, мерил или знае нещо нека сподели.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 15.10.2016 г. at 8:26 PM, veselin velchev said:

Знаеш ли как хубаво си пръскат като им кръстосаш струите.

+ от мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...