Jump to content

решетки за халогени


audi80b492

Recommended Posts

Що не си намериш "фарове за мъгла", умишлено не казвам халогени. Ако ти откраднат фаровете, и за там ли ще търсиш "капачки".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли ги крадат? Мислех , че им е отминало времето вече. Ако има някой пострадал , подарявам 2 мигача за бронята , жълти , единият с лека забележка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крадат ги и то здраво,преди седмица щях да слагам моите( умишлено ги махам лятото), но на комшията ги тупнаха и аз се отказах и мисля как да ги вържа с нещото да ги направя така. че ако някой реши да ги краде да се счупят и аз да не мога да ги ползвам, ама и той да не може.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си намериш "фарове за мъгла", умишлено не казвам халогени. Ако ти откраднат фаровете, и за там ли ще търсиш "капачки".

Малките докоративни "капачки" вече не се произвеждат ... 

А предпполагам знаеш колко е грозно без тях !

Отделно - веднъж си видях колата опоскана, и ми стига ...

Няма да ставам спонсор на кварталните апаши !

Нищо недей да укрепваш и т.н. ! По-добре си ги остави както са ... Че съм виждал неуспешно свалени такива "елементи" и в момент на "яд" съсипват каквото барнат ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още ли ги крадат? Мислех , че им е отминало времето вече. Ако има някой пострадал , подарявам 2 мигача за бронята , жълти , единият с лека забележка.

Ами идеята да изкара 50-70лв с развиване на 3ри рапидки блазни всеки квартален наркоман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си намериш "фарове за мъгла", умишлено не казвам халогени. Ако ти откраднат фаровете, и за там ли ще търсиш "капачки".

ами тъй като редовно има кражби предпочитам капачки :) нямам намерение всеки месец да давам по 40-50 лева :) а и съм момиче,което учи и нямам доходите за ежемесечно закупуване на халогени :)

Още ли ги крадат? Мислех , че им е отминало времето вече. Ако има някой пострадал , подарявам 2 мигача за бронята , жълти , единият с лека забележка.

за едно и също ли говорим ? на снимката съм посочила кое ми липсва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 години имах ауди купе, и сега като видях темата се сетих какъв ужас беше с тия халогени и мигачи.Мислех че вече не се крадат такива неща.Един път ми ги откраднаха, и след това ги лепях с силикон, след това ги бях чупил два пъти при птп-та, и на края си смених фаровете с такива от Б4.Просто не ми се занимаваше да продължавам да храня бизнеса  на разни кавали.Така или иначе после ги купуваш крадени от друга кола на сто процента.Виждал съм заварени метални мрежи върху бронята и всякакви други грозотии, само щото на кварталните полицайчета не им се занимава с дребни кокошкари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тъй като редовно има кражби предпочитам капачки :) нямам намерение всеки месец да давам по 40-50 лева :) а и съм момиче,което учи и нямам доходите за ежемесечно закупуване на халогени :)

 

Ето "решението" : 130807-4-500x500.JPG

Маха се другия фар за мъгла, свалят се тези декоративни елементи с "дупките", и се поставят "плътни" !

Когато ми откраднаха мойте, постъпих така !

Цената е около 22-25 лв за бр !

 

Редактирано от Vitcig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, ти нямаш място в бронята за мигачите които предлага колегата.

и аз така предположих :)

Ето "решението" : 130807-4-500x500.JPG

Маха се другия фар за мъгла, свалят се тези декоративни елементи с "дупките", и се поставят "плътни" !

Когато ми откраднаха мойте, постъпих така !

Цената е около 22-25 лв за бр !

 

сложила съм снимка на бронята не че разбирам много,но не мисля че това би паснало за колата ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасват и още как!Тия лайсни на бронята са на щипки-махаш твоите и слагаш плътните.Втора ръка вървят за десетина лева бройката.Пък,като продадеш останалия халоген и твоите лайсни,даже ще си "напред".

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложила съм снимка на бронята не че разбирам много,но не мисля че това би паснало за колата ми :)

Твоята е така:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Audi_80_B4_front_20080715.jpg

След като се сложат тези пластмаси които ти предложи колега Vitcig ще стане така:

http://i.apreslachat.com/img/7/9/4/17497.jpg

 

 

Пасват и още как!Тия лайсни на бронята са на щипки-махаш твоите и слагаш плътните.Втора ръка вървят за десетина лева бройката.Пък,като продадеш останалия халоген и твоите лайсни,даже ще си "напред".

 

Колега, необходимо ли е да се свали бронята за да се сменят лайстните ?

Редактирано от Chitatelia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, необходимо ли е да се свали бронята за да се сменят лайстните ?

По принцип е възможно да се свалят тези лайсни и без да се демонтира бронята,но трябва да си го правил  и преди това,защото е нужно да знаеш къде са щипките и къде трябва да се подпъхва и натиска.И накрая пак ще имаш прецакани щипки на старите лайсни,повредени отвори  и нащърбена горна лайсна на бронята.Най-добре се получава,след като се свали бронята,а и това не е кой знае каква работа при нашите коли-развиваш два болта и една рапидка и бронята е долу

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твоята е така:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/13/Audi_80_B4_front_20080715.jpg

След като се сложат тези пластмаси които ти предложи колега Vitcig ще стане така:

http://i.apreslachat.com/img/7/9/4/17497.jpg

 

 

 

Колега, необходимо ли е да се свали бронята за да се сменят лайстните ?

благодаря ви момчета за изчерпателните обяснения :))

Пасват и още как!Тия лайсни на бронята са на щипки-махаш твоите и слагаш плътните.Втора ръка вървят за десетина лева бройката.Пък,като продадеш останалия халоген и твоите лайсни,даже ще си "напред''

значиии  с всяко наложащо нещо за смяна взех да подобрявам майсторските си способности :) благодаря за съвета :)

Скоро ще застрелям някой, който краде фарове за мъгла, преди 2 години и аз изгорях.

аз затова прецених че е по-добре да направя някакъв по-евтин вариант,за да не изглежда колата грозна от страни,ао трябва всеки месец да давам по 40лв то не си заслужава да я задържам повече тази кола :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо ,но въпреки ,че имам фарове за мъгла ,но не ги монтирам и карам с дупките ....и смешно е ,но всяка  вечер свалям мигачите ,защото вече изгорях 2 пъти , а карам кола 1995та .Вече се разшириха дупките на видите , и съм рекордьор вече свалям и качвам преден мигач за 4 секунди ...особено сутрин в 5,00 като съм 1ва смяна .Скоро ще ги  забивам с нитове и да седят там ....писна ми .

П.С Който не знае и огледалата са лесна пара за наркоманите крайни потребители ,тип кокошкари и т.н.Веднъж изгорях,сега главите на болтовете са запълнени с епоксидна смола.Имах и опит за крадене на заден ляв джам  на авант 80 ,но неуспешен ...,само изкарано частично уплътнение.

Слагай плътна лайстна и спи спокойно ,това е истината .Имаше и едни заместители дето се навираха на мястото на халогените като фунии ...не бяха лев,а и ставаше яко .

Редактирано от georgi 80 avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пасват и още как!Тия лайсни на бронята са на щипки-махаш твоите и слагаш плътните.Втора ръка вървят за десетина лева бройката.Пък,като продадеш останалия халоген и твоите лайсни,даже ще си "нс

 

 

Шанса да ти крадат неща от тази кола е много по-малък, ако я смениш с нещо по-ново :)

и това не е вариант :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си от Бургас, най-лесно и елементарно е да отидеш до "Минутката". Изхода на Меден Рудник към Средец, като минеш сфетофара веднага вляво, има малка бензиностанция и черен път, по който продължаваш 300-400 метра. отдясно има разни барачки,  ведна жълта се подвизава въпросният майстор, прави брони и разни пластмаси .. аз там си правих капаци на "мъгленките", когато ми се спука стъклото и не ми се даваха луди пари за нови. Не става кой знае какво, но е прилично на вид и за 10-тина лева - какво да му търсиш. Смяна на лайстните с цели също е добра идея, но поне си запази старите - все пак дори декоративни отвори на мястото на халогените някакси придават друг вид ;) иначе, скоро като гледах обяви, попаднах на един колега, явно също бургазлия, с авант абк и "тунинг" решетка на халогена, която макар че ми напомни на лада 7-ца, много ме изкефи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друго решение за защита - слага се апоксидна смола в отворите, върху болтовете, които държат фарчетата, после е проблем развиването, но с дрелка се орпавя проблемът.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти мислилиш ли, че джамбазчетата не си носят по едно винтовертче. Слагат му една бургийка и са те. Е вярно, ще се забавят мъничко докато я сложат. Евентуално може и да не си носят бургийка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...