Jump to content

Имам дилема относно два телефона Samsung


Recommended Posts

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Шанса да влезе ябълка у дома клони към нула...да не кажа минус нула

 

Зъбаря на входната врата ли го държиш или го караш да празни джобовете преди да влезе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава треаше да му взема S4....

Екстра си е S4. И при цена от 330лв направо е без конкуренция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ве хора, огледайте и HTC-та. Евтината версия на M8 също не е за пренебрегване. Говоря за Е8, който е 200 пари надолу, защото не е алуминиев, но пак е по-добра изработка от Самсунгите. BoomSound-a също не е за пренебрегване. Веднъж седмично да гледаш някое клипче в YouTube ще му се насладиш повече и ще си заслужава. Разликата в качеството на звука при входящо подикване между моето HTC и S4-ката на колега е няколко галактики. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И правилно HTC имат най-тъпите сервизни услуги. Дано на всички, които имат такъв телефон да не им се налага, защото моя седя по сервизите над 100дни докато с малко външна намеса не го смениха с нов... Та ако няма да е ябълка да по-малкото зло...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизът на ХашТеЦе последно беше в Унгария след като Мост спряха да ги обслужват, та чакането е около месец и отгоре. Лично изпитано, за съжаление.

Дано са отворили официален сервиз в България

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е да не се стига до сервиз, аз чаках 35дни и ако не бях показал, че няма да чакам повече предполагам щеше да е далеч повече. Бг какво да го правиш...

Стигне ли се до гаранция нервите са гарантирани, моткане, неколкократно връщане "ремонтиран" телефон с преинсталиран софтуер и недай си да имаш късмета да си го вземеш отиде още един месец...

И по темата на двама мои познати С4-ките им умряха в ръцете, дали е лудо съвпадение не знам и нищо не казвам конктретно освен, че техниката в днешно време е крайно ненадеждна и чуплива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизът на ХашТеЦе последно беше в Унгария след като Мост спряха да ги обслужват, та чакането е около месец и отгоре. Лично изпитано, за съжаление.

Дано са отворили официален сервиз в България

 

Моя 4-те пъти го пращаха в Полша, като другия им сервиз знам, че е в Румъния. Мост са само посредници, опитах се и с тях да се свържа като имах драмите, но обявиха, че са куриери и няма с какво да помогнат в случая. Първия път ми го върнаха след 18 дни, четвъртия път след 28 дни, гледат да спазват законовите 30 дни за ремонт, иначе си в правото си да искаш нов или възтановяване на сумата.

 

Проблемът е, че май не подлежат на сервиз.

 

По принцип подлежат, обаче тия в сервиза явно са малко по-некадърни от някой гаражен майстор със съмнителен произход и сексуална ориентация. 

След първото пращане го върнаха с по-големи фуги между съставните части на външните панели. Втория, установиха ,че проблем няма, само софтуерни намеси. Третия път бяха оставили USB конектора с около милиметър по-навътре в самия телефон, при което кофти контакт и се стопи конектора, защото буксата на зарядното не влизаше хубаво докрай. На четвъртия път изпратиха нов в кутия, които продадох от омраза към марката...

По-добре е да не се стига до сервиз, аз чаках 35дни и ако не бях показал, че няма да чакам повече предполагам щеше да е далеч повече. Бг какво да го правиш...

Стигне ли се до гаранция нервите са гарантирани, моткане, неколкократно връщане "ремонтиран" телефон с преинсталиран софтуер и недай си да имаш късмета да си го вземеш отиде още един месец...

И по темата на двама мои познати С4-ките им умряха в ръцете, дали е лудо съвпадение не знам и нищо не казвам конктретно освен, че техниката в днешно време е крайно ненадеждна и чуплива.

 

Не е надеждна, но носихме 2 самсунга в сервиза им във Варна, след 3 дни установен вече проблем, след 5-я ден телефона поправен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам телефоните си от мой братовчед....вече 10 години. Стане ли гаф ми го сменя с нов без въпроси

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава според мен заложи на HTC... Напред са пред самсунг във всяко едно отношение. Единствения минус е гаранцията, щом имаш вариант...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето ХТЦ също се разходи до румънско. И аз споделям мнение, че гаранционното им обслужване е отвратително. Недоволен съм от това, което бяха сътворили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха.....е кво да направя, че ми е голяма лапата ве

Даже си играх днес с нот 4 и добре ми седи.....тва мисля да ми е следващия....и без тва нищо не се чува за S6

Редактирано от Kadiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...