Jump to content

До кога ще бъде спрян профила на даден потребител


Recommended Posts

Искам да се обърна към Васко, ясно ми е, че той дава амнистия в този форум и да го попитам, дали има времево ограничение на профила на audiceco и има ли намерение въобще да го възстанови някога?

Адрес на коментара

Според мен не е справедливо вече 3 месеца Цецо да е баннат от форума, при положение че беше един от най-дейните членове. Знам че е имал някакви пререкания с Moonland, но не ми се струва коректно наказанието да е само за единия от тях. Поне кажете дали отново ще му активирате профила или е изритан завинаги заради някаква глупост. Надявам се хората с права тук да се осъзнаят и прекратят тая идиотщина, защото Цецо е помогнал на доста народ в този форум и не мисля че заслужава подобно отношение.

Адрес на коментара

Искам да се обърна към Васко, ясно ми е, че той дава амнистия в този форум и да го попитам, дали има времево ограничение на профила на audiceco и има ли намерение въобще да го възстанови някога?

 

Не, няма времево ограничение на бан-а. Не е планирано неговото възстановяване.

 

И аз скоро исках да се свържа с колегата и не можах?Що за наказания са това?

 

Това са най-различни видове наказания. Кое по-конкретно те интересува за да навлезем в тематиката?

 

Според мен не е справедливо вече 3 месеца Цецо да е баннат от форума, при положение че беше един от най-дейните членове. Знам че е имал някакви пререкания с Moonland, но не ми се струва коректно наказанието да е само за единия от тях. Поне кажете дали отново ще му активирате профила или е изритан завинаги заради някаква глупост. Надявам се хората с права тук да се осъзнаят и прекратят тая идиотщина, защото Цецо е помогнал на доста народ в този форум и не мисля че заслужава подобно отношение.

 

Според мен модераторите и администраторите имат глави на раменете си и те определят кое е справедливо и кое не.

 

Ще погледнем какво е положението конкретно с Цецо.

Адрес на коментара

Подкрепям напълно възстановяването на профила на audiceco.

Форума само и единствено губи от този бан!

И личното ми мнение е, че това действие бе напълно несправедливо!!!

Адрес на коментара

Трогателно е, че настоявате за подобни неща. Отбелязваме си го старателно!

 

За съжаление Ради по-вероятно да не го срещнете повече във този форум.

 

Изяснява се статута на Цецо, очаквайте развръзката в най-скоро време!

Адрес на коментара

Като е имало някакви пререкание, конкретно с Moonland в повечето случаи причината е била в него, заради негови виждания в 90% различни/ неточни според основните участници. Случая с Цецо е идентичен, но Moonland има привилегията на модератор и от там нещата се развиват в негова полза... Бях пуснал няколко репорта за модерирането на раздел A3/ 8P, но така и не получих отговор, от когото и да е от админите. Надявам се сериозно да вземете разглеждането на случая с Цецо и да го върнете, защото е един от малкото хора даващ адекватни мнения в раздела и да прецените дали настоящия модератор на А3/ 8P трябва да продължава да изпълнява тази функция! Нека още колеги от раздела се включат с мнение. 

Редактирано от baha
Адрес на коментара

Празни приказки с обвинения страдат от всякаква тежест, биват абсолютно безсмислени и дори говорят негативно за човека, който ги ръси. В изложеното по-горе имаме чудесен пример за това.

Адрес на коментара

Да не отвярям нова тема - може би ще бъде полезно да се направи една тема "бананов списък", където да се вижда кой има бан, за какво е наложен и за колко време. Така няма да има чуденици.

Виждал съм по форуми конкретно някой баннат под аватарчето да пише за какво е санкциониран.

Или е прекалено?

Адрес на коментара

Аз започнах да посещавам форума главно заради потребител Shpeksi. Талант ...... си беше. Сега без него си е скука, няма един да напише нещо интересно за дизелистите. Нещо се е случило с него или има забрана ......?

 

 
Адрес на коментара

Да не отвярям нова тема - може би ще бъде полезно да се направи една тема "бананов списък", където да се вижда кой има бан, за какво е наложен и за колко време. Така няма да има чуденици.

Виждал съм по форуми конкретно някой баннат под аватарчето да пише за какво е санкциониран.

Или е прекалено?

 

Такава тема си имаме, но е видима за модераторите и администраторите. Именно там обсъждаме при нужда проблемите около даден потребител.

 

Абсолютно всеки може сам да влезе и да си види причината поради която му е наложено ограничение. Пише си обяснение и КОЙ му го е наложил. Нищо сложно няма в това, просто трябва човек да се сети да го направи.

Адрес на коментара

Такава тема си имаме, но е видима за модераторите и администраторите. Именно там обсъждаме при нужда проблемите около даден потребител.

 

Абсолютно всеки може сам да влезе и да си види причината поради която му е наложено ограничение. Пише си обяснение и КОЙ му го е наложил. Нищо сложно няма в това, просто трябва човек да се сети да го направи.

 

Не, не - аз по-скоро имах предвид другите потребители да виждат кой, защо и за колко време е санкциониран.

 

 

Например:

Юзър 1: Спам, седмица

Юзър 2: Обида, месец

Юзър 3: Измами чрез форума, вечен бан.

 

Съответно някъде около аватарчето на всеки конкретен баннат потребител също вкратце да го пише.

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара

Предвид, че всеки сам може да си провери статута (и то с пълни подробности) не мисля, че е нужно да се отделя информативна тема за останалите потребители вълнуващи се около него.

Вижте, по-сериозен БАН или такова крайно наказние никога не идва изневиделица. Никога не се е случвало, няма и да се случи в бъдеще, бъдете сигурни. Зад всяка крайна мярка седи обсъждане пред останалите модератори и администратори както и предварително получени предупреждения.

Не знам дали въобще сте си дали сметка, че такава практика съществува....

Адрес на коментара

 

Или е прекалено?

Според мен е прекалено. Твърдя, че нашият форум е най-демократичният в България и контролът е сведен до абсолютния минимум. За да бъде наложено на някого толкова крайна мярка, като БАН, значи системно и целенасочено го е предизвиквал. 

Конкретно ако някой има наложено наказание от модератор, и го счита за несправедливо, винаги може да се обърне към някой от администраторите, за да го разгледаме. Това обаче може да направи засегнатият, няма нужда от цели фен клубове, които нямат и бегла представа за причините, довели до наказанието.

Адрес на коментара

Изключително се радвам, че някои хора не пропускат възможност да си излеят мъката за това, че свободата не е свободия. Хубаво е, че има борбеност в този форум (друг е въпросът кога тя се превръща по-скоро в безсмислено мърморене).

По отношение на Audiceco - той чудесно знае какво преля чашата (а тя се пълнеше дълго време!), надявам се да е използвал почивката ползотворно за нервната система и го приветствам обратно с пожелание да не се докарва отново до там.  :zustimm:

Адрес на коментара

 

По отношение на Audiceco - ......................................надявам се да е използвал почивката ползотворно за нервната система и го приветствам обратно...........................

 

А защо ми се струва, че все още е с бан?

Адрес на коментара

Изключително се радвам, че някои хора не пропускат възможност да си излеят мъката за това, че свободата не е свободия. Хубаво е, че има борбеност в този форум (друг е въпросът кога тя се превръща по-скоро в безсмислено мърморене).

По отношение на Audiceco - той чудесно знае какво преля чашата (а тя се пълнеше дълго време!), надявам се да е използвал почивката ползотворно за нервната система и го приветствам обратно с пожелание да не се докарва отново до там. :zustimm:

С теб работа нямам, единствено ще те помоля да не ми се правиш и да не размахваш пръст като пиша в А3 подфорума и да ми триеш мненията онзи ден зелен, зелен се регистрира във форума чашата била преляла пълнила се дълго време..... Това може да ми го каже всеки друг, но не и ти.... и ще го приема, но от теб НЕ

Единствено мога да пиша във форума, профила ми е неактивен, както и личните съобщения

Редактирано от audiceco
Адрес на коментара

И аз мисля, че талант като Shpeksi трябва да бъде активен във форума.

С поведението си и обидите към модераторския екип и детинското си правене на  пук на равилата, например переодично регване на юзъри през проксита (случвало се е да го изчакаме цяла вечер да си нацвъка 3-4-5 и чак тогава да ги заключваме), това едва ли някога ще се случи.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...