Jump to content

какво да избера?


Recommended Posts

ще съм благодарен ако получа ценен съвет относно избора ми на гуми , понеже стана една седмица обикалям града и не мога да взема решение кои от следните марки да избера за колата от подписа

1/Goodyear Ultra Grip 7 205/60/16- 217лв/бр.

2/Fulda Kristal Montero 2 205/55/16- 215лв.

3/Vredestein Snowtrac 2 205/55/16 - 220лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще съм благодарен ако получа ценен съвет относно избора ми на гуми , понеже стана една седмица обикалям града и не мога да взема решение кои от следните марки да избера за колата от подписа

1/Goodyear Ultra Grip 7 205/60/16- 217лв/бр.

2/Fulda Kristal Montero 2 205/55/16- 215лв.

3/Vredestein Snowtrac 2 205/55/16 - 220лв.

Fulda Kristal Montero 2 205/55/16- 215лв - Не, категорично не. Аз съм с такива, но 195/65 R15

За другите нямам идея, но бих потърсил Pirelli W 210 Sottozero 205/55 R 16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз съм с Vredestein Snowtrac 2 205/55/16 и съм много доволен за сега,много безшумна за зимна гума и добро спиране,но все пак ги карам от 1 месец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като чета си от Русе закакво са ти толкоз скъпи гуми или пътуваш доста тези модели са предимно за яка зима в русе такава ли е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Русе зимата понякога е такава, дето не можеш да си я представиш, и като добавим че чистят само най-големите улици ... Сети се сам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със Vredestein и съм много доволен. На бащата колата е със летни Vredestein и е супер доволен. Много добра гума.

В няколко гумаджийници ми казаха че са супер гуми и можело да се спори дали не са въобще едни от най добрите за сега.

Аз бях доволен от летните и за това си взех зимни сега. Ще видим дали струват като завали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фулди на 195-тки, бетонлъ ! както казват комшиите долу в дясно на картата. ама за 205-тица на 16 не знам как ще се държи

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Фулда, но като че ли не са много стабилни има едно поднасяне. Това все пак е на сухо ще ги видим като падне снега как се държат. Ако искаш фулда мога да ти подсигуря 10% отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не съм за фулдата,виж за вредещайн само добри отзиви се чуват

фулда не ти трябва, не е за зима, по скоро за есен, или пролет. Ще си като на фигурно парзаляне като доиде зимата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фулда е собственост на Гудиър (от това следва да си направиш извод кое е по-добро). :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незная но важното нови пък от тез марки която и да предпочетеш все ще останеш доволен

тъи че (сваляи едни от рафта и газ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм със Vredestein и съм много доволен. Освен това съм от Русе и знам какво е през зимата. Само че моите са 195/65/15. Не занам как ще се държат 205, но едва ли ще са с по-лошо качество. От друга страна и Fulda са име при гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един глас за GoodYear, досега само на сняг не съм ги тествал, но на всякакви други условия са ПЕРФЕКТНИ, колата не можеш да я отклониш от пътя :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...