Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

Ето малко снимки на диодите в купето. Сори за мътилките на първите фотоси, ама трудно свикнах да стоя като статуя докато апарата фокусира в тъмното. Всичко е снимано с Nikon Coolpix S4150 без светкавица. Багажника се вижда най-добре  :hilezh:

8142827q.jpg8142828S.jpg8142829s.jpg8142830z.jpg8142831d.jpg8142833F.jpg8142834r.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Варна - Бургас - Малко Търново - Лозенград - Одрин и обратно с 4 човека и навръщане с препълнен, повтарям, набухан до козирката багажник...с каране най-много 140, а през останалото време със стотина - разход 6,6 по борд, а реално 6,8 на колонка :) отново две десети разлика в полза на бензинджийницата. Тошко най-добре знае за маршрута и безбройните баири след Бургас и най-вече в Турция. Е, как да не си обичаш колата и да не похвалиш за пореден път Стефан и Желяз, питам аз :zustimm: живи и здрави, братлета!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заеби

От 10дена не съм карал

Само разтрих вчера Ракетата ,че беше прашясала и установих колко е бавен чипнат и избушен 4Ф

Фак!

Редактирано от Ц Е Ц О
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stanislav85: instrument cluster -> adaptation -> 77 канал -> въвеждаш стойността 65535 даваш test и после save. Ако ти даде, че няма 77 канал ти трябва флаш на таблото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

откъде мога да си намеря label файл за VCDS 12.12 (ако има значение версията) за моята колица?

конкретно за двигателя и за sound system:

Address 01: Engine        Labels: Redir Fail!

Address 47: Sound System (J525)       Labels: Redir Fail!

 

---

Мисля че открих отговора на колегата:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=53371&page=64

"

Файл за BMK/ASB от RossTech никога не са пускали, защото все пак са американци и се интереусват от плащащи клиенти :) а не от хората ползващи пиратска версия на продукта им. За това и голяма част от наличните лейбъл файове са за бензинови мотори...

 

Преди време из форума обикаляше някаква версия на въпросния лейбъл файл, написан от едни братушки - не знам дали някой се зае да го огледа и поизчисти от глупостите с които беше пълен..."

 

жалко...все пак ако някой има ново инфо ще съм благодарен.

Редактирано от trackersoft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свали си направо версията 14.10.2, има label файловете за дизелите, изпробвано на ASB двигател.

Редактирано от kolio81
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК колега, ще пробвам. Виждам че в във версия 14.10.2 lbl файловете са с друго разширение и (вероятно) са кодирани - т.е. не мога да взема файла и да го ползвам в 12 версия. 14.10 нямах време да я тествам, но мисля че не ми разпознава кабела. Като имам повечко време ще пробвам да я подкарам. Благодаря за идеята :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

059-907-401-ASB.LBL :)

английската версия ако може...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с версия 14 и въпросния файл за ASB го нямаше. Успях да си го намеря на немски език, превеждах и доработвах.

Някой ако има интерес да свирка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм събирал брутално много куфари в багажника, дори като ги извадя от колата, не мога да повярвам колко съм събрал. Не като комби де, там събира повече от баничарка :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да втрещя някой...събирал съм 20 бутилки по 4 литра прах, 2 пакета хартия от по 32 ролки и няколко по-малки джунджурии. Отново четири човека...за пръв път я видях клекнала :D

По-сериозно...трябва ли да сменям горивен филтър на всяка смяна на масло?

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск да втрещя някой...събирал съм 20 бутилки по 4 литра прах, 2 пакета хартия от по 32 ролки и няколко по-малки джунджурии. Отново четири човека...за пръв път я видях клекнала :D

По-сериозно...трябва ли да сменям горивен филтър на всяка смяна на масло?

През смяна на масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...