Jump to content

Добавка за прочистване на помпа-дюза Liqui Moli!


Recommended Posts

Днес бях в новооткрития Кауфланд- Дружба. Имаше добавки на ЛМ за дизел. 20 лв беше някаква голяма туба против замръзване. Ако ви мързи и ви е на път - действайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз същата добавка против замръзяване 1л. за 1000л. нафта я взех от Лукойл за 16 или 18 лв. не съм много сигурен.Ма още не са станали яките студове за да я ползвам.Иначе при правилна пропорция и дават до -31 градуса.

Редактирано от SLO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, значи ще взема каквото е взел SLO. А тази за комон реил какви пари е?

9,07лв. достътъчна за 70л гориво

В Била видях, че се продават такива добавки от същата марка, но нямаше нищо за бензинови матори. Съществува ли такава добавка в продуктовата гама?

Има разбира се, за инжекциона е 9,46лв. също е достатъчна за 70л.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси много днес си намерих в Бриколажа такова :bia: Значи за половин резервоар изсипвам половината съдържание на флакончето :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, мерси много днес си намерих в Бриколажа такова :bia: Значи за половин резервоар изсипвам половината съдържание на флакончето :)

Ако искаш пълен ефект, сипи цялата добавка на пълен резервоар, не е все едно дали ще действа 300 или 600км. Най-добре ако имаш дълъг път, просто така вместо за няколко дена или седмици, добавката ще подейства за ден-два.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a как се отразява на мотора,ако се ползват две добавки наведнъж, тая против замръзване на дизела и тая за прочистване на дюзите и цялата система,имам предвид да не се неутрализират или да стане по-лошо как е препоръчително да се употребяват според производителя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a как се отразява на мотора,ако се ползват две добавки наведнъж, тая против замръзване на дизела и тая за прочистване на дюзите и цялата система,имам предвид да не се неутрализират или да стане по-лошо как е препоръчително да се употребяват според производителя

Няма проблем да се използват заедно, няма да се неутрализират и няма да се получи някакъв неблагоприятен ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

L-M предложи нещо и за бензинките и за маслата.Какво да сипваме при мотори над 200 000км.Благодаря!!! :)

За бензинките също си има добавки за почистване на горивната система за инжекцион, за карбуратор, има за повишаване октана, за по-добро изгаряне, за абсорбиране на вода от горивото и т.н.

За маслото също добавки бол, зависи каква ти е идеята и какво искаш да постигнеш с добавката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Извинявам се предварително , че отварям старата тема :) Понеже не видях конкретно добавка на Лики Моли за почистване на двигател с помпа-дюзи да попитам тази , на която пише , че е за Комън рейл ли е въпросната добавка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително , че отварям старата тема :) Понеже не видях конкретно добавка на Лики Моли за почистване на двигател с помпа-дюзи да попитам тази , на която пише , че е за Комън рейл ли е въпросната добавка?

Същата е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...