Jump to content

Каква кола да си купя?


Recommended Posts

Здравейте колеги, търся автомобил ( по възможност Ауди ) до 12 хил.лв ( може и с регистрация и всичко до 15 ) в района на София. Интересува ме кола автоматик, куатро с нормална подръжка за предимно градско шофиране, като за предпочитане са вариантите А6 и А4. Бих желал да ме ориентирате към по-читав мотор.  Не минавам повече от 10000 км на година.  Моля, ако е възможно да ме насочите към конкретна обява. Ще почерпя.

Редактирано от dpakona
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почерпи първо, посме ще говорим. Всички черпят в се пък една бира не съм изпил :-D

За тези пари търси някое гледано а6 с5 от последните 2003-2004 бензинка. А4b6 също. За б7 няма да се вредиш за читава мисля. Обяви в карс и молбиле бол. Отиваш водиш майстор и гледате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, тц.... ела, ще те почерпя НЕРВАК ;)) Изпроси си го :D

На А3 фронта няма да намериш нищо с тези параметри и този бюджет от A3 8P, само A3 8L.

Струва ми се обаче, че какъвто и да е модела искаш твърде много за малко и екземплярът ще е доста изстрадал....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези пари търси някое гледано а6 с5 от последните 2003-2004 бензинка.

Такива добри има и под 10х лв.

За посочения бюджет може да се огледа и за някоя А6 4F 3,2fsi, има и с катро, и си навървяват добре. Разхода също не е фрапиращ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=177976

2. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=178089

3. https://www.facebook.com/lubohristov88?fref=ts


Бате, искаш автомат, куатро, голЕмата решетка, здрава, че и сама да дойде до тебе ако може - не става с тоя бюджет, и в предната тема ти казахме. Т'ва дето го искаш струва малко повече пари, ако снижиш критериите за годината ше си намериш колица....или вдигни бюджета.
Другия вариант е 4фка за 10 бона и псуваме Аудитата к'ви са кошове неземни...
Има и трети вариант, ама ти трябва човек. Мойта 4Фка я взех от търг на застраховател у Франция като тоталка, с ударен картер я платих 3.8к ойро и беше на под 200к км, в БГ й нанизахме един картер за 200 лева и два тампона на мотора, ама трябва търпение, и да можеш да си я оправиш сам като дойде, а по написаното до тука, не мисля че имаш т'ва време.
Просто си трябва търсене, дали ще киснеш всеки ден пред zollauktion или шаденаутос за оферта, или ще тръгнеш да обикаляш БГ - изборът е твой, ама няма да стане по лесния начин, да ти покажем обява и да идеш да наброиш парата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозен съм обадих се на момчето и утре ще я гледам с един приятел от БОШ сервиз да я диагностицира цялата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая я гледам всеки я поства в различни теми, ама някой престраши ли се да я види в крайна сметка?

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 8Р или А4 В7 2.0Т или в краен случай , 4Ф 2.4 бенз, това са долу-горе колите в този бюджет , които с известна доза късмет си струва да купи човек. Ще трябва търпение и време обаче . Предвид годишния пробег, дизел няма смисъл и е неоправдан риск. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли виждам различните нюанси в детайлите на б7цата :> И ударената вежда :) А и като цяло изглежда изморена...ако ме разбирате :) От двете б6-цата ми харесва повече, макар че и там цветовете (поне от снимките) не са много еднакви  :)

Редактирано от Firo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и снимките не са от един автомобил и изобщо ,кои снимки са реалните един бог знае.На едната снимка седалката е с ръчка,на друга е пълен ел.Странно!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е много особено изживяване да си купуваш Ауди/Бмв/Мерцедес втора употреба и съобразяваш някакъв бюджет без последващите разходи, пък и с тях. Имаш мега мерак и търсиш изгодната покупка. В случая освен късмет и някой разбирач наоколо, ама винаги ще ти трябват и още средства :> Не че колите са лоши, просто не са от магазина :) Аз например преди 3 години кацнах на една б6-ца от автокъща срещу Бриколаж в Люлин. Хареса ми на пръв поглед и я купих. През тези три години освен първоначалното обслужване с оригинални части - ангренаж комплект, водна помпа, пистов ремък, масла, филтри и т.н. (мерси Райно) смених цялата предница, тандем помпата, амортесьори, тампоните на мотора и разни дреболии и карам кола. И още не ми побира акъла как колата изглежда отвън и отвътре като нова а тия неща са свършили курса :) Е аз съм и малко идиот на тема всичко да ми е ок :> Но например волана беше претапициран...май над  300к се случват тия работи :) А да - 1.9 AVF 2004г.  Avant :) Та моят съвет към хората с крайни мераци и на ръба на бюджет, свързан с покупката на Ауди, особено при 10к и нагоре е : правете както живеят по света - карайте коли според възможностите си :)

Редактирано от Firo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е ,защото е редена от поне 3 автомобила и нямам как всичко да е еднакво.

Затова са различни цветовете ламарините и седалките електрически пък обикновени  ,отдясно има копче за заключване и отключване ,километража е от английска кола най-вероятно.

Ами ,като я поразгледах повече май са повече от 3 автомобила в този.

Добре ,че сте тука Колеги иначе някой ще се наиграе яко ,евала.

Редактирано от Iven
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,това което написах е абсолютна ирония ,ако не разбра.

Просто тук може да прочетеш невероятните неща видя по една снимка на автомобил .

Чудя се тези експерти какви ли НЕ боядисвани автомобили притежават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...