Jump to content

Мнения А4 3.0 V6 220кс.


Recommended Posts

Здравейте, Колеги,

Мой приятел хареса това ауди: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11439840107815013&slink=b5bmbf

 

Бихте ли дали мнение как Ви се струва колата, основно ме интересува S-line окачването твърдо ли е много (спрямо А6 2000 quatrro) и въпросния двигател читав ли е?

Има ли колега, който да направи справка в АУДИ по ВИН срещу заплащане?

 

Благодаря Ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с волан от автоматик, а самата тя към момента явно не е. Или воланът е сменян, или скоростната кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пича каза, че е сменял волана. Има заводския, който е мулти, но не го кефи. Сменял е брони, джанти ала бала играл си е.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волана е сменян ...човека си го е написал ,че всичко е сменено брони, лайсни, решетки и волана  :zustimm:

Иначе доста добре изглежда :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колата доста ми харесва и аз лично бих я погледнал задължително. Дори ако всичко е точно определено бих се метнал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да това че е сменял доста неща си е плюс за мен и го е описал в обявата така че защо да не се види? Ако технически е ОК направо и се мяташ и толкоз :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не развалям кефа на човека ама какво значи за вас следния сценарий: Вземаш си Б6, купуваш волан, генерация, таван, маска и там каквото още е описано, обслужваш го напълно (според обявата) и накрая го продаваш. :unsure: :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук идва проверката за техническо състояние :) . Факт е , че вероятно има проблем и доста биха си го помислили, но никога не можем да знаем точната причина за продажба. Може да му трябва по икономична кола, може да иска по-голяма...всичко е възможно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се заяждам с колегите по-горе, но защо винаги така разсъждавате? Обслужил я, налял пари в нея и сега що я продавал?

Разберете, че не всички мислят като вас и не всички са на мнение, че щом ще продават дадена кола значи дай да я продадем в най-лошото състояние, да позакърпим положението, да позамажем това онова и ако мине.

Може да е излязла някаква друга, която иска продавачът.

Давам пример и със себе си - предната си кола я продадох, като смених и масло съвсем скоро преди продажбата, сменях лагери, главина, антифриза изцяло и то с ясната идея, че съвсем скоро ще се продаде, понеже имаше голям интерес.

 

Именно като мине техническа проверка през някой сервиз преди покупка ще се види какво и защо.

 

Иначе колата изглежда добре и явно човекът обича да си човърка. Аз също бих се поинтересувал доста сериозно ако ми предстоеше подобна покупка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@STEYN.

 

Човек, купил я е май месец, сега я продава. И логиката си е много правилна. Вземаш кола, вкарваш 2000лв в нея и я даваш след 6 месеца, това е съмнително. Не е задължително да има някакъв проблем, но самите факти са съмнителни.

 

Това ние как си продаваме колите е друга тема и повярвай ми, ако си купиш кола от мен ще си много доволен. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не визирам точно теб, че не си поддържаш колите. Съдейки по себе си просто бих повярвал, че просто я продава. Разбира се не бих взел кола поради "честната" дума на някого, затова и съответните проверки. Каквото и да си говорим колата си заслужава да се провери :zustimm: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка монета има 2 страни. Същото е с правената кола. Някой не иска да чува за автомобил, който е допълнително кичен с разни работи, друг пък може да го сметне за предимство. Някои се плаши от цялостно пребоядисана кола, друг го счита за предимство.

 

Аз също не разбирам как за 5 месеца някой налива доста пари, защото това като чета са около 3000-4000лв сиреч по близо 1000-ка на месец и изведнъж я продава. Вариант 1: колата е купена така. Вариант 2: трябват му спешно пари.

 

Малко ми е странно колата да има сериозен проблем, защото ако имаш по 800-1000лв месечно да даваш за тунинг, не би трябвало да те притесняват 1000лв ремонт. Или бъркам?

 

Никва идея си нямам, но то за това има сервизи, механици и т.н. които да кажат какво й е или какво не й е на една кола. Ние тук гадаем по снимки и богато описание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обслужил я, налял пари в нея и сега що я продавал?

Така е,първото нещо за което питат,като се обадят на обявата е,защо я продаваш?

Но по телефона кола не се купува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото аз мога да чета,прочитам че всички Ес шукарии и др.са си били на колата,а пари са давани за първоначалното обслужване плюс летните гуми.

Защо да не я продава?Може да е преценил,че това не е неговата кола и да има възможност да си купи друга!

По това време жътвата е приключила по тези места:).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или рязко е осъзнал че това е не толкова вървяща кола с 500лв данък и разход от 18/100 в София и е намерил друга по-прилична  :zustimm:

 

На снимките на мен ми изглежда прилично (нека форумните гадатели по снимки да се включат), ако е в нормално техническо състояние е доста по-добър вариант от някое пробито б7 за същите пари.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам колега, който си сменя колите на по 1-2 месеца - омръзват му ;-) явно този е същата порода...

Аз също напълно обслужвам като продавам, че да не може да ми кажат копче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се кефа като в описанието има над три пъти S-line.Колата има стойка ама тоя филм го няма да я обслужиш,регистрираш и айде да се продава.Пия си кафето с джамбази и е страшно.За следваща кола не ми се мисли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И имам познати хора в тоя бизнес,но ги има и двете страни-някои коли се пудрят и заминават,ама други се обслужват и пак заминават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...