Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Ходих тук в един сервиз, слушаха я гледаха я и казаха че нищо и няма пак същите гадания....  В ауди ме питаха какво съм му правил на тоя мотор, че даже много хубаво работел, интересни неща... Говорим за Ауди стара загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Явно за Стара Загора са кът читавите сервизи ... :nixweiss:

Изчакай някой да се включи или виж се разрови в темата за препоръчаните сервизи.

Другият вариант е да яхваш каляската и до София, че не става ясно от къде си точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пътят не е проблем с тази кола, много си я харесвам и е адски комфортна, това е че ме е страх да пътувам с нея с тази скоростна кутия... Знам ли какво може да се случи😕

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И те казаха че е за съединители, но не им вярвах, много... Щом Мишо каза че е за съединители, купувам си ги и един р-к за мехатроник, масла филтри и се прави и квото стане, като не стане напрао незнам🤪😂

Утре сутринта ще я вдигнем на подемника и ще разкачим пистовият ремък да видим какво се случва тогава, между другото забелязах че когато давам газ шайбата на генератора се мести напред и като върна газта се връща... Дано този отвратителен звук е от него, че вече джоба утънява😄

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а шайбата на генератора сменяна ли е, че се случва да падне цялата и да се скъса като последствие пистовият ремък. 

и да останеш без няколко системи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Tonikaradjov написа:

Ходих тук в един сервиз, слушаха я гледаха я и казаха че нищо и няма пак същите гадания....  В ауди ме питаха какво съм му правил на тоя мотор, че даже много хубаво работел, интересни неща... Говорим за Ауди стара загора.

и според мен моторът работи добре,от клипчето аз поне шум не долових

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е интересното, че като отворя капака не се чува толкова, като го затворя и като съм до колата е ужасно и ме чопли да го погледна и разгадая това какво е :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета оказа се маховик! Реве ми се но ще я направя! Съединител+маховик, р-к мехатроник, масла филтри скоростна кутия към 6000лв. всичко... 😤😤😤

Редактирано от Tonikaradjov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но с 20% отстъпка. Ако не бяха ОЕМ щяха да са с 40%, но на оем частите е 20% отстъпката от сервиза.

Редактирано от Tonikaradjov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миии по-добре е да си подкарат една ELSA понеже това е официалния "учебник" на ауди а не на тоя бай хуй плагиатските истории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, 

 

Обмислям закупуването на въпросния модел. Харесал съм bitdi и tfsi. Първите държат доста висока цена и всички екземпляри от обявите са на много километри. 3.0 TFSI  обаче има доста бройки на приемливи цени и малко километри - внос от САЩ. Има ли колеги с американски аудита да споделят за евентуална разлика в обслужването? Отзивите от американските форуми са добри - много хвалят двигателя и скоростната кутия zf като безпроблемни. Досега съм имал все дизели но ако разхода градско е около 15 ще го преглътна някак:) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има да питай @zhelyazA6 той има американска с 3.0TFSI

 

Иначе за каква разлика в обслужването си мислиш като освен автомата всичко друго е едно и също изключваме разни неща по екстериора заради различните стандарти и регулации в САЩ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...