Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Преди 5 часа, герги написа:

След 5-6 минути,не часа би трябвало да се върне.

Днеска и помен няма от вчера маслото на макс и не пуши странна работа забелязах че колата където я паркирам е на улица със съвсем малък наклон и явно това е повлияли може би 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги някой може ли да ми каже по какво точно се различава Sline B7 от обикновената ? Значи аз което забелязах е предната броня и големите долни лайсни на вратите.Интересно ми е дали калниците са по раздути на S-linе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте харесал съм едно ауди, ако взема номера на рамата и отида в представителство на ауди дали ще ми дадът информация за автомобила?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4/Б6 1.9 TDI 2004г. март AVB 101 ps PD

Здравейте и искам да попитам, колко бара налягане трябва да държи турбината.   

Имам и друг въпрос който възникна онзи ден като сменях ремъците и след като събирах предницата. Предния тампон на двигателя....регулира ли се по някакъв начин по височина, тъй като стойката на която ляга, има възможност за реглаж. Или по друг начин казано, с какво усилие мотора трябва да ляга върху предния тампон.

Редактирано от dragotrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Friday, March 31, 2017 at 2:43, Marto7777 написа:

Колеги някой може ли да ми каже по какво точно се различава Sline B7 от обикновената ? Значи аз което забелязах е предната броня и големите долни лайсни на вратите.Интересно ми е дали калниците са по раздути на S-linе

Има спойлер също на багажника при седан и на петата врата при авант.Задната броня в долния край също е различна.Калниците са същите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Има ли някаква процедура която трябва да се направи след смяна на акумулатора? Вчера го смених и сега стъклата не искат да се вдигат при заключване на вратите. Дистанционното в началото не сработваше но след няколко минути си заработи нормално, отключва и заключва но има ли оставен свален прозорец не се вдига. Може и други екстри да са изчезнали но за сега само това забелязах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,някой знае ли дали са съвместими турбините на 1,9 и 2,5 моторите при Б6-ците,намерих една на добра цена и в добро състояние,мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са съвместими турбините

Ако имаш в предвид съвместими както от 130 коня на 110 - нямат нищо общо

С преправяне всичко може 

Аз на 1Z бях с турбо от 2.7тди но това с цел тунинг

Ако и твоята идея е тунинг не това е най подходящата турбина (2052) от 2.5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,не идеята не е с цел туннинг,рано или късно моята ще умре и искам да имам готова под ръка а цената на тази ме устройваше,но уви,успешен дени мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Nasskoo написа:

Здравейте! Има ли някаква процедура която трябва да се направи след смяна на акумулатора? Вчера го смених и сега стъклата не искат да се вдигат при заключване на вратите. Дистанционното в началото не сработваше но след няколко минути си заработи нормално, отключва и заключва но има ли оставен свален прозорец не се вдига. Може и други екстри да са изчезнали но за сега само това забелязах. 

От шофьорската врата също става, сваляш до долу и вдигаш всички стъкла и се оправят нещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди А4/Б6 1.9 TDI 2004г. март AVB 101 ps PD

Тампоните на мотора (маслените)  явно са почнали да си заминават. Единия е с датчик другия не. Та да попитам, на 2.5TDI

Audi , A6(C5)(1997-2004)   дали ще станат за мен. Изпаднаха ми  на поносима цена но и двата са с датчици

И някой може ли да каже какви са номерата по ваг ма моите оригинални тампони.

Редактирано от dragotrd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой знае ли парт номер на капачките за пръскалките на фаровете на Б6ците.

 

Или някой ми я е свил лявата или е паднала.

 

Също така и от къде мога да си ги купя. Предполагам от морга ще е трудно понеже няма да ми дадат само капачката.

 

Някой ако има информация да сподели, че супер много ме дразни да го гледам така голо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, става въпрос за Б6, ходих на реглаж на преден мост и ми казаха, че предното ляво колело седи малко по-напред от обичайното. Изместването се вижда и с просто око. Колата дърпа леко надясно и трябва да държа волана леко наляво, за да движи напред. Предницата е здрава. Сменяни са амортисьорите преди да я купя, възможно ли е ако са стягани носачите на подемник  да не са се наместили и от там да идва разликата? Други варианти ? Различен носач? Удар ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...