Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Здравейте имам проблем с дисплея между километража и обортомера на Б7 свети но нищо не изписва след 2-3 дена при палене светна сам и сега пак така изчезна всякъква информация от него. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте да ви попитам имам кожен салон и си взех лосион за подхранване и защита на кожата самият салон е доста запазен. Как става с нанасянето трябва ли да се слага повечко лосион на парцала или по малко колкото да лъщи. Това ми е първата кола с такъв салон :) 

17204392_1306087912771720_803788199_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз "поливам" директно върху седалката и с памучен парцал 15х15 го разнасям хубаво и го оставям да попие.

Ако почнеш да го разнасяш с микрофибърна кърпа тя попива бая и разходната нормар не че я гледам, се качва бая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я споделете проблем ли ще е ако закача акумолатора без волан ,защото волана няма да го има за около седмица а нямам кода за навигацията .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 24.02.2017 г. at 6:11 PM, МММ1 said:

Има ли развитие по въпроса? Установи ли с какво окачване си 1ВА/1ВЕ? Ако си с второто също има вариант да го повдигнеш до 1ВR ....

Вече разбрах, че окачването ми е от този тип    "1BA  Standard suspension/shock absorption" , та в този ред как стои въпроса с повдигането на купето дори и малко и евентуално цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да се види от каква база се тръгва и има ли проблем .. На равен участък измери разстоянието от асфалта до най-високата част на арката на предния и заден калник. Напиши и с какви размери гуми и джанти си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.03.2017 г. at 10:02, kolitooo написа:

Колеги имам няколко питанки и аз...та до колко макс. трябва да надува турбото и какви трябва да са стойностите на вакуума. Меря ги с един китайски боклук и турбото ми стига до 1.3 бара а вакуум ми показва между 0.1-0.4(не помня мерната единица).....Та за белязвам че в редките случаи когато вакуума стигне 0.7-1.0 колата върви доста по пъргаво......п.с. За душегубче говорим 2.5 155к.с.

^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.03.2017 г. at 20:17, NITRO1 написа:

Гумите и джантите са напълно стандартни, размера на гумите е 205/55/16. Ще измеря и разстоянието за което споменаваш.

Може и 215/55/16...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да попитам имате ли топлоизолации на предния капак? Мойта B6-ца предния капак от долу е гол и се чудя дали фабрично няма такава изолация.

Редактирано от mi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бензинова б7 нямах, ама си купих от дизелова. Дори мотора стана по тих, освен задържането на топлина :) е на затворен капак де :Р

Редактирано от stingray
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който кара с Лонг лайф LIQUI MOlY 5W30 масло да каже на колко се сменя има мнения че за България не става това масло аз съм с такова и съм минал около 10 хиляди 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б7 не са ли малко по-различни и с датчик?

 

Колеги някой слагал ли е допълнително сензор за дъжд, и освен сензора с огледалото какво друго трябва да се смени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При авф-а само левия има датчик

Сравнявах номера уж излизат че са еднакви но това по разни сайтове

Ако нясой може да погледне в етка и да каже със сигурност ще съм му много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, grand91 написа:

Някой който кара с Лонг лайф LIQUI MOlY 5W30 масло да каже на колко се сменя има мнения че за България не става това масло аз съм с такова и съм минал около 10 хиляди 

 

 

Аз карам с Лонг лайф 5в30, но Mobil1 и го сменям на около 15к километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...