Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

Здравейте,

Честита нова година

май е време за нова тема, че тези 300 страници - трудна работа

 


Да попитам, някой може ли да даде номера на говорителчето, което се намира на таблото на А4б7

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

https://www.buerklin.com/en/catalog/Miniature-speakers-type-Digisound-FE36100PC-W-FR3-MG3-HT-M647300.html

От тук можеш да го купиш. Няма парт номер на Ауди, до колкото знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години колеги. Да ви питам долна решетка от S4 B6 може ли да се сложи на S-Line спойлер на предна броня ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-красиво ми стои ако и двете решетки са от S4. А от къде мога да си купя S-line решетка и малките решетки за халогените, че в нета не мога да ги намеря ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, като се загледах в двете решетки, може и да съм те излъгал и да стане. Изглеждат ми еднакви като размери, разлика може да има в дебелина евентуално.

Питай Райно, моите са купени от него.

Лично според мен, ако сложиш с-кови решетки на s-line броня, ще се получи някакъв сбирщайн. Аз бих се придържал към заводската конфигурация, поне за долната решетка.

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Честита нова година

май е време за нова тема, че тези 300 страници - трудна работа

 

Да попитам, някой може ли да даде номера на говорителчето, което се намира на таблото на А4б7

Поздрави

 

 

Това е ОЕ номера на говорителчето 8E0 035 362

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблеми с парното на колата ... ,според вас възможно ли е да ми е запушен радиатора на парното въпреки ,че и двата маркуча дето влизат в него са топли :) ?

Днес правихме и адаптация на клапите всички си застават на 00000 и няма грешки .Парното понякога духа леко топло ,понякога хладно а духалката от пасажерската страна си духа хладно винаги ....

Колата е А4 Б6 1.9 AVF и си държи 90 градуса постоянно ,може би преди 2-3 дни след едно дълго спускане от 15-20км стрелката мръдна 1-2мм от 90 ,но си мисля че е нормално ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и за много години!Предстои ми смяна на маслото на типтроника и искам да попитам трябвали да сменям и маслото на диференциалите и какво трябва да е то.Попринцип знам че не се сменя но на задния диф. маслото е малко намаляло.Колата е с куатро.

Sent from my D2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам проблеми с парното на колата ... ,според вас възможно ли е да ми е запушен радиатора на парното въпреки ,че и двата маркуча дето влизат в него са топли :)

Колега при мен след едно промиване на радиаторчето в колата е баня.Закачаш един маркуч на входа и пускаш кранчето около 3-5мин.При мен по време на промивката излизаше чиста вода но след това стана баня в купето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си отворих една работа .... дето ме изнерви много. Става дума за ... незнам как се казва .. сгъната торба във вертикалната част на задната седалка. Отворих капака откъм багажника .. да видя какво има там и проблем. След като я извадих въпросната .. доста голяма торба, повече не мога да я сгъна, че да се затвори капачето. И отпред пробвах през другия капак  .. не става.

Въпросите са как се сгъва това чудо ... Мога ли да я ампутирам таз торба без да я режа. Без това едва ли ще я ползвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги , За Много Години !

Беше ми счупена капака на подлакътника в задната част (двете джаджи, където се захващат за долната част). Залепих ги и сега не мога да я сложа идва някак си широка. Ако я напъна на една страна може и да стане, но ми се струва, че по скоро ще се счупят пак тези двете. Въпроса ми е има ли някакъв по-лесен начин за поставянето на този капак.

Редактирано от smilner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма по лесен начин,това е начина с напъване за да се огънат крачетата дотолкова за да влезнат в дупките на подлакътника.

При здрави крачета не е проблем,но при теб казваш са лепени,голяма е вероятността да се счупят.

Пробваш и това е каквото стане,ако се счупят пробвай да ги залепиш вече при сложено положение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и за много години !

Имам едно питане, ако на някой му се е случвало !

Аудито ми е комби и понякога не мога да отворя задния багажник, става само с ключа.И съм забелязал на някой може да му е смешно но го прави когато слънцето нагрее багажника.Някой знае ли какво се случва !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и за много години !

Имам едно питане, ако на някой му се е случвало !

Аудито ми е комби и понякога не мога да отворя задния багажник, става само с ключа.И съм забелязал на някой може да му е смешно но го прави когато слънцето нагрее багажника.Някой знае ли какво се случва !

Стоповете и осветлението на номера работят ли, когато не може да го отвориш? На мен ми беше станало така и след като разглобих всичко, видях че в снопа с кабелите, който е в гуменото уплатнение между багажника и купето, кафевия, който е масата беше прекъснат и правеше връзка когато си пожелае, на което съответно ми се дължеше невъзможността да отворя багажника без ключ. Само аз инфо аз не съм с комби, но ми се струва, че проблема ще е нещо сходно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога се прецаква и петлето в ключалката.. Виж кабелите ако не ще иска разглабяне или ключар

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен бяха снопа с кабели единия беше прекъснат.Ауди не се справиха с този проблем и при Б4 е голям проблем с тези кабели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този ред на мисли, в най-скоро време ще прегледам и снопа с кабели на шофьорската врата, тъй като от около месец насам не мога да отварям прозореца на предна дясна врата от шофьорската, но интересното е, че пък мога да го затварям...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...