Jump to content

нови дискове и накладки


toni03

Recommended Posts

Вземи си АТЕ! Не знам цената в момента, последно преди година и нещо съм купувал..... но няма да сбъркаш! Най-малкото няма да ти свирят спирачките като на рейс Чавдар  :hilezh:    Разбира се марки много......100% има и други които си заслужават, просто от това което съм ползвал, от АТЕ съм най-доволен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам лош спомен от текстар дискове. Много се кривяха още в първите няколкостотин км. Въпреки че нямах някакви екстремни спирания или охлаждания на дисковете. Последва рекламация на първите, след това и на вторите, а третият път ги закарах на стругар, но драмата се оказа безкрайна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 260 смених дискове ATE и накладки TRW преди около 2 седмици за тази комбинация прочетох из форумите и доата колеги са доволни надявам се да схм уцелил читави дискове и накладки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 месеца смених старите с textar- дискове 92057603-про и накладки 2301802 общо за около 190лв. не  свирят , спират чудесно и не  цапат.много доволен ,но всеки си има  мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди Нова година си смвнях дисковете и накладките. Старите накладки бяха Bosh. Поставиха ми ги аварийно преди три години. За толкова време успяха да изядат дисковете. Цецо от D-Bros ме посъветва да сложа дискове АТЕ и накладки BREMBO, тъй като тези на АТЕ спират добре, но били много агресивни към дисковете. За около 300 км сработиха и сега са много добре. С доставката ми излезе около 250 лв. 

Успех със смяната!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лятото слагах дисове и накладки на Текстар.Не се изкривиха и Не издават никакви звуци,но за сметка на това спират прекрасно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сложих предни дискове и накладки АТЕ. Много добре спира колата, като се има впредвид, че още ги чакам да се напаснат и натискам лекичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горчив опит с дискове на TRW.Изкривиха се за по малко от 2000км и отидоха на боклука.След това сложих Textar и не съм имал повече проблеми.Накладки и отпред и отзад карам с ATE ,но не съм доволен изобщо.Твърди накладки с дълъг живот но и посредствено спиране.Явно не уцелих читаво АТЕ.А и от доста хора чух за същи проблем като мен с АТЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...