Jump to content

Мнения за конкретни обяви А4 B7 3.0TDI


Recommended Posts

Не знам дали си погледнал тая обява, но на мен лично ми харесва.За колата знам че не се кара много и е гаражна.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11452515830898542&slink=cis6tc

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 76
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Веднага казвам!! 13-14 градско 7-8 извън около 9.5 комбиниран това за региони Пловдив София...

Иначе аз имах драми с кутия правих я както и други дребни неща. Като цяло хубава кола мен винаги ми е била слабост B7 цата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми хареса пловдивската, но за съжаление едва ли е на толкова километра, може би по х2 са, личи си, че е немкиня, това оборудване с тези седялки с два цвята рекаро, се среща доста рядко, явно е някакво по специално изпълнение за Германия, защото мой приятел си докара същата с люк и печка дори от Германия, много хубава, но му я гепиха...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моя разход е като на колегата самоче за русе.И аз смея да кажа че съм доволен от колата без да дърпат дявола за опашката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, то това гори повече от тръца. :) Очаквах висок разход, ама чак толкова... Той 2.0Т ще излезе по-икономичен.

Май наистина ще си купя 320Д :)

Редактирано от dimitrov788
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми 6 цилиндъра бате и сравнително тежка кола,с внимателно каране съм правил 11в града и дори 5,9извън но по борда и то подчертавам много внимателно, за да не ме почнат сега

Sent from my D2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, то това гори повече от тръца. :) Очаквах висок разход, ама чак толкова... Той 2.0Т ще излезе по-икономичен.

Май наистина ще си купя 320Д :)

Той тръца под 15 ако е 4х4 дава ли?Щото моя е там някъде.Да не говорим,че е по малко коне и е по лек.Та няма как тръца да е по икономичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично ми хареса пловдивската, но за съжаление едва ли е на толкова километра, може би по х2 са, личи си, че е немкиня, това оборудване с тези седялки с два цвята рекаро, се среща доста рядко, явно е някакво по специално изпълнение за Германия, защото мой приятел си докара същата с люк и печка дори от Германия, много хубава, но му я гепиха...

 

Чак x2 едва ли, мисля си аз - това ще да са почти 500 000, а тоя салон ако не е саден изобщо не изглежда на толкова.

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми изглежда доста карана, но чак на 500к едва ли е. Към 350 и давам аз. :)

 

Той тръца под 15 ако е 4х4 дава ли?Щото моя е там някъде.Да не говорим,че е по малко коне и е по лек.Та няма как тръца да е по икономичен.

Моя даваше 7/12 градско/извън, ама е предняк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги като давате разход уточнявайте с каква скоростна кутия е колата защото разхода между автомат и ръчна доста се разминава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми изглежда доста карана, но чак на 500к едва ли е. Към 350 и давам аз. :)

 

Моя даваше 7/12 градско/извън, ама е предняк.

Не знам как ги карат в Германия тези коли, обаче много запазени изглеждат, а после като почнеш да ги проверяваш и малеее километрите са плашещи на фона на доброто състояние на салона и автомобила като цяло... не знам не са мърлячи ли, пазят ли ги, магии ли, баят ли им, но е факт, че има коли, които изглеждат на 150 000, а в действителност са на 350 - 400 хиляди... явно само магистрала са виждали и дълги преходи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук говорим за конкретни обяви за които пита колегата те са автомат!

ASB Quattro си е автомат ръчка няма...

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е така това е абсолютно невярно ! ASB го има с ръчна кутия и на B7 и на 4F . Вярното е че няма 3.0TDI без куатро може би от там се бърка нещо колегата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко говори за 4ф да или поне аз не съм вижал куатро 3тди ръчка...ама при б7 си е пълно :)

 

Едит: намерих, имало и ръчки 4ф 3тди :)

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, то това гори повече от тръца. :) Очаквах висок разход, ама чак толкова... Той 2.0Т ще излезе по-икономичен.

Май наистина ще си купя 320Д :)

 

От 2.0Т е по-икономичен,но ти сравни 2.0д на БееНВе с 3.0д на Ауди,което някак е доста различно.Коректно сравнение направи между 2.0тди 170кс в Ауди А4Б7 и 2.0д в 3-ка.Ако сравняваш 3.0тди по-скоро погледни 330д колко гори и ще видиш сходни,да не кажа същите цифри като разход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aко говори за 4ф да или поне аз не съм вижал куатро 3тди ръчка...ама при б7 си е пълно :)

 

Едит: намерих, имало и ръчки 4ф 3тди :)

 

Ето на първо "четене" 161 бройки 4F ASB ръчки ... :)

Ами не се бъркам това казвам :)

Има го преднячка квадрато само автомат...

 

Това с нямането на ръчка май го изяснихме колега ... :) Сега остава да ни покажеш 3.0TDI ASB без куатро ?

Редактирано от boboweb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфффф...верно бе :) В моя телевизор е проблема

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При В8 и 4F фейслифт с 3.0 TDI също се вгражда ръчна кутия,а при 4G само във версията на предно/204 к.с./.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфффф...верно бе :) В моя телевизор е проблема

 

Няма грижи поне го изяснхме въпроса :zustimm: Но приказката ми беше че разхода осезаемо варира между ръчка и типтроника от тези години както и динамиката между впрочем ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...