Jump to content

Някой дето в час с ел инсталацията на C4


radi_nrj

Recommended Posts

Търся някой дето е в час с тия коли защото на мен вече ми дойде до гуша и нямам нерви да се занимавам, Проблемите са следните:

 

Климатроника - изгоря моторчето на клапата за краката и челното стъкло. Първо реших, че е потенциометъра и го презапоих. Не тръгна и го смених с друго, което работи около 2 седмици и пак спря. Смених и управлението на климатроника без резултат. Клапата топло студено също си прави каквото си иска, но поне като го сложа на Lо решава да духне малко студено иначе е макс на топло през цялото време без значение колко е топло в колата. Смених и това моторче, работи нормално около 2 седмици и пак се прецака. На vag-com записва грешки в потенциометрите и на трите моторечета, но ги дава произволно, само на централна клапа моторчето дава грешка всеки път, но то е единственото дето работи...

Алармата - оригинална е и заключва от дистанционното, но от време на време не иска да отключи. Ако както е зключена врътна и с ключа да заключвам после отключва с дистанционното без проблем. Батериите на дистанционните са нови.

 

Подгрева на седалките бачка когато си поиска. Пускаме го на 4-те седалки и тръгва когато му е кеф, напълно произволно,  в разлино време на всяка седалка.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За алармата забравих да добавя, че прибира огледалата... когато и е кеф. Това го прави и от ключа и, от дистанционното..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като я взех алармата работеше безупречно, заключваше и отключваше от дистанционното всеки път, и прибираше огледалата всеки път. После почна от време на време да не прибира огледалата, а след това почна и да не отключва всеки път. 

 

Дайте някой добър техник от София, на който да дам тия задачки, че вече ми писва. Ще се почне от климатроника, че е най-належащ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли да препоръчате някой? Свариха ми се краката днес докато се прибера от работа, не се издържа вече :D

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с алармата и при мен го прави по някога. Като отключа с ключа се оправя.

Може да не го прави 6-7 месеца, и като си реши се ебава.

Някой ако знае на какво се дължи да казва. Батериите са нови.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за алармата и аз го чакам. :)

Да не пускам нова тема за електричеството. Като дам мигач и мигне 2-3 пъти спре. Знае ли някой от релето ли е и къде се намира това пусто реле? Чувам го зад таблото някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз - моята аларма се бъзика по същия начин - работи, работи и спре да отключва. Отключвам с ключа и после се оправя до следващия път - батериите не са сменяни, но четейки горните постове, не това е проблема. 

 

А между другото - ако на някой от феновете на баба "Яга" /С4-ки/ му се намират две капачки за 16-ки Авус-и, да казва и да се спазаряваме  :bia:

Редактирано от pi4a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алармата забравих да допълня, че моята блокира главно, като натисна копчето за отключване без да е заключена. Навежда ме на софт проблем някакъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята блокира на абсолютно произволен принцип, същото важи и за прибирането на огледалата. Сега като се стопли почна по-често да ги прибира :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студена спойка... и на моето реле за мигачите това се оказа проблема му. За сега едно топран за 10лв и старото ще се презапоява. Ако знаеш къде е модула на алармата може да се развихриш с поялника. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам къде е и дали е един общ за аларма, централно и комфорт модул. Иначе с поялника съм добър :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С подобми симптоми....потърси я тази аларма къде е и действай с поялника. Щом работи когато си иска не е нещо което е изгоряло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм се занимавал с алармата, защото имах друга с дистанционно и не ми трябвало да отключва.

 

Ама ти за да разбереш какво става се включи с компютъра да видиш дали получава сигнал от дистанционното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и други. трябва да я има и алармата.

 

Табло не може да нямаш, като и централно закл. Ако ги няма, значи са откачени кабелите им.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как си зануляват инспекциите  ....

Ако имаш SRI бутон на вагкома е ТАКА, а ако нямаш е ТАКА. :)

Редактирано от Shubert
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...