Jump to content

Мнение за конкретна обява А6 2.8


Recommended Posts

Здравейте колеги 
Някой виждал ли е на живо този автомобил http://www.cars.bg/c1528255
Куатро ли е автомобилът ? Пише на обявата че е 4х4, а на автомата пише само PRND (не са ли мултитроника само такива) 
Благодаря предварително 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито на решетката има емблема куатро, нито на таблото пред пасажера. Не си личи дали е с един или два крайни ауспуси,
От това, което се вижда по снимките, това е 2,8 на предно с мултитроник.

Редактирано от v1per
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото място има и сервиз и пункт за ГТП,в един двор са и проверката дали е куатро ще отнеме 2 мин - колкото да се вдигне на подемник или прекара на канала.

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса е че търся 4х4, а тази не мога да разбера  :hilezh: 
Огледах я днес, но честно казано не обърнах внимание дали има надпис на таблото за куатро....  :wall:  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2-3 месеца имаше мнооого изпъната 2.8 куатро автомат със страхотен кожен салон. Мисля, че беше около 6000 цената. Колата е стара, но за парите си предлага много. Гледане му е майката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е мултитроник кутия, т.е. не е куатро. Подобния типтроник има едно S след D-то.

Преди фейслифта няма мултитроник, нещо се бъркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тръгване се усещаха вибрации като не подавам газ. Каква би могла да е причината за това?

Причината е сигнална лампа, която те предупреждава да си приготвиш 2-3хил.лв. ако вземеш колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа с каква кутия е конкретния автомобил, но знам с каква не е -мултитроник! 

И защо да не е?

-> http://www.audiworld.com/news/99/multitronic/content.shtml

Редактирано от v1per
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност това си е типтроник, мултитроника се вгражда след фейслифта.

Преди фейслифта няма мултитроник, нещо се бъркаш.

Дай повече инфо. Визуално за мен тези кутии с такива позиции са мултитроник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора на темата - проверката при С5 купето за 4х4 е супер лесна има ли отзат 2 тръби е 4х4 колко време отнема тая проверка .... еми зависи ...

 

Дайте VIN номер на тоя кораб да го видим що за за автомат има и да се приключи спора.

 

Между другото ако някой се е загледал тая А6-ца би забелязъл, че отзад е с въздух :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този автомобил единствените плюсове са, че интериора е доста запазен и отвън няма забележки. Цената и е като първоначална вноска :hilezh: 
Ако някой все пак реши да я гледа, да ми пише, да му кажа аз какво съм видял, за да си прецени дали има смисъл. 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо казвай, утре някой друг ще пусне тема за нея :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно, най-добре самия автор от първа ръка да даде инфо - ще бъде полезно за евентуален друг купувач.

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отвън и отвътре автомобила изглеждаше доста добре. Виждаха се от доста места течове на масло от двигателя и скоростната кутия също и си мисля, че заради това го има този проблем с вибрациите като тръгваш на D. 
За мен тези неща са достатъчни да ме откажат  :hilezh: 
Мисля че с още 2К автомобила ще се стегне, НО много зависи от проблема със скоростите 
Дано съм помогнал на някого  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...