Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Смешни пари е, ама като почнат 3 месеца доставка, а дупката си седи грозно. Залепил съм едно тиксо ама не си е работа. Ако някой има налична ще си платя.

2651dae4230a204fe11884272f714296.jpg

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

По евтино ще ти излезе да свалиш бронята,не е толкова много работа. Капачката ще дойде на грунд,ще трябва и да се боядисва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре отиди във сервиз да поставят лед на дневните понякога набива грешки ,а там ще го направят както трябва и ще ти излезе по евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, sa6o977 said:

Най добре отиди във сервиз да поставят лед на дневните понякога набива грешки ,а там ще го направят както трябва и ще ти излезе по евтино.

Това за кой се отнася?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В няколко магазина проверих, нямат налични. Доставка между 2 и 7 работни дни на грунд. Цена 20 тина лева. Ще звъня на Райно да видим какво ще каже за бронята...

Освен това въжето на тая е скъсано и пак ще падне някъде. Бахти гадната дреболия...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се проверява дали EGR-а работи? Имам съмнения, че предишния собственик го е запушил, но как мога да съм сигурен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, sa6o977 написа:

Най добре отиди във сервиз да поставят лед на дневните понякога набива грешки ,а там ще го направят както трябва и ще ти излезе по евтино.

Balantiness

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой случайно да има счупен фар с лупа, гол и да иска да се раздели с него. Искам да експериментирам, но е твърде хладно да си играя с мойте... Интересува ме само задната част с конектора да я има

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , днес ми смениха акумулатора  с чисто нов в Ауди сервис ,

но ми се изгуби дигиталния километраж .

Какво мога да направя за да го възстановя

.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си цъкнеш копчето от долу на десния лост :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не виждам логика да ти изчезне,тези два дни и аз свалях и сменях акумулатори и бях за по повече от 30 мин без акумулатор,единственото което се зануляваше беше датата и часовника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, aleksandrov84 написа:

не виждам логика да ти изчезне,тези два дни и аз свалях и сменях акумулатори и бях за по повече от 30 мин без акумулатор,единственото което се зануляваше беше датата и часовника

 

Прав си, няма логика.

Аз също съм махал стария за около 30 мин. и всичко си беше наред.

Утре ще се връщам в сервиза и да го оправят , дадох им достатъчно пари за  да е всичко наред.

 

Сега ще пия бира . :) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жената iphone беше вързан към колата, ама на нея й взех друг телефон и аз взех нейния телефон. Reset-нах го, заредих си го като хората като за мен и не мога вече да го вържа към колата. От менюто изтрих всички предишни устройства, което е малко тъпо, щото при BMW примерно можеш да си триеш едно по едно, но дори и след като върнах всички заводски настройки Android-а го добавя веднага, а iphone не намира нищо.

On 1/29/2017 at 11:54 AM, mradulov said:

Смешни пари е, ама като почнат 3 месеца доставка, а дупката си седи грозно. Залепил съм едно тиксо ама не си е работа. Ако някой има налична ще си платя.

2651dae4230a204fe11884272f714296.jpg

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 

До сега каквото съм поръчал в Porsche запад и не го е имало налично - до 3-4 дни ми е доставено в магазина. Не знам какви са тия 3 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.01.2017 г. at 14:55, sa6o977 написа:

Настройките на блутута на телефона погледни, дали е видим за всички несдвоени устройства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Днес след около 13 км спокойно каране, двигателят си загря до 90 градуса както си му е редът и по едно време се изписа предупреждението за запушен ДПФ, след което след има-няма 1 минута изгасна. Викам се сега ще покарам колата на по-високи обороти с надеждата да се поизчисти малко от саждите, защото напоследък преобладава градското шофиране. Карах на 3-та като давам газ от 3000 до 4000 оборота, след това отпускам газта да се върнат оборотите до 3000 и така няколко километра. Междувременно забелязах, че стрелката за температурата от 90 е паднало до 70-80 градуса някъде. Вярно, че сега навън е студено, но нормално ли е да спадне температурата като се кара на високи обороти и се подава периодично доста газ? ДПФ-а е ясен, че като почне да свети по-често ще си ходи, ама има ли някаква връзка с температурата на двигателя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Preslito написа:

Някой знае ли MMI 3G mid дали има ограничение някакво в размера (Gb) на SD картите? 

С 32GB си качвах картите.По голяма не съм пробвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, аз ще взема утре 64 или 128 и ще пиша, поне да се знае, но не ми се вярва да не я чете.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да проверя все пак какво пише в ръководството и гледам,че дават до 32GB.

Snap10.jpg

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ме ориентирате, каква е цената на ОЕ странични огледала с подгряване? Сега, в големите студове, Установих, че страничните огледала нито топят леда по тях, нитоизушавт капките по повърхността на огледалото.

Замяната на самото огледало е лесна, въпросът и е, някой сблъсквал ли се е с такъв проблем осега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София-Запад има налично капаче 36 кинта на грунд и днес ще ходя да го взема. Човека каза, че има опция да се договоря със бояджиите да ми го пръснат, така че тичам да видя дали ще съм късметлия.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...