Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

Преди 7 часа, B0rislav написа:

 

Здравей,

 предполагам че на мен си отговорил , но аз съм седан не комби и нямам лайсни отгоре.

Офф Sorry.Грешен цитат и недоглеждане ,че си писал седан.Аз като чуя за багажник отгоре и все за авант си мисля :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Как се разбира и какво е общото между двете???

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Dimitar P. - MMI или FIS-a? 

 

При мен гасне MMI сега при палене в студовете, но не е от дюзи (рециклирани са, тествани са скоро, със сигурност не пикаят)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на биче/бостер да палиш, ако не изгасне ММИ-то, значи акумулатора ти е отслабнал в студа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kpematop, как се пали на 'биче/бостер' :)

 

@zafirovp, имаше една тема за почистване на клапана на климатика. Не мога да я намеря, ама имам свален pdf-a отпреди:

snimki pochistvane klapan HVAC.pdf

Редактирано от lmbr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачат ти биче и въртиш на стартер. Ако е мощно бичето може само на него да палиш до 5 секунди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Rosen9449 написа:

Усилвателите Имат компонент протекшън! На мойто босе изгоря усилвателя и аз не мога да намеря тук в бг.. но търся да излезне в алегро.пл или на оферта в ибей :) 

Може да имат но като го навържеш в колата си свири пробвал съм с 3 4 и свирят въпреки КП контрол хед модула и той е с КП ама ей го работи вече 1 година без проблем :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kpematop написа:

Пробвай на биче/бостер да палиш, ако не изгасне ММИ-то, значи акумулатора ти е отслабнал в студа.

Понякога гаснат и MMI или FIS-a

Акумулатора ми го дава че е на 100 %

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен също гаснат сега в студа,щото върти малко по дълго,но нито пуши нито ми е слаб акумулатора,а и грешки на диагностика не показва никакви,според мен е нормално да изгаснат за секунди при самото въртене,аз поне до сега не съм срещнал кола която да не и изгасва дисплея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от почти месец съм нез усилвател (леко корозира..). Та търся в момента решение.

Между временно въпреки че е изключен усилвателя в купето се чува едно равномерно думкане като от баса на колоните. Имате ли идея откъде идва и как да го премахна... ужасно дразнещо е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, DanielGr написа:

Имате ли идея откъде идва и как да го премахна... ужасно дразнещо е...

Махни му бушона - отзад, на кафявата клема е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, N1995 написа:

 

Иди питай в Порше, дай им зор малко. 

 

Има я вече 4Е0 060 884 ER - DVD europe 2017... 628лв... Просто помня че миналата година ги имаше доста рано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес почистих клапана на парното и пак продължава да ми духа хладен въздух от левите духалки докато са настроени на HI.

 

Гледах клапите през компютър, движат се и се чуват.

 

Обезвъздушавах поне 3 пъти.

 

Моля дайте накакви идей какво да правя. Утре мисля да махна конусите от клапана на парното и да видя без тях дали ще го направи тоя проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, DanielGr написа:

Отляво при усилвателя ли трябва да е тая клема. Че немога да намеря бушон.

Отдясно, като махнеш кората, зад нея. Виж си в книжката точно кой е бушона защото там се захранват ММИ, тунер (ако имаш), навигацията и усилвателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, mili 75 said:

Дава ли ти грешки в модула за климатроника.

 

Не всичко по клапите работи. Махнах и клапана койтоне под чистачките и сега влиза топла вода през цялото време - не е бил там проблема. 

 

2 часа се мъчих да обезвъздушавам, даже на крикове вдигнах предницата и пак не става. Поне съм сигурен че е въздух. В София знаете ли къде обезвъздушават с вакум? Искам да съм сигурен че няма въздух и ако не се оправи да сменям всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...