Jump to content

Максимална скорост - 1.9 TDI, 110PS


djkoce

Recommended Posts

Баце вземи се успокой малко ще взема да ти стане нещо много се нервиш!1-во тогава го беше писал мой приятел,защото същият ден нямах нет и това което го е писал че е турбо го е обаркал,2-ро на мен не ми трябва да карам с 200 или 300 просто исках да видя колко може!На мен ми трябва за градът,да е по мощничка,пъргава и малка.Кво като е А3-ка мен пък лично ваще а4 не ме кефят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

такам - изкоментирахме 1.8 моторите с турбо и без и максималните им скорости...и влиянието на съзвездията вега и стрелец върху крайпътния пейзаж...

стига се карахте на тая тема - тъпо е :D отделно щом те кефи а3 си я карай и си свиркай и ги мани другите. И мен ме питаха 10 човека що не съм си взел олроуд ми неква умрела а3ка за тия пари ама ей на... шот ме кефи :D

предлагам некой да удари катинраче на темата, щото първоначалния въпрос, а и още 10 странични се изясниха така или иначе вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то излиза, че май само ти караш а3 1.8 в тоя форум, това което пишеш е невъзможно, 210 ок, 220 преко сили ок, 250.... матилда долу, камо ли 260... вземете ги спрете тея шмъркотици докато е време... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Имам една малка питанка и се надявам да разбера дали е нормално за да спя спокойно.От половин година карам А3 1.9 TDI 110ph и вчера реших да я понастъпя малко но се оказа че повече от 200km/h не можах да изкопча от нея при положение че таблото е разграфено до 240 .Това ли е максимума който може да се вземе от тоя мотор,да знам дали да търся някакви варианти за нещто повече ? :unsure:

Според мен би трябвало да вдигне поне 210км.ч.Аз със старата А4 1.9 тди с чип от 90 на 120к.с. правя спокойно 215 с 4 души в колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Aуди не мога да коментирам, но е Голф 4 1.6 миналото лято се возих на път за Варна с 215км/ч. НЕ знам как се получи и честно казано още не мога да си го обясня (даже мисля че скоростта не беше реално отчетена километража). Факт е че го направи и го видях със собствените си очи.

Редактирано от Brum_Brum
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Фябия помпа-дюза, 101 коня. Само един път съм я ръчкал и до 200 ускоряваше много добре, но жената ме сръга. Мисля, че поне 210 по километраж ще вдигне

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
връщайте я тая тройка и си искайте парите обратно

да не вдига 200 срам и позор

Прав е колегата!!! :)

вращайте си колите веднага,аз с моето малко брамбазаче 1.6 А3 200км. на 6000 оборота без никакви проблеми,вярно с немски бенз!!! :hilezh::)

Редактирано от lightone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 1,8 -125 магарета ,с газов инжекцион-190 вдига, може и още но след 180 вече се мъчи, пък и не съм по високите скорости, като я купих я изпробвах и в далечината видях от тези полицейските макети и намалих,предполагам ,че 200 ще ги отлепи, но повече едва ли,нищо че километража е до 260, абсурд да вдигне такава скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той километража не показва максималната скорост, която може да се постигне... Той показва скороста с която още не сте напуснали орбита.Или смятай, че около 260 почваш да набираш не скорост а височина :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това е от мен за сега не може повече. Забива ми от дебитомера щот удря таван а и горивната помпа трябва да се смени с 11мм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колеги...аз съм правил 220 по километраж по пътя за гр.Сливница...А3 1.9TDI 90 кончета съм...ама по пътищата в Бг граничи с лудост да караш с такива скорости...1път за проба и толкоз :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛамБата за чантите ли ти свети ?

Дам точно тя ми свети. Разкарах заводските седалки и предполагам че е заради тях :birthday:.

Не знам колеги...аз съм правил 220 по километраж по пътя за гр.Сливница...А3 1.9TDI 90 кончета съм...ама по пътищата в Бг граничи с лудост да караш с такива скорости...1път за проба и толкоз :birthday:

Със сигорност ако колата не е правена мога да ти кажа че тези 220 ще ги направиш ама свободно падане. Без да се обиждаш но тази кола по каталог ако не се лъжа беше около 187 км/ч максимална скорост. Единствения вариант е километражът ти яко да лъже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, гледам че си падаш по високите скорости...Оправи си въздушните чанти поне.Щом ти свети ламБата значи, че нямаш никакви еър беци.Не дай си боже да ти потрябват...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистралата Шумен - Варна по километраж 200 си ги подyржам без проблеми, като се има предвид, че и дават заводско 196 км/ч (не съм много сигурен), смятам с отклонението на километража, че това е реалната скорост. Иначе по нанадолнище и 210 си лепи. Колата е А4 Avant 1.9TDI AFN. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Требе и връжа на мойта бангия едно мултивибратовче на жиците за импулсите към таблото и ше го превъртим километража. Ше напраим снимки на 1Max.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мойта с 5 човека на магестралата съм правил 210 на правата преди пловдив и от 170 до 210 ги дигна доста бързо (скороста се гледа6е на климатроника) та си мисля 4е би трябвало и още да дигне след като и не беше изобщо в някакви критични обороти ама със сигурност нема да пробвам дали може още по малко с други хора в колата.....не се гордея с това 4е съм карал с 200

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята AFN-ка с 4 човека, багажа, пълна с тунджа прави 200 по километраж, ма иначе това са към 196-197 по климатроник. То горе долу това и е максималната скорост. С тия 200 разход 5.1 и Съм яко довелен. С 25 литра 500 километра минах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не прочетох смислен отговор на въпроса "защо трябва да карате със 200+" ??? Какво,като стигнете 5,10,20 минути преди другите?Осъзнавате ли,че застрашавате не само вашия живот,а и този на околните(невинни)водачи?Особено в града,това за мен си е чисто самоубийство!Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...