Jump to content

Избор на Радар детектор?


Recommended Posts

@netizen Купих си 4zero преди около седмица. За този период го използвах няколко пъти, предимно магистрално.Още не мога да дам обективна оценка дали съм доволен или не.

След покупката се регистрира в сайта ми, изчакваш известно време, избираш регион и си изтегляш gps позициите на speed камерите.После само актуализация.

Реагира добре на камерите, предупреждава гласово, има избор кои честоти да лови или не ( аз дадох всички, защото с тази кола пътувам само извънградско ) . Все още не съм попадал с този радар детектор на полицаи с радар , та да дам обективна оценка как работи.

Хареса ми,че показва на дисплея скоростта ти, както и посоката.

По-детайлно описание мога да дам след известно време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 957
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А от към фалшиви задействия как е? 

 

В комплекта има ли вендузи за стъкло? Че на няколко места го намирам в интернет и изглежда няма :lupe:

Редактирано от netizen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, iovkom said:

Имам по ежедневния си маршрут 2-3 хранилки , които ме притесняват малко. С новите глоби , 1 път да се спася , парите няма да са дадени напразно. 

С каква скорост желаеш да се движиш ако ги няма полицаите ? Не е заяждане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, CCNA написа:

С каква скорост желаеш да се движиш ако ги няма полицаите ? Не е заяждане...

Обикновено карам със 115-120 км по километраж , което е около 108-110 по gps . На въпросните места има знаци 60 , на които намалям на 80-90 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, netizen said:

Днес поразгледах "българският" Stealth RG300, който всъщност е долнопробна сглобка китайска техника, известен е още под имената Neoline X-COP, GENEVO ONE EURO. Прекалено много бърбори тая кака за какви ли не глупости :hilezh: отделно изработката е наистина доста нискокачествена. 

......

 

Как го нахрани Стелта не е истина :hilezh: ....... а преди страница, две като изказвах съмнения относно неговите качества спрямо исканата цена ме изядоха :)

 

Между другото STI-то ми дойде, ма още ми е на бюрото и го ползвам за тежест и подпирачка на документи. Инак си тежи на мястото и изглежда "стабиУен" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Напазарувах си Aguri Skyway Pro. Като изделие е добре направен, нищо общо със Stealth RG300. Сигнализира адекватно за камери (ъпдейтнах му базата) според скоростта разстоянието за предупреждение е различно. Още не съм срещал патрулка на пусия за да видя как се държи на Х банд. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колеги, някой знае ли към днешна дата, какви бандове и др. параметри трябва да има един радар детектор за новите мобилни камери и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяйте Ku-band, както и лазерите.

"Коуегите" не се знае с кой точно модел ще стрелкат.

По-нагоре в темата беше коментирано за POP Mode Radar Gun Detection, а вече са се научили на тоя мурафет.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

POP не е ли лазерчето ?

Аз съм споделял неведнъж,че на Хемус съм ги виждал с един огромен бинокъл(единият педал киризи през него)...по таа причина се промъквам бавно край тях да ми разгледат брадата да ги ева.

Тракия не я ползвам и не мога да кажа има ли таквиз чалъми там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, CCNA said:

POP не е ли лазерчето ?

Аз съм споделял неведнъж,че на Хемус съм ги виждал с един огромен бинокъл(единият педал киризи през него)...по таа причина се промъквам бавно край тях да ми разгледат брадата да ги ева.

Тракия не я ползвам и не мога да кажа има ли таквиз чалъми там.

и на тракия има, най-често около тунела. С този бинокъл гледа дали си сложил колан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно като се чух с netizin ми каза само хубави работи за aguri skyway pro. Каза, че като е насочен радара към теб ги лови от към 3км, а ако не насочен на другия край ги лови от 300-400 метра. Стъпил му е около 300лв, а детектора е с бесплатна гпс база данни за статичните и с по-чуствителен приемник за бандовете. Все се каня да си взема и аз, но още не съм... Напоследък ми прави впечатление, че почнаха да дебнат повече по магистралите, поне по тези участъци по които се движа аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, redalex said:

Е с колко карате, че чак на магистралата ви е шубе от радар?!?!

А @Vonko пък чак попълвал редовно бюджета...

 

С колкото е безопасно според пътната обстановка...по правите участъци около 180.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, redalex said:

Е с колко карате, че чак на магистралата ви е шубе от радар?!?!

А @Vonko пък чак попълвал редовно бюджета...

Аз специално не карам бързо или поне не винаги.

Народната милиция винаги "пази" където има "хранилка" т.е. прав участък с хубава настилка и ограничение 60 или 80км/ч

Извинявам се за оффтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, KCV said:

Ем земи покарай малко Аиудита, не сапунерки и ша почнеш и ти да се звериш за детектори. :hilezh:

Редовно се забавлявам с такива повервали си аудита ... 

иначе детектор и аз имам от 2-3 години (още с бмвто го взех) ама да ти кажа освен да ме предупреди за някоя камера, дето не я знам, друго спасяване не съм имал за сега.

 

180 по хемус е меко казано небезопасно и неуместно :)

Разбира се това е лично мнение и не ангажирам никого с него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия радари като ходите извън България си ги оставяйте в къщи за да няма охчета.Карам 12-20км над ограниченията и до сега никой не ми е правил проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 minutes ago, redalex said:

 

180 по хемус е меко казано небезопасно и неуместно :)

Разбира се това е лично мнение и не ангажирам никого с него.

 

 

По Тракия на правите, по Хемус карам с около 160 там си ебало мамата егати кривата магистрала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...