Jump to content

мнение за А6 C5 1.8T quattro


Recommended Posts

  • Отговори 145
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Имах предвид такива 2004/2005, на ниво технологии - В7. Лично намерих такъв на колега, шпека да каже мнение @nichirenshu . Пак така се почна от тръц и легенда за дадения бюджет. Бяла лястовица е, но е реална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето една ласточка :

http://m.autoscout24.ch/de/d/audi-a6-kombi-2003-occasion?index=33&make=5&model=39&page=2&vehid=1983387&vehtyp=10&yearfrom=2002&yearto=2004&returnurl=%2fde%2fautos%2falle-marken%3fmake%3d5%26model%3d39%26page%3d2%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2002%26yearto%3d2004%26r%3d5

 

До колкото знам в швейцария не пипат километрите и годините, но тази докато доиде до тук ще струва почти колкото поизморен но лъскав 4f.

Редактирано от Marian_Georgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейтва е ключа от загадката.И като се прибави мито и ДДС става златна.

Състоянието на каручките там е друго,и то много добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На швейцареца не му дреме,че ние тука си живееме със нашите си разбирания за коли,че трябва да плащаме на крадливата държава мито и ДДС и не на последно място,че купуваме 1.5 пъти по-евтините жабарски кенефи с по-нова година и все ... евала им за което.

 

Конкретно за тая ако се спазари минимално на 11.000 лева наши пари ... добавим 20% ДДС и 10% мито ... ще стъпи на 13.300 лева и докарването ... и тука ЕКО такси неща ... тази хубава А6-ца си стана 15.000 лева+ и си остава на 13-14 години вече ... което за здраво мислещ човек (т.е за форумните представи на колегите) е лудост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен и за швейцарците е лудост. Колата наближава обслужване, което не е по-евтино защото колата е стара.

Интересно е колко време ще стои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш ако ти се кара В8,примерно а не искаш да си един от тия дето карат изомрен ТДИ или ТФСИ с куп проблеми и но доволно километри от тия години (2008-2010)

 

Аз лично признавам теорията "Карай ново,хвали старо" ама в случая В8-ца 2008 година ... не е "новото" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 2008-ма се монтират само комън рейли. При тях няма "куп проблеми".

Харчат с 50% надолу при еднакво вървене, с по-нисък данък са и са поне две ЕВРО категории нагоре. За БГ може да няма значение, но в чужбина в скоро време няма да имаш право да влезеш с тази А6-ца в града.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма прилика между двете коли и предимството не е на страната на 20 годишната платформа

Всичко останало са празни приказки и - гроздето е кисело

1 hour ago, MAPTO7007 said:

изомрен ТДИ или ТФСИ

А другото е от магазина, нали- 20 годишен кош бил той и с емблематичен двигател 

Ся разбирам фенство, ама тва граничи с лудост 

Няма сила,която да ме накара да избера Ц5 пред Б8 с 2.0ТФСИ 

И сам виждаш, че не всички мислят като теб- обявата ти виси шест месеца вече 

Ако за 10 К мога да си взема ТФСИ в Б7, няма сила,която да ме накара да си взема тръц за 7 в Б5

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само като се сетя каква е разликата в безопасността...б5 е много зле. Колко струва това? А моето Ц5 беше точно такова, смея да твърдя много читаво и замина за 6к. Вярно преди фейса, но без забележки по салона, топ състояние на мотор и ходова част и само някакви дребни козметични кусури от паркинга. Вътре салона беше по-тих на всички 4ф-ки които съм карал. Как ще дам 15к за фейс на кола модел 97-ма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, robobug написа:

 

Интересно е колко време ще стои.

 

Редовно следя пазара в Швейцария и те уверявам, че не се задържат много. Затова си е бяла лястовица :razz:

Редактирано от Marian_Georgiev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Fitil4o написа:

...

И сам виждаш, че не всички мислят като теб- обявата ти виси шест месеца вече 

 

Виждам да ... теми от рода "Мога ли да монтирам ГИ" на ТФСИ - ФСИ мотори ... понеже само паралии си ги купуват.

Или проблемни вериги,разни нагари заради разход на масло и т.н

И други теми ... "Искам Ауди А4 1.8Т quattro" ама да е с еди какви си екстри ... обаче бюджета ми е с 1/3 по-малък или наполовина.

Е да ... няма на лицето Х да му дам колата си от миналия век,която е в пъти по-кола от Г4 от същите години,а сравнение няма ... и то за цена която и БГ пазара не определя.

Аз на времето като съм искал това - това и това си го платих ... е да струваха по 14-15.000 лева,а аз я взех за под 11.000 но: Късмет.

 

robobug - възможно е заради евро-стандартите да забранят нещо и някъде на запад ... но нас това не ни грее ... защото Ние (Българите) сме далеч от Европа и т.н

Когато европейската ни държава НИ осигури европейски стандарт на: ВСИЧКО - тогава ще му мислиме :)

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, robobug написа:

 

Интересно е колко време ще стои.

Toчно тая швейцарка седи от 2 години и половина поне, защото когато аз избирах моята тази още се продаваше..със същите снимки и същата цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок де доста се спори но такива пари като 12000лв за А6 C5  е безумие.Па ако ще да е с доживотна гаранция .Пак си остава коал на 16 години.

Много хора ще ме нападнат но си е така след като купя тази кола и след 2 годиниреша да я продам ще съм с по е 6000лв назад.

Тва си е лично мое мнение не ангажирам никой с него.

За такива пари спокойно ще си взема новата А6 ца без да се замисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги я кажете какво да гледаме при закупуването на такова ауди?Къде да наблегнем?Как да разберем дали quattro то работи коректно?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да ти е смешно но досега нито съм иман ауди quattro нито съм карал такава.Питам за да не се нашия на някоя с проблеми ,само на предно и тн

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...