Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

Ехх...ако имаше вече щеше да има заведено дело защото са го завели като криминално деяние и има и 2ри човек в колата на потърпевшите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами то може скоро да се наложи и с танкове да се движим за по сигурно...Докато има безнаказаност така ще е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е някаква сигурност видео регистратора, че си имаш на запис всичко. Самата кола може да се познае после по джантите и т.н. особено като я публикуваш в някоя столична фейсбук група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам...аз имам камера в колата от 5-6 години :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ууу мен, ми се случи същото. Обаче не случиха човека 9 келеша бяхме вътре... А от бмвто изкочи видно "голем" играч :D. Натупахме го като турски килим ии глей как отлитам кат RS.. :D

Редактирано от RogerSanchez
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно е писано по темата, даже скоро срещнах някъде, но все пак: от къде да си купя чистачки предни? По-добре да ги сменя. Скоро имаше акция в Порше май, но сигурно вече я няма?

Искам да са хубави, разбрира се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това като гледам е 3g едва ли ще стане plug in play.Бая инсталация трябва да се подмени.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е AMI, а си е 3G MMI-a, просто вече в него се включва всичко допълнително - AMI, Bluetooth, Навигация и т.н. Ретрофита всъщност не е супер тегав. Към 3G+ е малко повече играчка. Аз от доста време го обмислям, като цените на частите вече са достатъчно прилични, а факта, че май ми замина усилвателя, може да помогне на решението :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм разбрал, минимумът необходим за конверсията е MMI Unit-a, екран, Gateway, Радиото и усилвателя, ако е Bose.

 

Ето и пълният списък който см намерил засега:

 

MAIN-UNIT 4E0035666

CONTROL PANEL 4F1919611S

RADIO-UNIT with DAB 4F0035061v

LCD 7" 4F0919614

CD-CHANGER MP3 4E0910110H

TV-TUNER HYBRID 4F0919129

GATEWAY 4F0907468G

BOSE AMP 3G 4E0035223M/J

Редактирано от kainy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - ще е по ниска, а това зимата е лошо, второ - ще вози като с 17ки, трето - ще е нестабилна, четвърто - ще е грозно. Джантите ти сигурно са 7.5j и 205 ще ги стречне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/20/2017 at 0:12 PM, lmbr said:

2. -> Може и да не е от жабката а от капака на бушоните от дясно. Най-лесно го махни и виж дали пак се чува скърцане.

@lmbr, @ShoxXx: благодаря за помощта и на двамат ви, локализирах проблема, действително беше от жабката и капака на бушоните. 

Днес по павета най-после се насладих на тишина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...