Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колеги някой да помогне с линк да си изтегля ЕЛСА?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

дръпни си го от rutracker.org :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес тръгнах да си купувам зимни гуми, в момента съм с лятна 245/40/18, по принцип искам да взема същите или на 235* но ... забелязах че размера 225/40/18 са доста по евтини, дали ще ми станат тези гуми ? с С лайн джанта съм , мисля че е ЕТ 35 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стане по ниска колата с 1см и километража ще лъже малко.

Редактирано от nikolay80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, sunshai said:

Колеги някой да помогне с линк да си изтегля ЕЛСА?

 

Ако не успееш да си я откриеш ми драсни да ти я шерна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз с доста усилия намерих правилните джанти и гуми за зимата. Определено не исках да са 245 за зимата, защото са ми широки. В момента съм с 225 45 18 и колата е топ. Размера е малко по-рядък. Разликата в диаметъра на летните 255 35 19 и зимните 225 45 18 е 1мм.

22 hours ago, zafirovp said:

Някой с 4ф страдал ли е от ръжда където и да е? 

 По калниците най вече! Предните! :D

Редактирано от ShoxXx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой знае ли точно модел/номер на хидравличната течност ? Само знам че ми е синя... Преди време ми се скъса хидравличния маркуч, смених го и преди малко паркирвам при което взе да стърже и да вие, оказа се че нямам грам течност... а няма течове от какво може да е ?  Не съм го барал от 3-4 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва от какво става ? че чак да почне да стържи , сега ме страх да отида да вземе течност да вземе да даде фера.. тя май не е и синя течноста а зелена ?

Редактирано от StanTanev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стърже защото няма течност, ама от какво изчезва трябва да се види, може и рейката да трябва да се рециклира. Течността и аз мисля, че е зелена и се води минерална май. Трябва ти оригинална може и от Шкода магазин или друг представител на Фолксваген. Системата събира под литър, така че едно шише стига, слагай го и ходи да я гледат в сервииз ако може да се спаси нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря, долях но не оригинално,нямаше как , не исках да мърдам колата така и най близкия магазин беше на Приста, дадоха ми на Texaco Havoline , било с тази спефиказия, G 004 000 , тръгнах да наливам но побра макс 300 грама.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова побира когато само казанчето е празно. Точно тогава започва да стърже. Аз така карах 15км. 

 

Махна ли кората на двигателя да провериш за течове? Провери и маркучите от помпата където слизат към радиатора (под щеката за маслото на двигателя ако е 3.0тди).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там на 90 градусовата сгъвка при предния радиатор се цепят маркучите и изтича масло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Огледах е на всякъде , никъде теч , карах е 10-15 км в града и нивото не мрадна след като долях.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 Не , това не се сетих, утре ще проверя, но има друго явление  ,това тресене което ти споделих изчезна... май си е нямало от извесно време достатъчно течност и от рейката е идвало това вибриране/тресене.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рядко ги гледам тия течности. Ако трябваше да се гледат всяка седмица, щяха да направят казанчето прозрачно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...