Jump to content

Recommended Posts

Искам да се заитересувам, дет се вика! :hilezh:

Та това което ме вълнува е, че много често ми се случва да не мога дори да отворя web страницата на форума! (web page not responding) А ако настоявам ми се появява грешката (прикачения файл). Това проблем с възможностите на машината дето хоства форума ли е или се явява, като проблем на много конекции от IPто на моя доставчик?

post-5356-1170704914_thumb.jpg

Редактирано от corso
Адрес на коментара

не е от доставчика ... поне не моя ..

с БТК съм, но като изчена при мен изчезна и при още двама души от форума ...а те са с други доставчици ..

предполагам е от доставчика на форума ...ама ...важно е да не е системно

Редактирано от diters
Адрес на коментара

И при мен се е появялвало. Съдейки по съобщението - сървъра е претоварен. Не знам каква е машината на която е качен SQL-а ама явно от време навреме вижда зор от многото мераклии и техните заявки дето не може да ги поеме :wink: . Примерно и в data.bg някой път дава "site overloaded - изчакайте няколко секунди там" (нещо такова) , аз съответно си чаакам <_< . Скоро обаче май не съм имал проблем или съм уцелвал подходящ момент.

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

Проблема си седи. Онзи ден нямаше влизане около 19.00 близо 1 час, а снощи около 22.00. Хостинг машината толкова ли и са силите? Или свързаността е недостатъчна?

Адрес на коментара

Изводът е:

сменете доставчика или форума :hilezh::bia::bia:

Аз доставчика отдавна обмислям да го сменя, но за форума и дума да не става!!! :hilezh:

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...