Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Видях червена удивителна на една от снимките - това означава ниско ниво на спирачната течност. Не е зле да се започне от това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До горе е казанчето !

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София драсни на лично да ти кажа при кой ме пратиха да ми прави абс-а че аз пък съм точно с проблема в сензора за налягането на спирачката :) Няколко човека ми го препоръчаха, но още не съм му оставил колата че нямам време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • На 18.10.2018 at 15:11, Dan4ote написа:
    •  
На 18.10.2018 at 15:11, Dan4ote написа:

 

На 18.10.2018 at 15:11, Dan4ote написа:

 

На 18.10.2018 at 15:11, Dan4ote написа:

 

На 18.10.2018 at 15:11, Dan4ote написа:

 

Колеги как  да разбера  кой е цокъла на крушките че мисля да ги сменям, иначе колата е със адаптивни биксенони лупи D3S ли да е D2S ли да е, нямам представа, за тези дълги светлини една и съща лампа ли свети или и за тях ли се използва допълниъелна? 

 

 

Да не забравя да забележа че когато се опитвам да пиша в този раздел ми се появяват тези стари шийтове както виждате горе, каквото и да направя не успях да ги изчистя, за което се извинявам. 

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам един много гаден замъглен слой, изглежда запрашено на самите лупи на фаровете, и нямам идея как мога да ги забърша, адски ме дразни 

IMG_20181031_233101.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимката много прилича и на кондез, така че най-вероятно не са били добре херметизирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какъв е номера на въртока за усилване на звука, че моя е изтъркан, искам д го сменя но незнам кяк да го търся. 

IMG_20181101_234703.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих го поръчал ОЕМ. :)
Сравнително често се използва. Не си заслужава да се наказва с китайче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че може да се поръча оригинално копче само. Пък и като гледам на какво е заприличало оригиналното не виждам как китайското може да бъде по-зле. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ivo.petkov написа:

Без да се обиждаш ама ако си дал повече от 4к  евро за тази кола си е минавка направо...

Недей така, само това копче ми е резилл, и мисля че е била открадната и сменеба с друга в галерията коети купих колата, 

Иначе оригинала е 30 евро бахти въртока, https://www.amazon.de/Audi-Original-Drehknopf-Lautstärkenregelung-4F0919070/dp/B00R6JNSCK/ref=mp_s_a_1_1?__mk_de_DE=ÅMÅZÕÑ&qid=1541172106&sr=8-1&pi=AC_SX236_SY340_FMwebp_QL65&keywords=4F0919070&dpPl=1&dpID=2164mceEy2L&ref=plSrch

 

IMG_20181102_162809.jpg

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли откъде мога да намеря предна дясна хром лайсна на бронята? Че зимата една пичка с парктроник(!!!) ме удари и я надра, та и започна да се люпи вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с китайски лайсни на фейслифтовата броня и си пасват чудесно. 25лв вместо 190лв ше ги *** и лайсните :) Ако не се лъжа дилъра ми каза че някъде от Румъния ги поръчва, но ето едно бързо търсене ги вади за пре-фейса на 27лв: http://bodycar.bg/Parts.aspx?Cat=2&Group=10647&ItemGr=105

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За преди фейса ги гледам колеги как са слагали китайски и стърчат в краищата външно.Явно е малко на късмет работата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя “върток” само го дърпаш яко нагоре и излиза, натискаш новия на негово място и си “ново въртосан” взимай от алито някъв за 5€ и не го мисли:hilezh:

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,извинявам се че се повтарям . Проблема е че се появи мега дразнещото скърцане от пасажерската врата когато има неравности по пътя. Направи ми впечетление, че покарах малко с не напълно затворена врата и скърцането го няма. От къде може да идва , на някой случвало ли му се е ? :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...