Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Дай снимка линк нещо да ги видим, ако не ще си ги оставя жълтите и това е, само дневните ще са бели, те така или иначе не светят с габаритите 

Редактирано от EHKOB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали е правил от два чейнджъра един? Взех си с мп3 и ме интересува дали знаете кой е чипа в който е компонент протекшъна. На теория от сегашния ако взема паметта и я сложа на новия трябвая да тръгне или бъркам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам е тази екстра,много е удобна,цъкаш веднъж лостчето на дългите напред и активираш автоматичния режим,камерата следи да няма светлини насреща и когато е тъмно веднага пуска дългите,прави го по-бързо от всеки шофьор.Много е удобно.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още не съм я тествал, а сеща ли се да ги загаси ако настигнеш кола? видях в адаптациите че има и някакъв градски режим ама не е активиран. при теб лостчето как е, първия път като го бутнеш пуска автоматичните, 2ри път пуска дълги направо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой може ли да сподели при вързана оригинална камера както си пише по дебелите книги, защо аджаба нямам картина [emoji16]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте честита нова година! Искам да ви попитам скоро ми предстои пътуване в турция дали има възможност да се сложи карта за турция на ММИ? Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма карта за Турция доколкото знам.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, ShadowM said:

А някой може ли да сподели при вързана оригинална камера както си пише по дебелите книги, защо аджаба нямам картина emoji16.png

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

ако си сигурен, че всичко хардуерно ти е вързано, както трябва, то тогава се сещам само за кодинги. 

Какво се случва като дадеш задна? При мен започва да маже и да се опитва да изкара картина, но не изкарва, но аз нямам и камера, но явно модулът го поддържа и си се опитва, ако в MMI  съм сложил да е rear camera за парктроника :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, gamzoff написа:

Здравейте честита нова година! Искам да ви попитам скоро ми предстои пътуване в турция дали има възможност да се сложи карта за турция на ММИ? Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Няма карта за Турция. Тъсих лятото и не намерих никъде, но така и не ми потрябва. За да ти е по-лесно преди да тръгнеш си набележи градове през или покрай които трябва да минеш и по табели след това. Друг вариант е офлайн навигация за телефон, но аз така и не я пуснах. Ако имаш някакви въпроси пиши на лично 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

google maps на телефона, сваляш си офлайн картата на Турция, където ще ходиш и си ти. Става супер лесно. Няма да имат трафик без нет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди фейслифта, демек с кръглите халогени е H7, със сигурност знам защото преди два дена си сложих ксенон и почнах да виждам нещо напреде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи и коя година е, след 2009 са H11.

Най-добре ползвай това, има и на немски [emoji6]

https://am-application.osram.info/en

Да наистина са Н7, мисля да ги подменя с тези на Osram 5000k халогенни крушки, но нещо не ми е ясно защо са off road?! f5f054545cd7a4a7f39d5e6e9a79d8b6.jpg

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80W крушка не искам да си представям как грее! Какъв резултат търсиш?

 

55W е твоята крушка, а при вас държат на тези неща, а и кабелите едва ли са предвидени за такава мощност.

Редактирано от fxa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Язъкк че ги поръчах, те са забранени за Германските пътища, то само за off road демек за черни путища извън населените места, хаха имам джип ама е в бг и то не е със н7, тоест изобщо си нямам на идея с какво е и в сайта на осрам също не открих информация за джипа става дума за Galloper 2 2001 и на нея ако не паснат ще ги подаря на някой колега от форума :D

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз fog light ги ползвам само и единствено като coming/leaving home, не си спомням да съм ги пускал, докато шофирам, освен за тест.

Имаме си фарове, явно не карам в мъгла. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същите 80w на халогените.Наистина яката светят,нямам проблеми с инсталацията но не карам на халогени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...