Jump to content

Харесах си Ауди А4 S line, кажете ми мнението си, моля!


Recommended Posts

Здравейте, отскоро съм шофьор, но доста отдавна съм фенка на Аудитата, затова и веднага се насочих към тази марка, без значение кой какво ми казва. Харесах си едно, но се чудя дали е добър избор като за начало и дали е склонен модела на много проблеми, все пак е на 17 години вече. По принцип ето какво търся, най-общо кола с 4 врати, бензинова, автоматик, до 5000 лв., да е изрядна технически и документално доколкото е възможно за годините си, както и да е в София или околностите (до 30 км.). Отворена съм за предложения, препоръки и съвети по темата, като ще взема предвид всяко мнение. Предварително благодаря за отделеното внимание и време, ето я и конкретната кола: 

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11522413114618651&slink=7cwqhi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Колата не е никакъв С-Лайн,Звънни на търгаша да обясни по телефона какво точно включва пакета и после да се посмеем дружно.

2.Мотора е известен като "маслояда"

3.Съчетанието му с предно предаване и кутия мултитроник, директно ти показва да бягаш с 200.....

4.Силно ме съмнява волана/еърбега да са от тоз кошер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яснооо, не съм уцелила :hilezh: Но пък е много красива отвън, човек нали като не разбира това гледа... Кажете ми към какво да се насоча? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, като видиш простотии от сорта: ЕГН, немска баба, уникат , за ценители ..... може да преминеш на друга обява. За този бюджет А3 ще се намери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази ми се вижда и с челен,яко разминаване има на всички фуги по предницата. Другото колегите са го казали.

Или вдигни капитала,или свали модела с едно поколение,може и А3 - по лек е за поддръжка .

За А4 най удачен е 1.8 турбо бензин или 1.9ТДИ,но и там е до късмет и читаво избиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А3 с 1.8 турбо според мен са леко надценени. Предполагам за 5к може да се вземе читава фейслифтова А4ка от предната генерация (Б5), спрямо обявата (Б6).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

"ЕГН то на собственика започва с 38"... :wall::wall::wall: Взимай някоя А3ка, 1.9тди 90 коня и ще се смажеш от каране, другият вариант, ако много държиш да е бензин, 1.8 двигателя. За 5000лв  бюджет ще намериш и от двете в добро състояние, трябва си търсене, а и в крайна сметка и не малка доза късмет. Успех. :zustimm:

Редактирано от Ангеловв
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя колешка си купи кола по цвят и модел , два месеца в сервиз почти я плати още веднъж! Само такива като вас чакат изманиците ! Внимавайте вземете човек, който разбира от коли ! Не е Ауди , но тва няма значение ! 

Редактирано от ilchev_n
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми стана, за нищо на света да не я купувам, ако не искам да се разоря :nixweiss::hilezh: а какво ще кажете за тези двете?

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11530113695417399&slink=7gd5il

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11524560383268120&slink=7bdhqk

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че на втората обява пише нова кутия и турбо.....само, че много ме съмнява да са нови, щото струват два пъти колкото колата.По скоро нови от моргата.

Ако ти се кара автомат трябва да имаш заделени 2-3000лв. настранаб ако се счупи да може да го оправиш.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2018-6-28 at 21:34, bobitovn написа:

Цитиране на предходно мнение!

 

Да не говорим, че за А4-ката ще трябва да сипваш едни 16л бензин на 100 градско, а в същото време ще те подминават всички :hilezh:

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...