Jump to content

Оптичен Тунинг на Ауди 80 В3


Recommended Posts

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хахах, ква е тая предна броня? Ужас и безумие, моля ви не причинявайте това на колите си! :P

:P

(Питай gambini да ти покаже снимки на неговата задна броня, истинска задна броня, не предна направена за задна.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, ква е тая предна броня? Ужас и безумие, моля ви не причинявайте това на колите си! :P

:P

(Питай gambini да ти покаже снимки на неговата задна броня, истинска задна броня, не предна направена за задна.)

Кхкхк мене ше ме е срам да си призная че това е мойта кола,камо ли да се кача да я карам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кхкхк мене ше ме е срам да си призная че това е мойта кола,камо ли да се кача да я карам :P

Бялото Ауди,наистина е отвратително!

А относно другото,праговете на Зендер да,те са уникални!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано не обидя някой,но ми седи супер грозно дупка в броня закрита с мрежа от онези дето ги продават на метър и ги режат от топа.Колегата го каза изключително вярно в друга една тема-истината е вълк в овча кожа,а обратното е майтап.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

ТА днес започна Тунинговането.Бронята престична.Има ужасно много работа по нея докато стане както трябва.Но има маистор,аз съм търпелив.НЕ бързъм за никъде.Майстора каза,че за 1 седмица ще стане готова.Въпреки това утре ще отида до Valsport да видя какво предлагат те.

Честно да ви кажа я очаквах в по-готов вид,но момчето, от което я взех ме предопреди, че не готова.Ако утре ми предложат по-добра оферта няма да я слагам.С довършването на тази цената доста се покачва.Всичко зависи от утре.

Иначе свалянето на сток бронята беше голямо премеждие.Ама се преборих :hilezh:

04-03-07_1224.jpg

04-03-07_1209.jpg

Редактирано от Sparco_S
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и след толкова приказки,човекът направи каквото си бе решил.Хора,които отстояват своите виждания и не се влияят от хорските,заслужават само уважение.Спор няма,тази броня ще привлича погледите.Но също така съм сигурен,че собственикът няма да иска да чуе коментарите.

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка и след толкова приказки,човекът направи каквото си бе решил.Хора,които отстояват своите виждания и не се влияят от хорските,заслужават само уважение.Спор няма,тази броня ще привлича погледите.Но също така съм сигурен,че собственикът няма да иска да чуе коментарите.

Това съобщение е било редактирано от Emillion на Днес, 21:29

щом е пуснал тема значи сигурно иска съвет или се лъжа ?

Оптичен Тунинг на Ауди 80 В3, малко съвети.!!!!

Редактирано от ***MONTI***
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е искал съвет а одобрение....да го похвалите за "доброто" решение...

човек с тая броня почва да прилича на някоя вектра не прави тая грешка да оставиш това чудо на колата си !

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак тая броня която си е сложил ми допада 1000 пъти повече от оная задната на онова бялото ауди :huh: успех колега и на края искаме снимки да видим крайния резултат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи целта на тази тема е да ми предложите различни варианти.

Да видя какво мислят другите за идеята ми.

Някой,който е минъл по тоя път да сподели полезни неща.

Да чуя различни мнения.

Благодаря на всички,които се отделиха от времето и писаха в темата.

Снимки 100% ще има и ще показвам всяка стъпка от Тунинг-а.

Да казвате какво мислите и как нещата могат да станат по-добре.

А накрая като стане колата цялата ще дойда на някоя клубна среща в Пловдив да я покажа. :flipoff:

Утре ще ходя до TUNIG CENTER Пловдив да видя какво предлагат там.Ще пусна и снимки.

Лека вечер на всички :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ооо колега ще те чакаме с голям интерес ... вече съм наточил обективите :respekt:

Радваме се, че премиерата ще е в Пловдив :D

Иначе на Вальо Спойлера или познат още като Валспорт се виждат доста интересни неща по нашите улици. Дано да ти предложи и на теб нещо красиво и изгодно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята и решетката са супер :hilezh: , но веждата не ме кефи(предпочитам наколеници :hilezh::):hilezh: ).

Поне според мен, има някакъв чар в овалната линия, описваща се от ръба на предните калници, предния капак и решетката.

С тази вежда колата изглежда агресивно, но в цялата овалност на предницата, веждата изглежда като залепнало парче вестник- не на място и загрозяващо колата :hilezh:

Това си е моето мнение, де, не ангажирам никой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бронята и решетката са супер :hilezh: , но веждата не ме кефи(предпочитам наколеници :):):hilezh: ).

Бате тва не е вежда бре, тва е клепач :):hilezh: не си наясно с туниК жаргоните. :hilezh:

П.П Нема такъв селтик кич, като тва :dance::bia::box:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един модел

Без да се обиждаш, но тези е36- стайл прагове и тази мрежа за комари по предната броня и приставката на задната въобще не са за тази кола :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...