mitko.be

Audi A8 D3 - съвети и мнения?

Recommended Posts

Здравейте, искам да си купя А8 D3 и исках да се допитам до вас, кой би бил най-добрият ми избор? Като гледах каталога, мислех че ще е 3.0 бензин/газ, но се оказа, че няма такива на пазара и предполагам е доста рядък. Та варианта остава между 4.2 газ и 3.0Д може би? Бихте ли споделили примерни разходи, цени за обслужване, наблюдения, впечатления и всичко, което би ми било от полза при избора на кола, която няма да ми скъса нервите?

За да не ти скъса нервите и джоба  кола от тоя клас формулата е следната. Взимаш средна левова стойност на колите в нашето мобиле, обръщаш в € и взимаш от Германия.

Дам, ако си решил да даваш 10-15к лв забрави.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Преди 1 час, kvm_88 написа:

За да не ти скъса нервите и джоба  кола от тоя клас формулата е следната. Взимаш средна левова стойност на колите в нашето мобиле, обръщаш в € и взимаш от Германия.

+1

Вариянт едно трябва да ти е Германия !

3.0i изскачат, но са само на предно и с мултитроник, или иначе казано "идеалната" комбинация за емоции без край ?

Мойта се продава е, ма цената няма да му хареса.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

А, въобще нямам намерения да я продавам ама ако изскочи някой мераклия с парите - стискаме ръцете :zustimm:

Всяко нещо което не се продава се продава на много висока цена. :)

Just now, DJANO написа:

А, въобще нямам намерения да я продавам ама ако изскочи някой мераклия с парите - стискаме ръцете :zustimm:

Да знааш че при мен в момента Д4 нема:hilezh:  

....добре де има,мааа на онее цени,дето у българия се водят космически :bindafuer:

Е и вносителите на части и сервизите са хора :hilezh:

48 minutes ago, moto_fan said:

Да знааш че при мен в момента Д4 нема:hilezh:  

....добре де има,мааа на онее цени,дето у българия се водят космически :bindafuer:

Тука цените не са меродавни. В мобиле видях Д3-ка за 7к лв. Смятай какъв погром е :huh:

Наскоро гледах 2-3 до 20к, абсолютен погром бяха и трите - тропащи вериги, автоматите включват ужасно напред-назад, някои имат и вибрация (едната направо бучеше на Д), безброй малки козметични забележи, спирачки не са останали ... и уж дребни проблеми които не се знае колко са драбни като примертно че климатроника духа както си иска, неработещ багажник и такива истории.
Одъртяха много вече и тези които стигат до бг повечето са такива които е по-логично да ходят за части.

И сега следва въпросът: как може 14 годишен кръш да струва толкова много пари? :hilezh:

по-интересно е как може като нова да е толкова пари.

Абсолютно, ако само караш и нищо не пипаш, както са много голям %, ама да му мислят следващите собственици.

Трябва да мислиш за следващия собственик точно толкова колкото и той мисли за тебе.

Edited by CVT

Не казвам че не трябва да я поддържаш. Казвам че не трябва да мислиш за следващия собственик. Поддържай я заради сегашния собственик!

Паля и тръгвам как.Ти като я поддържаш какво ти гарантира че няма да те остави.

Теорията на вероятностите. Тя ми гарантира че вероятността да ме остави е много по-малка ако я поддържам.

Edited by CVT

Ама много забавно е как хора, дето карат коли три нива по-ниско , знаят кое какво е и колко струва! :lol:

Единственото верно е, че остаря тоя модел.  Нооо, иде рред на следващия, за който пак след три години ше се говори какъв таргет е на люлинчани и кромиди и как не е рентабилно да си го купуваш! :D