Jump to content

статуса на audi200avant  

59 гласа

  1. 1. ?? ????????? ?? ???????? ????? ???? ???

    • ???? ??
      35
    • ?? ??????? ??
      1
    • ??? ??? ???
      18
    • ?? ?? ??????? ??????? ? Lord-a
      5


Recommended Posts

В отговор на парламентарно запитване на МАРИН - audi200avant и неговия статус в нашту сплатено колективче

МОЛЯ ПРОЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ПРЕДИ ДА ГЛАСУВАТЕ, ЧЕ СТЕ МАЛКО КРАТУНКОВЦИ ТУКА :hilezh:

виж тук

http://audibg.com/forum/index.php?s=&showtop...ndpost&p=229277

Редактирано от SLAF
Адрес на коментара
  • Отговори 80
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Язе гласувах с първата точка, оти Маринко му се кефя много на колата и за едно друго нещо, с едни лезбиици и така. Макар "да ги изгоним и двамата с Лорда" е добра идея - белким седнат да пият по една бира заедно некъде. :hilezh:

Адрес на коментара

Язе гласувах с първата точка, оти Маринко му се кефя много на колата и за едно друго нещо, с едни лезбиици и така. Макар "да ги изгоним и двамата с Лорда" е добра идея - белким седнат да пият по една бира заедно некъде. :)

Евала за мъжката дума :hilezh:

Адрес на коментара

Нашата парламентарна група гласува единодушно/смеят ли иначе/ ЗА бай Марин. Само не разбрахме какво значи-"Дали или" в заглавието на анкетата. Какво ще стане-линч за загубилия? Разпъване на кръст? Колко хора според вас трябва да гласуват, за да има резултат? И какво ще се разбира под резултат? Отива си или единия, или другия, така ли? Или много затъпявам с годините, или просто не съм от тук. Щото не разбирам за какво иде реч. И ми е гадно, мамка му. :hilezh:

Адрес на коментара

Нашата парламентарна група гласува единодушно/смеят ли иначе/ ЗА бай Марин. Само не разбрахме какво значи-"Дали или" в заглавието на анкетата. Какво ще стане-линч за загубилия? Разпъване на кръст? Колко хора според вас трябва да гласуват, за да има резултат? И какво ще се разбира под резултат? Отива си или единия, или другия, така ли? Или много затъпявам с годините, или просто не съм от тук. Щото не разбирам за какво иде реч. И ми е гадно, мамка му. :hilezh:

пийни едно ракиче

се успокоиш

Адрес на коментара

Гласувах по точка 1. - преди това прочетох всичките шест страници. Според мен тази анкета е излишна както на оргнизатора й, така и на субекта. Но щом като единия го иска, а другия предлага да помогне ...

Адрес на коментара

"ЗА" колегата Марин!

Но,ако все пак анкетата се обърне!?!В какво се състои това "изгонване"???

Изгонване от колектива от 6000 юзери в АКБ или от някой по-малък колектив?!?!

Адрес на коментара

Е как ще го изтървем Маринчо. Единственото, за което вече споменах е, че с всички сме добри познати и не ми е приятно. :hilezh:

Адрес на коментара

Аз пък гласувах "против" ама не против човека, а прив простотията дето става в последно време, против лигавщината и п.....щината. Заприличахме на Космо-форума! Не мога да разбера защо не се занимаваме с нещо по-интересно и смислено от това кой къде го сърби и защо тоя дет го чеше не го чеше като хората и му е виновен. Казах го и в една изтрита тема, на който не му харесва тук..... да си намери друго място за себеизява. Не искам да решавам дали няко ще бъде изгонен и ли ще остане или ще е приет, не е моя работа нито виждам смисъл, само че аре малко по-спокойно! И спрете да си чешете клавиатурите като некои протекли женски полови органи сте.

Адрес на коментара

Аз пък гласувах "против" ама не против човека, а прив простотията дето става в последно време, против лигавщината и п.....щината. Заприличахме на Космо-форума! Не мога да разбера защо не се занимаваме с нещо по-интересно и смислено от това кой къде го сърби и защо тоя дет го чеше не го чеше като хората и му е виновен. Казах го и в една изтрита тема, на който не му харесва тук..... да си намери друго място за себеизява. Не искам да решавам дали няко ще бъде изгонен и ли ще остане или ще е приет, не е моя работа нито виждам смисъл, само че аре малко по-спокойно! И спрете да си чешете клавиатурите като некои протекли женски полови органи сте.

По-добре от 'L_U_B_E_T_O' не мога да го кажа затова го копирам дословно. Инче гласувах с ДА...

Адрес на коментара

Гласувах за Марин, с Лорда се уважаваме, спали сме в едно легло дет се вика ама тая безмислена цензура дразни, станахме по-големи светци от бога.

Адрес на коментара

Аз пък гласувах "против" ама не против човека, а прив простотията дето става в последно време, против лигавщината и п.....щината. Заприличахме на Космо-форума! Не мога да разбера защо не се занимаваме с нещо по-интересно и смислено от това кой къде го сърби и защо тоя дет го чеше не го чеше като хората и му е виновен. Казах го и в една изтрита тема, на който не му харесва тук..... да си намери друго място за себеизява. Не искам да решавам дали няко ще бъде изгонен и ли ще остане или ще е приет, не е моя работа нито виждам смисъл, само че аре малко по-спокойно! И спрете да си чешете клавиатурите като некои протекли женски полови органи сте.

Колега ако си забелязал нещата доста отдавна се изместиха в друга плоскост и станаха принципни , а не лични , и като казваш разни думички , е хубаво да ги осмисляш , не е зле да прочетеш темата предизвикала тази анкета. :hilezh:

И ако искаш да се клонираме и да станеме индивиди вместо личности със собствено мнение, то тогава мястото където трябва да пишем ще се казва "Клонинг-форум" , а не АКБ.

Може и да се чустваш засегнат от нещо , или от някого , но различните гледни точки винаги са били начина за откриване на по-дория път , това че ти не търпиш несъгласие със собственото си мнение , говори зле за теб.

Въпреки негатива ти към мен заради липсата на споделяне на гледна точка :hilezh:

А кога ще има анкети за останалите 5800 потребители?

Чакай да пиинем първо бира с тях . :)

П.П.- Благодаря ,че ме подкрепи.

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара

Вуйчовци, вие нещо доста сте се омахали :) Това все пак е един форум, в който ВСЕКИ тоест и двамата имате място! Бащино имане ли делите или що?

Е**ти анкетите, социологията и т. н. :hilezh: Спам си е това според мене, по-лош от оня, невинния, хумористичния, срещу който толкова се скача!

И накрая - за протокола - админа требе да е безпристрастен и принципен и да не изпада в конфликти с простите усери

Сещайте се!

Адрес на коментара

Е**ти анкетите, социологията и т. н. :flehan: Спам си е това според мене, по-лош от оня, невинния, хумористичния, срещу който толкова се скача!

Баце не си на ясно с раотите, за тва тъй си мислиш. :flipoff:

Марин каза/писа/ сто пъти, изобщо не е междуличностна делба или от сорта. Някой да видя да плюе против човека Валери? Има критики срещу модератора lord of the rings. Тва за недоразбеалите, щот ми писна и знаещите за кво иде реч ми се правят на тъпи и да изкелифенчват целата работа в неква делба на дребно.

Адрес на коментара

Колега ако си забелязал нещата доста отдавна се изместиха в друга плоскост и станаха принципни , а не лични , и като казваш разни думички , е хубаво да ги осмисляш , не е зле да прочетеш темата предизвикала тази анкета. :flipoff:

И ако искаш да се клонираме и да станеме индивиди вместо личности със собствено мнение, то тогава мястото където трябва да пишем ще се казва "Клонинг-форум" , а не АКБ.

Може и да се чустваш засегнат от нещо , или от някого , но различните гледни точки винаги са били начина за откриване на по-дория път , това че ти не търпиш несъгласие със собственото си мнение , говори зле за теб.

Въпреки негатива ти към мен заради липсата на споделяне на гледна точка :hilezh:

Чакай да пиинем първо бира с тях . :flehan:

П.П.- Благодаря ,че ме подкрепи.

Ами колега,

1. Нямам негативно отношение спрямо теб.

2. Кгато ми казваш, че не зачитам твоето мнение, всъщност ти не зачиташ моето, но това е един омагьосан кръг....

3. другата тема я чета и не вярвам на ушите си....

4. Аз проблеми с модераторите и цензурата в този форум нямам. Не се подмазвам на никого нито съм лакей, както си написал в другата тема, най-малкото защото не познавам лично никого от този форум.

5. Аз като имам някакъв конфликт с някого първо си поглеждам моята паничка и след това в чуждата.

6. Така и не разбрах какъв ти е проблема с модовете и свободата тук.

7. Не мислиш ли че напоследък има осиране на форума с абсурдни за целенасожчеността му теми, няма да цитирам те се виждат отдалеч

8. Вече тъпчеш на едно място и ставаш банален

9.Да се повторя и аз....има и алтернативи!

Редактирано от L_U_B_E_T_O
Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...