Jump to content

талон на кола от чужбина на които пише,че колата е с газ??


Recommended Posts

Здравейте мисля,да си вземам кола от чужбина, бензинова , но понеже си харесах 1 модел , с монтирано газово искам,да ми каже някой в кауфентракта или тушенщайна , къде да гледам,че колата е регната на газ?

Колата е заводски на бензин от завода, но ако там е регистрирана на газ къде го пише,понеже тука в бг е сложно с тези регистрации на газовите и искам направо като я регистрирам ако там е регната на газ и тука да я регна и 2те горива да си нямам проблеми.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Понеже продавача ми прати снимки на тупенщайна и там не намирам никъде, друго гориво освен ,бензин, и там си пише заводските неща на колата като кога е произведена с какво гориво и т,н, тази газ в коя страница се описва или с допълнение ли е там как е ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не трябва ли да има нещо като гутахтен за газовата? Ако няма документ и регистрация, я кара някой Ганьо, макар че дори и те там си ги регистрират

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата я кара 1 Мустафа,

по-скоро не я е карал от години, и малко ме притеснява, това с газовото да не като доида в бг щото е стара бутилката да не мога да го регна и да трябва ново да слагам,

 - такова нещо гутахтен - няма - не знам какво е към тупеншайн някаква добавка ли е ?

има само тупеншайн .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е снета от движение няма номера,

и не е карана от години има само тупеншайн,

 

А иначе колата е стара а8- но на малко км,

надявам се реални,

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приказваш глупости, трее да има и 2 те части ,иначе немаш шанс за регистрация. 

П.с. дърто А8 D2  на малко км с газ......или струва 7-8 евра или км са 300-350. и  тогава може и за 2-3-4.....зависи 

Я дай обявата....да видим 

Редактирано от moto_fan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази 2рата част,

 в самия тупеншайн ли е прикрепена, там има за застраховките на колата и кога е минавала преглед.

 

Дърто а8 смляно има дост анеща за правене по него аз съм я капарирал и струва 700 евро да.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свалена е от обяви , скоро ще я мъкнат в бг но въпроса ми пак стои в тупеншайна ли е   Fahrzeugschein  - или не ? щото аз освен тупеншайн друго нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета няма такива документи само тупеншайн???????

 в него тея неща ги няма,

 5b4e3b4a35f23a71a535bd87 

в

тупеншайна има едно такова жълто това е маи за застраховките,

и другото е от производителя тя е стара книжка от 100г други документи нямам , ще стане ли да регна колата, без тея глупости по горе, или си навлякох беля.

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това жълтото е талона (Zulassungsbescheinigung-a за който ти говорех), там трябва да е отбелязано, че колата е била на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях го това е със застраховките талона на уника при мене австрииски има само 1 поле и на него пише БЕНЗИН, за мене тоя жълтия талон си е както, си е колата заводския тупеншайн , не знаех,че в него трябва да пише и на газ

т.е. ще мога ли да регна колата в бг на газ или не,

и няма ли как да се впише допише там, нещо или, не?

Кажете каква е процедурата щото  мисля,че бутилката е на 10г или над и нз тука ще може ли да се регне, и въобще как стоят нещата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четеш ли, че са ти казали какви документи трябва да има колата?

18 hours ago, moto_fan said:

Приказваш глупости, трее да има и 2 те части ,иначе немаш шанс за регистрация.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A8 за 700 евро ще се надявам да не мога да я "регна". Като дойде я разпродай на части - каквото избиеш, избиеш и си вземи нещо по твоя джоб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не знам къде видяхте дърто А8, като тая жълта салфетка говори за Ауди 100 С4 от 1991 година 2.3 ААR двигател. 

 

А13 / P3 са полетата, който изглеждат пригодни за вписване на газовата. И това няма да е нито първата, нито последната бричка с незаконен газов сбирщайн. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Чудомир написа:

 Не знам къде видяхте дърто А8, като тая жълта салфетка говори за Ауди 100 С4 от 1991 година 2.3 ААR двигател. 

 

А13 / P3 са полетата, който изглеждат пригодни за вписване на газовата. И това няма да е нито първата, нито последната бричка с незаконен газов сбирщайн. 

Бе видех че е 100 тица, ма кво да му развалям кефа.... ..реших един път и аз да бъда човек , но уви , пак не ми се получи  😂

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е примерна от и-нет.

Значи  в A13  пише следното при мен 195/60 r15 87v 1/2jj et50 185/65 r15 88q m++s  а на P3 ПИШЕ бензин не може лио да добавя там газ или как ??

 

 

и след като не пише никъде за газ какй ще регистрирам газово в бг с старата бутилка без да я сменям?

Редактирано от Bladest
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бутилката е на над 10 години по-добре я смени, струва под 100лв. Това е и за твоя безопасност. След това газаджията ще ти даде протокол и паспорт за газовата и съответно като ги представиш в КАТ ще впишат в талона, че е на бензин и газ по време на регистрацията.

 

Това в случай, че останалите документи на колата са ти в ред и може да се регистрира по принцип.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...