Jump to content

Recommended Posts

Защото не съм km whore като тебе и има по-важни неща за мен, а дали е на 40 или 80 е все тая като има пълна(и перфектна) история ;).

Другото е, че тия дето бяха на 40 тогава за доста повече пара в момента са на сходни и овече км от моята и съответно на по-ниска цена защото нямат и половината екстри.

Твоето оправдание да вземеш ударена кола го знам, та няма да те карам да се обясняваш ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маднес уж предлагат някакъв stage 1, но не съм се интересувал.

Разминавам се с една синя в квартала с табелки на номерата, трябва да спра да го разпитам, но лично аз не виждам смисъл от засилване, дори и сток няма къде да я карам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как са ви кутиите в режим D? Четох по ревюта, че се опитвали да държат максимално висока предавка и максимално ниски обороти при нормално придвижване и че педалът на газта бил доста нелиеен в началото.

Това са неща, които ми късаха нервите при Шкодата, но успях да адресирам и оправя с ремап на кутията от TVS + pedal box. Тук обаче говорим за ZF8,  а там няма TVS:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, didoya написа:

А как са ви кутиите в режим D? Четох по ревюта, че се опитвали да държат максимално висока предавка и максимално ниски обороти при нормално придвижване и че педалът на газта бил доста нелиеен в началото.

Това са неща, които ми късаха нервите при Шкодата, но успях да адресирам и оправя с ремап на кутията от TVS + pedal box. Тук обаче говорим за ZF8,  а там няма TVS:)

Надявам се че не караш като рейсър у града, щот тва за което говориш при нормално  каране е  почти незабележимо.  Не мисля изобщо че при желание за агресивно каране ще има от какво да си недоволен, но винаги можеш за седнеш и пробваш подобен навес и да си прецениш сам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото докато и се нарадваш как ускорява се случваше доста често при мен / не в БГ / и си имах хубав радар и като писнеше на полицай се кротвах :) ама в сащ не се крият като нашите по храсти и да крият камери , а си патрулират основно или застанат посредата между 2 платна и си включат радара , основно следяха за без колан и телефон . 

Към колегата който обмисля покупка на S4 B9, ако я взима от представителство на ауди там могат да ти я "чипосат" https://www.goapr.com/products/software/ecu_upgrade/parts/ECU-30T-EA839-B9 + още към 200$ за 1 час труд . Разгледай по надолу какви параметри ти дават след ъпгрейда и можеш да си прецениш дали си струва . :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, BECKO said:

 

Все още само "оригинален" тунинг от MTM ...

Напълно невярно.

3 hours ago, didoya said:

А как са ви кутиите в режим D? Четох по ревюта, че се опитвали да държат максимално висока предавка и максимално ниски обороти при нормално придвижване и че педалът на газта бил доста нелиеен в началото.

Това са неща, които ми късаха нервите при Шкодата, но успях да адресирам и оправя с ремап на кутията от TVS + pedal box. Тук обаче говорим за ZF8,  а там няма TVS:)

Това го има при всеки фабричен софтуер. Но за това не се притеснявай, в момемнта и 034 пуснаха софт за мотора който включва софт и за ZF-a понеже е бета. Докато си купиш С-ката ще са пуснали софт с оправени точки на превключване, lunch contro и тн 

Ето параметрите, в тубата им адоста ревюта на този софт:

https://store.034motorsport.com/b9-b9-5-audi-s4-s5-sq5-3-0-ea839-performance-software.html

 

Ето и повече подробности, те имат всяка седмица едночасово пряко отговаряне на въпроси:

 

 

Флашването става за 10 минути, ако има фабричен по-нов софт първо те кара да го инсталираш.

 

2 hours ago, moto_fan said:

Надявам се че не караш като рейсър у града, щот тва за което говориш при нормално  каране е  почти незабележимо.  Не мисля изобщо че при желание за агресивно каране ще има от какво да си недоволен, но винаги можеш за седнеш и пробваш подобен навес и да си прецениш сам. 

Сигурно при тракторите е така, но живота не свършва с тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, Бако Мецан said:

Иначе за S4, ти седан или комби търсиш? Гледам, че в Германия има 2017-2018 на по 20-30к километра по 40 евра. Фейсовеите са по 50.  Колко ще спестиш от Канадските?

 

Пример 1

Пример 2

Пример 3

 

Ще дойдат на 60-65лв.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста базови колички, няма матрични фарове, виртуални табла, дистроници нямат 2 от 3 и суматите екстри покрай тях, Bang & Olufsen, карбона вътре отсъства, което колкото да е смешно на някого придава доста голяма част от чара на интериора и т.н. и т.н.

Да не говорим по суматите разправии с докарването и регистрацията + че тия мигачи на бронята трябва да се махнат задължително :hilezh:.

Абе, всеки сам си преценява :).

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, sweep написа:

 

Пример 1

Пример 2

Пример 3

 

Ще дойдат на 60-65лв.

 

Винаги бих кихнал 5 евро отгоре и нема да се занимавам с глупости и незнам колко месеца чакане

 

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/audi-s4-3-0-tfsi-quattro-tiptronic/1755944299-216-6261?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, sweep написа:

 

Пример 1

Пример 2

Пример 3

 

Ще дойдат на 60-65лв.

 

Тц, не е оправдано за мен за 20-на % надолу (които вероятно ще се постопят в непредвидени разходи) да чакаш некви месеци и да пристигнат червените мигачи и оранжевите светлоотразители на бронята. Още повече за по-скъпите коли малко идва - ще дам пари за кола, ама не ми се дават.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен. Аз също казвам, че за мен не е оправдано, момчето ако иска да си вземе кола от Бразилия, негова работа е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

В крайна сметка след тестово шофиране на S-ка и BMW-та направих избор, който е малко изненадващ за самият мен, но същевременно от който съм много доволен. 

Взех BMW G20 330d, xDrive, M-Sport, в топ-оборудване. Тази кола ми пасна най-много на моите очаквания.

Много благодаря на всички за съветите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...