Jump to content

Колко Ауди 80 Б4 Competition има във форума?


Emillion

Recommended Posts

Списък оунър батки.

Бассси.

29299550002_large.jpg

:badgrin: :badgrin: :badgrin:

 

Дайте мнение за тоя, харесАл съм го, да го отнасям ли?

ЦЪК

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем не е зле на външен вид :) ама тва червеното на цялата броня никак не ми се вписва....правиш го черно отдоло и колата е 6 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хубу де,аз като я имам тази механична инжекция,защо нямам драми с нея?

Сигурно,защото няма газ предполагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото си я поддържаш Веско,на никой не му се дават 300 лв за 4 дюзи,аз като ги смених с нови, всичко си дойде на мястото.Достатъчно е дюзи кабели свещи палец капачка.Извинявам се за спама

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И други работи трябват,например нови потенциометри и правилно настроени,здрави"буренца",регулирани ЕРН-та и всички кантари и топузи да са в прилично състояние.И най-накрая като застанеш пред отвореният капак на мотора,да знаеш какво да пипаш и как да го направиш.

 

п.с.Дюзите струват 225лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва един приятел: Едно лайно, ако ще цяла вечер да го въргаляш в захар, поничка няма да стане...

Реално имаш един мотор, в който инвестиращ пари, време, нерви и накрая кво получаваш насреща? Вървеж, икономия, безпроблемна работа? Има далеееч по-сполучливи ВАГ мотори, че да възхваляваме тази архаична технология.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам обаче моето АЦЕ  палеше и работеше без никакви драми, дори на събора 2012-та даде най-добро време на драга в класа, в който участваше, а там имаше 2.3/2.0 16V ABF/ 2.6 и други по-силни мотори.

Просто за да е изправен тоя двигател трябва да се извадят пари, а повечето хора дето карат такива коли не са по ваденето :-) 

Редактирано от niikoo_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Вървеж, икономия, безпроблемна работа? 

За сега ги имам.Докога не зная.Разбира се,че има и по-добри ВАГ мотори,но предпочитам да я държа в оригинален вид.Пък каквото стане.

Надявам се,че това за поничката не беше насочено към мен? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този червеният не знам, но преди 3-4 дена имаше един на 2к евро сив с тресер стопове и спортно окачване. Изтекоха ми очите по него. Ето го. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-80-quattro-competition-klima-altenstadt/179875723.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=7&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelDescription=competition&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&negativeFeatures=EXPORT

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам, че крайната ти цел е да ме изгонят от вкъщи! Моля те, въздържай се от подобни линкове, че вече съм се зарибил достатъчно. :bandit::hilezh: :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазва потта на предходния собственик по-дълго.

Друго си е С5 със стоманени джанти 15 ки на предно, била тя и с кожен салон.

Темата е за точно този модел, като не те кефи въпросния - отивай да козметик да ти оскубят гърба подобаващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам, че крайната ти цел е да ме изгонят от вкъщи! 

Взимай бе.....аз ще те приютя и тъкмо ще сме като братя по коли сиво и червено  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...