Jump to content

Колко Ауди 80 Б4 Competition има във форума?


Emillion

Recommended Posts

не се бъзикам просто се радвам на ентусиазма ти

аз съм същата работа

:hilezh:

Ами дай си чашата да ти налея бира.Че точно сега си пийвам от тая магическа течност. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Големи сте образи,наздраже и от мен :respekt:

и с тея изглежда много добре също

благодарско братле,така трябва да се поддьржаме аудифеновете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, все още ме е яд че не взех едик компетишън. Но точно заради тоя мотор се отказах. Като я запалих и оборотомера започна да играе. Иначе беше доста запазен екземпляр и му бяха лепнали цена от 6500ЕУР (свалиха до 5500Еур). :nein:

И въпреки цената колата изчена от автокъщата 2-3 дена след като бях там :nein:

По въпроса за спойлера.Мисля че точно тоя квадратен спойлер не Й отива на Б4-ката. Има едни овални които им ходят доста повече. Просто самата кола е заоблена (фиксирам задните стопове най-вече)

Еееее , ми така е гроздето си е киселко още ама като доде есен ше се оправи...

Модела е супер евала,има предница и салон на купе но си е с 4 врати + кватро ,супер колица.

И мотора с е супер ... ама са некъдърни майсторите е ... има един дето знае кво прави по тия мотори :hilezh::hilezh:

В района вече 3 АСЕ-та с менене на обороти се оказват с един и същи проблем :hilezh::angry::D които се решава за 10 минути. Колата е мечта пък кой каквото иска да си пише :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мечта е да, ама за майсторите - вече по 3-ти етаж на къщита им строите с тия здрави мотори :hilezh::D:hilezh:

Ако си мераклия, на идната клубна среща ще покажа на теб и останалите неверници ACE в отлично здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си мераклия, на идната клубна среща ще покажа на теб и останалите неверници ACE в отлично здраве.

Твойто ще да е последното останало такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братлета не се заяждайте,пове4ето мотори на ауди са добри,да не казвам вси4ките,вси4ко зависи от това как е карана колата и как е поддьржана.Макар 4е не можеш да сравняваш ACE примерно с няква моноинжекция.При ACE вси4ко е по усложнено от кудето следва 4е от пове4е места може да даде проблем,докато при карбуратор или моноинж. вероятноста е по малка.Така 4е май няма смисьл да се спори ами давай да си ги караме кои квато има.Айде сьс здраве,и не се обиждайте,това си беше моето мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета спецове дето един метър с тоя мотор нямат,ама много "разбират".Аз имах доста грижи с моя когато я взех,даже и тук писах,но след като намерих читав майстор всичко е наред.Проблема е че келеши дето не могат да ги изхранят им слагат газ,и после мрънкат като гръмне или някой друг им оправя поразийте.А за прословутите клубни майстори дето не се занимавали с него...ще се въздържа от коментар.АСЕ-то е добър,който има някакви съмнения го чакам на магистралата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета спецове дето един метър с тоя мотор нямат,ама много "разбират".Аз имах доста грижи с моя когато я взех,даже и тук писах,но след като намерих читав майстор всичко е наред.Проблема е че келеши дето не могат да ги изхранят им слагат газ,и после мрънкат като гръмне или някой друг им оправя поразийте.А за прословутите клубни майстори дето не се занимавали с него...ще се въздържа от коментар.АСЕ-то е добър,който има някакви съмнения го чакам на магистралата!

кога бе пиУе? :):) Нали няма да ме отвееш много с тоя курник? :hilezh: Или ще ми вземеш старта щото си квадро? Май няма щото и аз съм :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,дайте да не насъскваме Аудитата едно срещу друго,а да се насочим към двубои с други коли- Астри,Голфове,японски таралясници,БМВ "М"-ки .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, не съм рацер и не се бягам по светофарите но и не обичам разни такива изказвания все едно караме коли по 350+ коне

Ай със здраве :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

японски таралясници
Аз имам такъв един японски таралясник Civic 1.5 16V 101 p.s та си мисля че ще накажа бая аудита до 140 коня с него, така че по-малко се надъхвай с тея аудита :unsure::lol::lol:
колега, не съм рацер и не се бягам по светофарите но и не обичам разни такива изказвания все едно караме коли по 350+ коне Ай със здраве :flipoff:
един трезвомислещ човек най-накрая! то тука магистрали бегачки, то страшна ралта ве, само батки... :o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

добри са моторите!и аз имам компетишън и до сега само тоя превключвател на празен ход ми прави проблеми!преди нещо нямше ускорение ама я качих на един по-добър компютър и сега сичко ми се оправи...и между другото се чудя това дали да го купувам че новичко си е доста пари...та въпроса ми е голямо ли е значението от него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ееее,чета темата и се едно гледам интересен сериал,винаги края е в другия епизод :( Много ми е интересно да видя повече снимки на тая машина на planto_p!Пич,ако не ти е трудност или не си потайна"батка" ,качи нещо да се порадваме,сподели нещо,данни,къде удари греда и т.н.

Евала за получения резултат! ;)

И за да не е спам,ето мойта количка ,която съм префасонирал на S2 откъм визия,сега остава една боя и едно хуаво турбо ;)

http://images18.snimka.bg/003198088.jpg

http://images19.snimka.bg/003938367.jpg

http://images23.snimka.bg/004914635.jpg

http://images23.snimka.bg/004914638.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...