Jump to content

Най-селски тунинг


Recommended Posts

Ето една Шкодичка, чийто собственик явно му се иска тя да порасне и се превърне в красив Фолксваген. :flipoff:

Не е баш тунинг, но показва една селска черта на масовия българин. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е машината-не знам кой я произвежда обаче-май е концепт още.Има ли някой представа за марката и двигателя на този звяр?

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е машината-не знам кой я произвежда обаче-май е концепт още.Има ли някой представа за марката и двигателя на този звяр?

На стратегически бомбардировач двуплощник ми мяза. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен па аУекото ми аресва, па и чивяка са е постарал ,набутал е таблото от Орела и не е чак толко зле ,според мен де само тва де виси от оглидалото

:D

Редактирано от spoilera
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е машината-не знам кой я произвежда обаче-май е концепт още.Има ли някой представа за марката и двигателя на този звяр?

на мен ми прилича на "MESERCHMIT" но данете излъжа, има няколко немски изгъзици от FRG след воината доколкото знам и на BMV има един подобен модел следвоенен . Макар че и италианците и те непадат по доло със следвоенните ди модели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Одих малко надоле до Гоце Делчев ... и вижте на какви представители на местната Ауди Тунинг Сцена попаднах.

... какво ще кажете за новата решетка на В3-ката V6 AMG :stupid:

Аванта ме изкефи отпред и отстрани, но като видях тия кюнци отзад :bia: Това на мойта печка, ако ги сложа и на светофарите верно ще трябва да си пускат чистачките след мен :)

2.JPG

1.JPG

3.JPG

4.JPG

6.JPG

5.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...