Jump to content

Цената на AUDI?


gorkaev

Recommended Posts

Здравейте,колеги!

Много ме е любопитно за цената на AUDI преди десетина години когато са били новички нашите коли.

Предполагам,че доста хора имат информация за това. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето Ауди/Б4 Компетишън/ през 1994 г. е струвало 53 900 ДЕМ.

колега я пак помисли!

Мойта А6ца струваше 57хиляди марки и е 96г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега я пак помисли!

Мойта А6ца струваше 57хиляди марки и е 96г.

Няма какво да мисля,един колега публикува тук във форума каталога.Ти си направи изводите. :hilezh:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=25234&st=20

Редактирано от Emillion
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнозина знаят, че моето е купувано лично от белгийските собственици преди повече от 8 години. При покупката ми предоставиха разпечтка, че е струвало малко над 55 хил. немски марки(цената беше в белгийски франкове и я преизчислих веднага). Колата беше перфектна, но с капитулирал компресор на климатика. Взех я за 12400 марки плюс документи, докарване и мои разходи по пътуването. Мнозина смятаха, че лъжа, но това е истината. Просто беше невероятно да купиш перфектен 5 годишен автомобил само с гръмнал компресор на климатика за 23 % от първоначалната цена. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноември 1991-ва (производствена 92-ра) имам фактура от балдъзата като е купувала 'алдито' 38600 Дойче-Марек :hilezh:

седан ABT, без никви екстри освен шибандах и регулируеми фарове ( които ги цунаха при една от многото кражби ) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да ви светна по въпроса.Който си застрахова автомобила може да попита застрахователя си за първоначалната сума на автомобила.Гледат я по каталог по които определят застрахователната сума(разбира се ,че гледат и други неща ,но предполагам ,че вие си го знаете)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в ТОЗИ ХОЛАНДСКИ САЙТ има цени на всякакви коли преизчислени в Евро.

Малко ориентация се иска но е лесно. Избрал съм АУДИ предварително. Моделите са в дясно. После има и подмодели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени в Италия като нова , мин. и мамаксимална на която се продават в момента ,средни км за всички автомобили . http://www.autoprontaconsegna.com/listinousato/case.asp

Редактирано от jiko58
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според Холандския сайт,моята като нова е била 50 х.евро,а според Италянския 40 и малко.Кое ли е истината?Може би в холандкия включват и някой екстри,докато в Итал.-гола като пушка.То и сега ако погледнем ценовата листа на ПоршеБГ-чисто нова А6-ца я рекламират за 68 х.лв. истината обаче е че ново такова Ауди няма.!.........,под 80 няма как да дойде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето Ауди/Б4 Компетишън/ през 1994 г. е струвало 53 900 ДЕМ.
колега я пак помисли!

Мойта А6ца струваше 57хиляди марки и е 96г.

Доста интересно... Цените на Ауди са скочили двойно за последните десет години, ако сравняваме А4 -80, А6 - 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...