Jump to content

S-line чаши


tita

Recommended Posts

Верно седа доста скъпичко,сутринта ми пристигна, обаче пък чашата е разкошна :blackey: Благодарим!

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И мойте и мойте. :hilezh: Благодарско на варненския тиим. :hilezh:

Съжалявам само ..че си взех 2 бели..но нищо :blink:)
Аз имам две черни, и две бели ако искаш може си ги направиме пълен сервиз. :blackey:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре е, че сте получили чашите си. Радвам се, че ги харесвате. :blink:

Неприятно се получи с куриерските разходи, защото се оказа, че стойността им е 50% от цената на самата чаша. :flipoff:

Препоръчвам, на колегите които искат да си поръчат чаши да се организират по удобен за тях начин, така че доставката да е в един пакет и на един адрес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятно се получи с куриерските разходи, защото се оказа, че стойността им е 50% от цената на самата чаша. :flipoff:

Аз за тва си поръчах 4, за да ми е тънка доставката. :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

и аз си получих чашата днес. Много ми хареса, само дето моята се е паднала малко деефктна. (от едната страна има доста голямо петно, върху което няма матово покритие). Нищо де, здраве да е :-)

Поздрави!

П.п. 5лева за доставка на 1 чаша са си много пари. Колегата е трябвало да ги прати всички чаши като един колет до София, а ние тук да се видим и да си ги вземем. Но нищо де, все пак както един колега каза "целта оправдава средствата"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моята се е паднала малко деефктна.

съжалявам, възможно е да не сме видели дефекта :musik:

...Колегата е трябвало да ги прати всички чаши като един колет до София, а ние тук да се видим и да си ги вземем. Но нищо де, все пак както един колега каза "целта оправдава средствата"
... предлагам желаещите да се съберат по няколко човека, за да се спестят пари от куриери.

аз Ви предложих ... и на нас не ни беше лесно да опаковаме всяка чаша отделно , сори ... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам две черни, и две бели ако искаш може си ги направиме пълен сервиз. :musik:

Ми ето ти решение, хем сервиз хем няма да ти е скучно. :wub:

По темата, може ли да се поръчат все още ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 пратки, които не са получени.

Станислав Стоянов - пратка No 90184062, плик No 60605777

Радослав Щерев - пратка No 90184085, плик No 60605774

Куриерската фирма е "Еконт Експрес". Предполагам, че не са ви намерили на адресите и чашите ви са в офиса на фирмата в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една със сигурност ще вземеш,но ще е за мен. :(
Дупе те лъже,две си поръчах и твойта са три. ;) Кой дошъл,взел,кой не гледал. :(Междо другото има две свободни места при нас в колата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо, ще ти отделя 2 за събора.

-------

Поради големия интерес към чашите се поинтерисувахме с Митака дали ще ни направят още една партида. Оказа се, че черни чаши нямат и към този момент не могат да доставят. Но могат да се направят бели (матови), така че ако има достатъчно желаещи ще поръчаме още.

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо, ще ти отделя 2 за събора.

-------

Поради големия интерес към чашите се поинтерисувахме с Митака дали ще ни направят още една партида. Оказа се, че черни чаши нямат и към този момент не могат да доставят. Но могат да се направят бели (матови), така че ако има достатъчно желаещи ще поръчаме още.

Затова харесвам жените /модераторки/ всеотдайни са винаги. :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 пратки, които не са получени.

Станислав Стоянов - пратка No 90184062, плик No 60605777

Радослав Щерев - пратка No 90184085, плик No 60605774

Куриерската фирма е "Еконт Експрес". Предполагам, че не са ви намерили на адресите и чашите ви са в офиса на фирмата в София.

mерси за инфото утре би трябвало да я получа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,

като пускате ЛС с адрес за доставка да пишете и тел. за връзка с вас, че стана разправия с куриерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли останали черни ?

Черните свършиха. Те и матовите свършиха ... но, само за сега. :blackey:

Можете да поръчвате матови чаши.

Ще заявим още една партида. За съжаление няма да има черни.

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...