Jump to content

Снимки на Вашите Ауди-та


mitsubishi galant

Recommended Posts

.....

Нека пак да напиша на МАХХ за добрия избор на джанти и да постна две снимки.

.....

Мерси от твойте се запалих а и оригинала си е оригинал... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за чат се ползват ЛС-та

Колега извинявам се но до колкото виждам това не е единственият пост който не е пряко по темата така, че невиждам защо чак червено.

П.П. ЛС не се ползва за чат а за Лично Съобщение. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , а описанието на темата прочетохте ли , или първо четете мненията в нея?

П.П. Червеното е защото благодарностите ви в тази тема дадоха на форума фундаментално развитие и бяха от изключителна полза на всички :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , а описанието на темата прочетохте ли , или първо четете мненията в нея?

П.П. Червеното е защото благодарностите ви в тази тема дадоха на форума фундаментално развитие и бяха от изключителна полза на всички :)

Радвам се, че съм успял да дам такова развитие само с едни благодарности...

Само не разбрах защо е сарказма и личната забележка след като не е ПЪРВИЯТ коментар?????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че съм успял да дам такова развитие само с едни благодарности...

Само не разбрах защо е сарказма и личната забележка след като не е ПЪРВИЯТ коментар?????

Сарказъм ,нямаше .Задавате ми въпрос и аз отговарям .Темата която вие виждате в този вид аз за мое голямо нещастие виждам в съвсем друг(скритите мнения са видими за мен) , та именно там има едни около 800 мнения и именно по тази причина е хубаво от време на време да се напише / напомни за какво е тази тема!

П.П. В моя скромен 35 годишен живот съм чувал и гледал за много аномалии , като убийства,изнасилвания,катастрофи ,алкохолизъм, наркомания и какво ли оше не , но никога не съм повторил нещо от тях ,независимо ,че не съм ПЪРВИЯТ и съм имал доста примери за подражание.Надявам се с този ми пример да успеете да проумеете защо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........

П.П. Червеното е защото благодарностите ви в тази тема дадоха на форума фундаментално развитие и бяха от изключителна полза на всички :)

Ето този ваш пост колега е типичен пример за сарказъм....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда от заяждане, Марин е мод нека да реши как да процедира.

Аз ще пиша на по-висшестоящ да изпълни молбата ми и да изтрие (скрие) мненията ми без последното по-темата.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето този ваш пост колега е типичен пример за сарказъм....

Бихте ли бил така добър , да ме просветлите за точното значение на тази думичка и да направите основен анализ на написаното от мен точно в коя част на изречението има сарказъм?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам е станало на въпрос, искам да попитам защо не се разрешат коментарите в тази тема?

В крайна сметка коментирайки си колите между нас тук получаваме мнение, радост, понякога критики - в крайна сметка все хубави неща, нали за това сме тук. Винаги съм се чудел защо в темата е забранено да се коментира, като това според мен я обезмисля.

Или може би има някаква причина в миналото която не знам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност няма нищо в миналото , просто темата е за снимки на колите на АКБ.За коментари по колите има доста подраздели, всеки може да си пусне тема и да си обсъжда автомобила си или тези на другите. :steinigung: все пак има някакви правила в този форум и ако не се придържаме към тях се обезмисля целият форум , става анархия и насочеността му ще отиде по дяволите :hilezh:

П.П. Аз пък винаги съм се чудел колко много конституционни права имам , ама държавата все не ми ги спазва , явно липса на контрол.

П.П. Не мога да пренебрегна и факта ,че темата е посетена над 135 000 пъти , като е била ясно разпозната като "Автомобилите на АКБ" , а не като "Коментари върху автомобилите на АКБ" .Дано да ме разбирате правилно

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако продължаваш да им уйдисваш на тъпните и им отговаряш на всеки безсмислен въпрос, ще те залеят с още по-безсмилени такива. И аз съм на мнение, че коментари не тряя има, щот познавайки естеството на тоя прехапан форум накрая ще има 1 пост със снимка и 10 с малоумни коментари. "Евала колега страшна е!" И въпроси кой от къде си купува фолиото за дамци и мрежата/на метър/ за предната решетка мое си ги праскате и на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли бил така добър , да ме просветлите за точното значение на тази думичка и да направите основен анализ на написаното от мен точно в коя част на изречението има сарказъм?

Разбирасе колега за мен би било удоволствие.

1. Сарказъм: съществително нарицателно име, мъжки род. Остра силно язвителна насмешка, злобна бележка.

2. Синоними: подигравка, присмех, насмешка, язвителност, хапливост, жлъч, злоба, ирония,

шега, гавра, играчка

ЦИТИРАМ: audi200avantПубликувано на Днес, 19:36 Колега , а описанието на темата прочетохте ли , или първо четете мненията в нея?

П.П. Червеното е защото благодарностите ви в тази тема дадоха на форума фундаментално развитие и бяха от изключителна полза на всички

Подчертаното е пример пасващ идеално на описанието от Български тълковен речник.

(Няма ка едни благодарности да дадът на форума фундаментално развитие или да бъдат от изключителна полза на всички)

Подчертаното е един вид злобна бележка имайки за цел да пдчертае че мойте благодарности към колегата SunShine, са съвсем неуместни и излишни.

П.П. Ако има друга дума която не ви е ясна моля обърнете се към някой друг. Нямам намерение да ви обяснявам основите на морфологията и синтаксиса в Българският език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че коментари не тряя има, щот познавайки естеството на тоя прехапан форум накрая ще има 1 пост със снимка и 10 с малоумни коментари.

кой го каза :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам,че добре се справяте с търсачката на Гугъл , НО прочетете внимателно написаното по-долу и опреснете знанията си по българсики език!

Думите в езика имат формално и семантично съдържание, като под формално се разбира тяхното звуково и писмено изразяване, а семантиката е тяхното значение. В речта думите реализират не само своите основни езикови (речникови) значения, но те се натоварват с конкретни, контекстуални, индивидуални и социално обособени значения. Така в речта езиковите значения се обогатяват (чрез експресивността) и следователно в своята реализация думите, събрани в изречения и текстове (или реч), организират често обща семантика на фразата, изречението и текста. По този начин може да се говори за семантика, различна от чисто лексикалната.

Към основната комуникативна функция на езика можем да добавим още експресивната, конотативната и др. функции. Броят и назоваването на езиковите функции са въпрос на оспорване от отделните езиковеди и лингвистични школи

П.П. Благодаря ви за съвета , обърнах се към подходящият човек , явно познанията ви по български са твърде бледи.

Ето този ваш пост колега е типичен пример за сарказъм....

Ако позволите да ви поправя, по този начин може да се говори за семантика, различна от чисто лексикалната.

П.П. За да не се лутате в дебрите на езика ви поднасям значението на думата семантика:

Семантиката изучава значението, обикновено в езика. В този смисъл под семантика обикновено се разбира лингивистична семантика , тоест науката, изучаваща значението на думите, фразите и други лингвистични обекти. В същото време най-често под семантика в езикознанието се подразбира лексикалната семантика, която изучава значението на думите като лексикални и речникови единици. Съществуват още фразеологична семантика, семантика на изречението (виж декларативна семантика), семантика на текста (близка до дискурсивния анализ).

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фото и от мен :hilezh: Влади кога ще се видиме да нащракаш малко бившата като хората :hilezh: ?

015534220.jpg

015534221.jpg

015534260.jpg

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...