Jump to content

1.8т quattro vs 325


Recommended Posts

Имам А4 1.8 TURBO quattro с чип скоро го сложих и ми е интересно дали ще мога на 400м да го бия това бмв

Редактирано от S line
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако беше 1,9TDI имаш некви шансове, ама с това 1,8 забрави.

Aма само с 90 коньово, за да не го разревеш. И да не иска да се пуска никога повече. С по-силно 1.9TDI рискуваш да го докараш до самоубийство. :hilezh::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам А4 1.8 TURBO quattro с чип скоро го сложих и ми е интересно дали ще мога на 400м да го бия това бмв

Ако е Е36 (1990 -1995) може с много напъване да го биеш.

Ако е Е46, Е90, Е91, Е92 - забрави, само ще си отровиш нервите.

P.s.: Между другото, темата не е за тук, тъси си я скоро в "Тунинг,..."

Редактирано от AALEXANDROV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е46 си е бая тежичка машина...... мммне знам не знам... :flipoff:

Лично аз съм правил на лудо 318 от Е46 с АБК-то

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е Е36 (1990 -1995) може с много напъване да го биеш.

Ако е Е46, Е90, Е91, Е92 - забрави, само ще си отровиш нервите.

P.s.: Между другото, темата не е за тук, тъси си я скоро в "Тунинг,..."

мисля ,че ще го биеш още повече и си куатро.Аз със староро ауди 2.5 198к.с. се дърпах с 94г. 325 Фанатика,то е с чип и т.н. и ме би зорлем прави 400м за 15,60-70 някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля се пак сам куатро и на старта трябва дого драпна пак и аудито е около 190-195 коня и много добре се изтрелва на старта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15.6 е много слабо време за 325, А4 с чип но качествен прави по-ниски времена, става въпрос старта е от прекъсвач, иначе не откопва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кви са тия чипове и глупости? Махни си седалките и всичко дето ти тежи, сложи една лъжица нафталин в бензина и гледай кво става... мисля че ще го дръпнеш с около 2-3 метра :bia:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кви са тия чипове и глупости? Махни си седалките и всичко дето ти тежи, сложи една лъжица нафталин в бензина и гледай кво става... мисля че ще го дръпнеш с около 2-3 метра :D

Нема нужда от нафталин слагай само 10 литра бензин един литър Нитрометан и ще го откинеш и без чип

после само ще трябва да си купиш някви дреболиики като мотор и скорости :hilezh::hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички 325-ци са по-бързи от твоята кола като започнем от Е30...е36....е46 и така, не забравяй че сравняваш 6 цилиндъра срещу 4 макар и с турбо

Моторите на БМВ обичат високи обороти а 1.8Т увяхва бързо с чип или не така че няма смисъл да се хабиш най-много от зор да си счупиш колата -не си струва :hilezh:

Може би имаш шанс с Е30-та понеже трудно хваща пътя ама захапе ли губиш при останалите Баварски кошери вече не е така и трябва да се надяваш на някой дет не може да кара а тва едва ли ще те утеши :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм правил на лудо 318 от Е46 с АБК-то

Speedy приятелю винаги пускаш най-смешните смешки :D и ми е интересно че си вярваш :hilezh:

Предполагам можеш да си сравниш техническите характеристики на двата автомобила за да не ги пускам и дригите да ги видят щот нали се сещаш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те я 320-ки с 6-сте цилиндра ги прая на мармалад.С това задно докато отлепи от старта се едно от умрял писмо да чакаш говорим за 320.А 325-та незнам ама няма да и се дам лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те я 320-ки с 6-сте цилиндра ги прая на мармалад.С това задно докато отлепи от старта се едно от умрял писмо да чакаш говорим за 320.А 325-та незнам ама няма да и се дам лесно

Да вземеш да се обадиш да я видим тая твоита Т-тка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedy приятелю винаги пускаш най-смешните смешки :flehan: и ми е интересно че си вярваш :hilezh:

Предполагам можеш да си сравниш техническите характеристики на двата автомобила за да не ги пускам и дригите да ги видят щот нали се сещаш :flehan:

Сравнява един клас коли с атмосферен мотор по 115 коня

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сравнява един клас коли с атмосферен мотор по 115 коня

E46 наближава двата тона (макар в каталозите да пише 1400 кг. е около 1600 кила реално)... тва е пълен котур, къв спорт искате от тва нещо?

Значи случката е следната:

Карам си аз със около 110 км/ч и гледам по едно време застигам камион, зад него тва омотано БМВ и един опел аскона... И просто си пуснах левия мигач и тръгнах да ги издухам накуп. Да ама в същото време опела и БМВ-то пуснаха мигачи да изпреварват... опела веднага го спря като ме видя, обаче оня с BMW-то нали кара BMW ( :P ) ми излезе пред мене.. чукнах леко спирачките да не го прегазя, оня почна да ускорява, явно искаше да покаже нЕкви мускули, след което аз ръгнах четвъртия зъб с междинна газ и прегазих газта с двата крака У пода... пътя прав, асвалта гладък, гаджето се хвана с двете ръце за разни дръжки... и почнах лекичко да го застигам тоя гад... до малко преди 170 км/ч, когато минах пред него.. вярно даде ми лек зор, но за около 500 метра му видях сметката и сигурно после си изяде книжката... :hilezh:

Между другото карах на газ... оборотомерът май почти стигна 6000 оборота, но не влезе в червеното, а гаджето се изнерви доста, но пък аз си направих шоуто с тва подобие на кола :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E46 наближава двата тона (макар в каталозите да пише 1400 кг. е около 1600 кила реално)... тва е пълен котур, къв спорт искате от тва нещо?

:P аз просто умрях от смях :hilezh::P:hilezh: 2 тона и половина е бе!

реално 318ка е46 няма 1300кг. РЕАЛНО! И не, не си по-бърз от 318(118к.с.) освен ако не е била автомат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

116 коня е.. не мога да споря за масите, зависи от зпълнението, ама и 1300 кила да е пак ми яде праха от задния номер :hilezh:

Просто при Е46 1360 кила се води KERB WEIGHT, което е доста оглозган автомобил

И Spunky, тебе може и да ти е смешно, но оня му се дорева със сигурност :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...